Transport Holandia

Królestwo Niderlandów jest jednym z najchętniej obieranych kierunków przewozu różnego rodzaju produktów. W związku z tym firma iCaro Logistics oferuje zarówno przedsiębiorcom, jak i Klientom indywidualnym, skorzystanie z usługi, jaką jest — między innymi — transport Holandia-Polska. Obejmuje ona np. przewóz całopojazdowy, drobnicowy oraz specjalistyczny.

Transport Holandia — Infrastruktura kraju

Sieć autostrad w Holandii mierzy około 2400 kilometrów i należy do najgęstszych zarówno w Europie, jak i na całym świecie. Poruszanie się po nich oraz po drogach szybkiego ruchu przez samochody osobowe jest bezpłatne. Wyjątek stanowi tu jedynie przejazd przez dwa tunele (Dordse Kil oraz Westerschelde), który wiątransport-holandiaże się z niewielką opłatą. Natomiast pojazdy ciężarowe o masie powyżej 12 ton, są objęte opłatami. W celu ich uiszczenia konieczne jest wykupienie winiety lub e-winiety. Ich cena jest zależna od liczby osi pojazdu, klasy emisji spalin oraz wybranego okresu ważności (jeden dzień, tydzień, miesiąc lub rok).

Jeśli planujesz zlecić tani transport do Holandii, to oferujemy swoje usługi. Nasi spedytorzy zadbają o wybór jak optymalnej trasy, która będzie się wiązała ze zmniejszeniem kosztów przejazdu.

Transport drogowy — ocena

Jak wszyscy już wiemy, Holandia posiada bardzo dobrze rozwiniętą sieć dróg i autostrad. Są one utrzymane w doskonałym stanie oraz należycie oznakowane. Dzięki temu poruszanie się po nich nie stanowi większego problemu. Ponadto brak sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniach sprawia, że ruch odbywa się stosunkowo płynnie, nawet w godzinach szczytu. Co istotne, wszystkie ważniejsze holenderskie drogi są utwardzone. Sprawia to, że jazda jest komfortowa, nawet w niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Spedycja Holandia — co przewozi się najczęściej?

Najczęstszym rodzajem relokacji ładunku, jaki stosuje się, przewożąc różnego rodzaju towary do i z Holandii, jest transport drogowy. Jednakże położenie tego państwa sprzyja również organizacji, która polega na połączeniu co najmniej dwóch rodzajów przewozu w jeden system — nazywa się go intermodalem. Mamy na uwadze kwestie ochrony środowiska, dlatego chętnie zorganizujemy ten rodzaj transportu dla naszych Klientów.

Królestwo Niderlandów — czym się charakteryzuje?

transport-holandia

Państwo to jest położone w zachodniej Europie oraz środkowej Ameryce (czyli na Karaibach) i składa się z czterech krajów: Holandii (znajdującej się w części europejskiej), Aruby, Curaçao i Sint Maarten. Dodatkowo posiada również trzy gminy zamorskie, czyli Bonaire, Saba i Sint Eustatius. Jest członkiem Unii Europejskiej, Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego (NATO). Najczęstszymi miejscami przewozu towarów są miasta: Amsterdam, Rotterdam, Haga, Almere, Eindhoven oraz Utrecht, ale oczywiście nasi sprawdzeni i dobrze znający holenderskie trasy kierowcy dowiozą przesyłki również w inne rejony tego kraju.

Transport do i z Holandii — co warto wiedzieć?

Do państw dobrze rozwiniętych pod względem gospodarczym należy właśnie Holandia. Jedne z najbardziej znanych firm holenderskich są między innymi Philips, Shell, Nationale-Nederlanden oraz DAF. Niewątpliwie ogromną rolę w gospodarce odgrywają kwiaty, a zwłaszcza słynne tulipany.

Kraj tulipanów zajmuje trzecie miejsce w zestawieniu największych eksporterów żywności na świecie. Pod tym względem ubiegają go jedynie Stany Zjednoczone oraz Francja. Co ciekawe, jedynie około 3 procent społeczeństwa jest zatrudniona w rolnictwie. Dodatkowo Królestwo Niderlandów stanowi jeden z największych ośrodków wydobycia gazu ziemnego na świecie.

Towary najczęściej przewożone

Kraj ten jest ważnym partnerem handlowym dla wielu państw i przedsiębiorstw. Do najczęściej przewożonych towarów na trasie Holandia-Polska należą:

artykuły rolne,
maszyny rolnicze,
artykuły spożywcze (między innymi nabiał),
kwiaty, cebule kwiatowe, drzewka i sadzonki,
maszyny, urządzenia i materiały budowlane,
samochody osobowe i ciężarowe oraz ich części,
meble,
wyroby z tworzyw sztucznych,
produkty przemysłu tekstylnego.

W zależności od rodzaju przewożonego towaru nasi specjaliści dobiorą odpowiedni środek transportu. Zadbają też o to, żeby ładunek został prawidłowo zabezpieczony na czas przejazdu i nie uległ uszkodzeniu. Dodatkową gwarancję bezpieczeństwa stanowi wysokie ubezpieczenie OCS do kwoty 300 000 Euro. Nie wiąże się ono z żadnymi dodatkowymi opłatami, ponieważ jest wliczone w kwotę, jaką Klient płaci za transport.

Darmowa wycena

Jednym z najczęściej wyszukiwanych pojęć w kontekście transportu do Holandii jest właśnie ’transport do Holandii cena’. W firmie iCaro Logistics kierujemy się elastycznym podejściem i każde zlecenie wyceniamy indywidualnie.

Oferujemy przemieszczenie dóbr produkcyjnych do Holandii, którego cena będzie zależna między innymi od:

kierunku przewozu,
odległości,
rodzaju środka transportu,
ilości, masy i objętości towaru,
czasu.

Wycenę transportu przygotowujemy w ciągu 24 godzin, a Klient, który zgłosi się do nas z odpowiednim wyprzedzeniem, może dodatkowo liczyć na atrakcyjniejszą i korzystniejszą cenę. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy.

Sprawdzona firma transportowa

Gwarantujemy, że współpraca z naszą firmą przebiegnie sprawnie i skutecznie. Naszym priorytetem jest zadowolenie Klientów, dlatego też staramy się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. Wykwalifikowana kadra iCaro dba o to, aby powierzone nam ładunki docierały na miejsce bezpiecznie i na czas. W planowaniu i organizowaniu transportu oraz świadczeniu usług spedycyjnych korzystamy z innowacyjnych rozwiązań. Zapewniamy też kompleksową obsługę każdego zlecenia.

Wypełnij formularz darmowej wyceny teraz!

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222