Firma transportowa iCaro

Firma transportowa powinna być godna zaufania i zawsze wychodzić naprzeciw potrzebom rynku. iCaro Logistics zatrudnia tylko doświadczonych specjalistów, dlatego możemy pochwalić się zadowoleniem Klientów na poziomie 99%.

Najlepsza firma transportowa kujawsko-pomorskie

Naszą przewagą jest profesjonalny sprzęt i nowoczesna flota pojazdów, która jest przystosowana do realizacji każdego zlecenia. Posiadamy pojazdy o zróżnicowanej wielkości oraz o różnym przeznaczeniu, a to pozwala skutecznie, sprawnie i bezpiecznie przewozić różnorodne ładunki, eliminując ryzyko.

firma-spedycyjna

Sprawdzona firma z siedzibą w województwie kujawsko-pomorskim — tak w skrócie można nas określić. Nie boimy się żadnych zleceń i nawet te najtrudniejsze, z pozoru, nie stanowią dla nas wyzwania. Polegamy na rzetelnym zespole i sprawdzonych technologiach, a w swojej pracy kierujemy się także troską o środowisko naturalne. Najlepsze firmy transportowe w Polsce podążają za naszym przykładem.

Dysponujemy nowoczesną flotą, w której znajdują się m.in.: samochody z obniżoną podłogą, chłodnie, ciągniki, cysterny, ciężarówki, windy hydrauliczne, samochody z naczepami oplandekowanymi, wywrotki, i wiele więcej.

Dzięki temu, z całą pewnością możemy sprostać wszystkim wymaganiom klientów w transporcie przemysłowym i drobnicowym. Fracht lotniczy lub morski również organizujemy szybko i z łatwością oraz bierzemy na siebie wszystkie dodatkowe kwestie, np. ubezpieczenie ładunków, odprawy celne itp. to formalności, których dokonamy za Ciebie.

iCaro Logistics korzysta ze specjalistycznych samochodów przeznaczonych do przewożenia towarów i realizuje zlecenia o ciężarze do 1,5 tony, 6 ton lub nawet do 24 ton.

Przewieziemy także ładunek ADR (materiałów niebezpiecznych). Posiadamy wszystkie potrzebne pozwolenia, sprzęty i technologie, by dokonać przewozu efektywnie.

Dobór firmy transportowej — na co zwrócić uwagę?

firma-transportowa

W iCaro Logistics realizujemy szeroko zakrojone usługi transportowe we wszystkich obszarach Polski, jest to m.in. województwo dolnośląskie, mazowieckie, pomorskie. Firmy spedycyjne znacznie bardziej rozszerzają jednak swoją ofertę i nie inaczej jest w naszym przypadku. Nie zatrzymaliśmy się bowiem na usługach wyłącznie na rynku rodzimym, a oferujemy również przewozy międzynarodowe, w Europie i poza nią.

Co wyróżnia dobre firmy transportowe?

Na pewno stuprocentowe bezpieczeństwo przewożonych towarów, na każdym etapie realizacji. Niezależnie od wybranego do przewozu środka transportu czy państw, przez których teren przebiega trasa — bezpieczeństwo jest nadrzędnym priorytetem.

Nierzadko firmy międzynarodowe wybierają dla przewożonych przez siebie towarów najniższy wymiar ubezpieczenia, dlatego tym bardziej chcemy podkreślić, że dla nas Twój spokój i niczym niezmącony sen jest najważniejszy. Nasze ubezpieczenie OCS obejmuje kwoty do 300 000 euro, co znacznie różni nas od firm konkurencyjnych. Nawet duże działalności w Polsce i w Europie nierzadko korzystają z mniej dogodnych dla Klientów warunków ubezpieczeniowych.

W iCaro ubezpieczenie nie jest płatne dodatkowo. Posiadamy ubezpieczenie OCS do kwoty 300 000 Euro, wliczone w kwotę, jaką Klient płaci za transport.

