Transport Poznań

Firma iCaro Logistics to najlepsze rozwiązanie, jeśli chcesz zlecić transport z Poznania lub do Poznania. Meble, kruszywo, artykuły budowlane, maszyny przemysłowe i rolnicze, żywność, leki, materiały niebezpieczne ADR, i wiele innych towarów przetransportujemy bezpiecznie i szybko.

Od początku swojej działalności wykonujemy kompleksowo zarówno transport krajowy, jak i międzynarodowy. Takie trasy jak Poznań-Gdańsk, Poznań-Kraków, Poznań-Warszawa czy Poznań-Berlin to dla nas codzienność. Pokonujemy wiele tras w całej Polsce, Europie i w krajach spoza naszego kontynentu.

transport-poznan

Przewozimy materiały zabezpieczone m.in. na paletach, w kontenerach, w workach, w skrzyniach. Dysponujemy całym niezbędnym sprzętem, potrzebnym do sprawnego załadunku, przeładunku i rozładunku. Transport gabarytowy Poznań — oferujemy samochody z windami hydraulicznymi, wózki widłowe, podnośniki i dźwigi pozwalają wykonać każdy etap sprawnie i profesjonalnie. Nasz tabor pojazdów to auta o różnej ładowności i przeznaczeniu. Dopasowany jest on ściśle do wymagań zleceniodawców.

Wypełnij bezpłatny formularz wyceny lub zadzwoń i poznaj szczegóły!

Usługi transportowe Poznań w atrakcyjnej cenie

Nasi Klienci doceniają fachowe przygotowanie pracowników iCaro Logistics do każdego, wykonywanego przez nich zadania. Poza tym wyróżnia nas też szybka realizacja zleceń i atrakcyjna cena przewozów. Najczęściej pracujemy dla właścicieli małych i dużych firm, usytuowanych nie tylko w Poznaniu, ale też w całej Polsce i za granicą. Także wiele osób prywatnych korzysta z naszych usług. Wykonujemy kompleksowo przeprowadzki dla Klientów indywidualnych i dla przedsiębiorstw. Przeprowadzamy wszystkie kwestie formalne, dzięki czemu zlecając nam przewóz, nie martwisz się już żadnymi dodatkowymi szczegółami.

W iCaro Logistics sprawnie i na czas wykonamy dla Ciebie transport:

ciężarowy,
drogowy,
szynowy,
lotniczy,
promowy,
intermodalny,
multimodalny.

Charakterystyka miasta

Poznań jest piątym co do liczby ludności miastem w Polsce, siedzibą władz województwa wielkopolskiego. Miasto zostało uznane przez niezależne organizacje za metropolię globalną. Wykazuje spory potencjał w zakresie edukacji. Stanowi istotny węzeł zarówno drogowy, jak i kolejowy. Posiada również międzynarodowy port lotniczy Poznań-Ławica.

Miasto jest dynamicznie rozwijającym się ośrodkiem przemysłowym, naukowym, handlowym, logistycznym oraz turystycznym, jednym z najważniejszych pod względem gospodarczym w kraju. W Poznaniu z powodzeniem produkuje się opony, samochody dostawcze i ciężarowe, elementy prefarbykowane, profile PVC, ale również wytwory przemysłu spożywczego – przetwory rybne, sałatki i pasty.

Przez Poznań przebiega m.in. pięć dróg krajowych – ekspresowa S5 i S11, autostrada A1 oraz droga nr 92 i 32. Poznański węzeł drogowy ma istotne znaczenie w transporcie zarówno krajowym, jak i międzynarodowym. Autostrada A2 posiada status trasy europejskiej E30, uznawanej często za najważniejszy szlak komunikacyjny w Europie na osi wschód-zachód. Poznański Węzeł Kolejowy stanowi jeden z największych pod względem ruchu. Jest niezwykle istotnym punktem pod względem transportu kolejowego w kraju. W węźle kolejowym zbiega się osiem linii, łączących Poznań z istotnymi punktami na mapie kraju, ale również Europy.