Ważne, aby przedsiębiorstwo było przejrzyste, co potwierdzi zaufana firma transportowa. Oferta musi posiadać certyfikat kompetencji zawodowych w transporcie (CPC). Jest to jeden z wielu wyznaczników, świadczących o tym, że przewoźnik posiada odpowiednie uprawnienia i umiejętności, które pozwalają na realizację przewozów.

Czekamy na Twoje zlecenie

Oferta jest tym, po czym łatwo rozpoznasz najlepszego przewoźnika. Warto sprawdzać nie tylko flotę pojazdów, jaką dysponuje, ale także czas realizacji, dodatkowe udogodnienia (jak specjalistyczny sprzęt potrzebny do załadunku czy rodzaj ubezpieczenia towaru na czas transportu). By odpowiednio wybrać firmę spedycyjną, należy także zagłębić się w szczegóły, takie jak możliwość śledzenia przesyłki lub przetrzymania towaru w magazynie.

Duże firmy transportowe w Polsce realizujące przewozy w kraju i w Europie muszą spełniać wiele określonych wymogów, co absolutnie nie może budzić żadnych wątpliwości. Tak jak i inne firmy, zyskaliśmy zaufanie Klientów na naszym rodzimym obszarze. Wieść o gwarancji naszych usług rozniosła się jednak znacznie szerzej, o czym świadczą pozytywne opinie dochodzące z różnych zakątków Polski. Możemy pochwalić się najwyższymi standardami pracy, a to z kolei jest dla nas wyznacznikiem najwyższej jakości usług.

Oferta iCaro Logistics

firma-transportowa-magazynowanie Magazynowanie towaru
transport-spedycja Transport i Spedycja

Pewny transport w Polsce i Europie

Optymalizujemy każdy krok podczas realizacji zamówienia. Nasz zespół analityków pracuje nieustannie nad efektywnością pokonywanych tras, tak by cena była, jak najniższa dla Klienta. Nie wszystkie konkurencyjne firmy kierują się w swojej działalności podobnymi standardami, wybieraj pewne firmy spedycyjne. Pomorskie, mazowieckie, małopolskie to tylko nieliczne kierunki dla obsługiwanych przez nas usług.

Najczęściej wybierane kierunki:

-Niemcy,
-Wielka Brytania,
-Norwegia,
-Szwecja,
-Dania,
-Europa Wschodnia i Południowa.

Nasz zespół specjalistów czuwa nad każdym zleceniem, już od samego początku aż do ostatniego etapu, czyli dostawy towaru na miejsce docelowe. Przez 24 godziny na dobę, konsultanci są w kontakcie telefonicznym ze zleceniodawcą. Śledzimy każdy etap trasy i przykładamy wagę do wszystkich szczegółów.

Firmy transportowe działające na terenie Polski i Europy kierują swoją ofertę do różnorodnych branż. Naszymi zleceniodawcami są najczęściej pracownicy zarządów, działów administracji lub logistyki. Wierzymy, że tylko lojalność i rzetelne podejście do każdego zlecenia gwarantuje sukces osób korzystających z naszych usług, i nasz sukces.

Wypełniając formularz na stronie, możesz szybko wycenić planowany transport,
ponieważ formularze odbieramy i analizujemy przez całą dobę.

zespol-icaro-firma-transportowa

Nasz zespół

iCaro to doświadczona firma transportowa ze zgranym zespołem specjalistów. Zajmujemy się organizacją przewozu ładunków na trasach krajowych i międzynarodowych oraz gwarantujemy naszym Klientom profesjonalną i kompleksową obsługę. Załatwimy za Ciebie wszelkie formalności oraz zapewnimy najlepszą i najwygodniejszą formę transportu. Nasza firma spedycyjna na bieżąco poinformuje Cię o każdym etapie realizacji zlecenia.

Skontaktuj się z nami!
Zapraszamy do zapoznania się z formularzem wyceny.