Firma transportowa Poznań

W Poznaniu, okolicach, jak i całej Polsce nasze usługi zyskują coraz większe uznanie. Chętnie i często korzysta z nich też coraz więcej firm. Jako wiarygodny i rzetelny przewoźnik odznaczamy się pełnym profesjonalizmem w dziedzinie spedycji. Posiadamy wszelkie uprawnienia i certyfikaty, umożliwiające nam wykonywanie zleceń Klientów. Pracownicy bezustannie poszerzają swoją wiedzę, by stale być na bieżąco i jeszcze lepiej wykonywać swoje zadania.

Poza tym dysponujemy także własnymi halami magazynowymi, przystosowanymi do przechowywania bardzo dużej ilości przesyłek. Stąd, składowanie materiałów może odbyć się na dużo korzystniejszych dla Klienta warunkach i w niższej cenie.

Firma spedycyjna Poznań – wybierz wiarygodnego partnera

O wiarygodności i odpowiedzialności spedytora świadczy z pewnością wymiar ubezpieczenia, jakim dysponuje firma. W iCaro Logistics jakiekolwiek nawet najdrobniejsze uszkodzenie ładunku w transporcie praktycznie się nie zdarza. Jednak pomimo tego, dysponujemy bardzo wysokim ubezpieczeniem OCS. Opiewa ono na niebagatelną kwotę — do 300 000 euro.

Dlaczego to robimy? – Chcemy dać naszym Klientom całkowitą pewność, że odpowiedzialnie podchodzimy do przetransportowania ich materiałów i towarów. Rzetelna polisa ubezpieczeniowa jest tego najlepszym potwierdzeniem.

Profesjonalna spedycja Poznań

Spedycja w naszej firmie to działania niezwykle całościowe. Zlecając nam przewiezienie Twojego towaru, masz gwarancję, że zajmiemy się wszystkim sprawnie, dbając o każdy szczegół. Transportując ładunki z Poznania i do Poznania, wykonamy m.in.:

♦ ubezpieczenie,
magazynowanie,
przeprawy promem,
odprawy celne,
formalności podatkowe.

Oferujemy również usługę zarządzania firmowymi łańcuchami dostaw. Dlatego bez obaw możesz powierzyć nam wszystkie przewozy w swoim przedsiębiorstwie. Nie musisz wówczas korzystać z żadnych dodatkowych usług i zlecać innym wykonawcom poszczególnych zadań. Organizujemy też wszystkie potrzebne pozwolenia (np. w przypadku wielkich gabarytów). Z pełną świadomością przyznajemy, że poradzimy sobie z każdym zadaniem spedycyjnym, ponieważ przemawia za nami doświadczenie i odpowiednie przygotowanie. Usługi, których ze względu na trudności inne firmy transportowe niekiedy unikają, my wykonujemy od ręki.

Sprawdź sam, co możemy Ci zaoferować! Napisz do nas lub zadzwoń i zobacz, jak działa fachowa spedycja!

Dogodny i szybki przewóz z Poznania/do Poznania

poznan-transport

Z poszanowaniem wszelkich norm, przepisów i wymogów, zrealizujemy dla Ciebie niemal każdy przewóz towaru. Nawet transport ADR. Poznań, cała Polska jak i Europa to dla nas obszar codziennych zleceń.
Poznaj rodzaje oferowanego transportu:

niskopodwoziowy,
chłodniczy,
ciężarowy,
bus,
HDS,
ponadgabarytowy,
ADR.

Miasto Poznań, jako stolica Wielkopolski, ma wiele do zaoferowania miejscowym i okolicznym firmom. Nie może więc dziwić, że wraz z rosnącym i prognozowanym rozwojem, wzrasta też zapotrzebowanie transportowe wielu rodzimych biznesów. To jeden z największych ośrodków gospodarczych kraju, a także ważne centrum handlu i logistyki. Cieszymy się zatem, że możemy być zaufanym partnerem także dla poznańskich przedsiębiorców.

Już niedługo, właśnie w mieście Poznań, powstanie kolejna oficjalna siedziba iCaro Logistics.

Zadzwoń lub napisz i poznaj nas już dziś!

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222