Transport węgla z kopalni

Sezon jesienno-zimowy nieodłącznie wiąże się z zaopatrzeniem w opał. Warto zrobić to we wrześniu lub październiku, zanim temperatura na zewnątrz znacząco spadnie, a w naszych domach zrobi się chłodno. W iCaro Logistics zorganizujemy transport węgla z kopalni zarówno dla Klientów biznesowych, jak i osób prywatnych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że tegoroczny sezon grzewczy wzbudza w wielu osobach niepewność. Obecnie to jedna z najbardziej kluczowych kwestii.

Nie czekaj, już teraz sprawdź, ile kosztuje transport węgla i skorzystaj z naszych usług!

Transport węgla z kopalnizleć go iCaro!

Jeśli szukasz firmy transportowo-spedycyjnej, która zrealizuje Twoje zlecenie na transport węgla, sprawdź koniecznie ofertę iCaro Logistics. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty i pozwolenia, dzięki czemu możesz być spokojny, że przewożony przez nas ładunek dojedzie bezpiecznie i na czas w wyznaczone przez Ciebie miejsce.

Jesteśmy zespołem składającym się wyłącznie z profesjonalistów posiadających rozległe doświadczenie w branży Transport — Spedycja — Logistyka. Dlatego zrealizujemy dla Ciebie każdy, nawet najbardziej niebezpieczny transport.

Doskonale wiemy, że transport węgla wymaga od firmy spedycyjnej dysponowania odpowiednimi pojazdami. Dlatego w skład naszej floty wchodzą wyłącznie nowoczesne i specjalistyczne samochody dostawcze o różnej wielkości, pakowności oraz przeznaczeniu.

transport węgla z kopalni

Flota iCaro Logistics to między innymi:

ciężarówki,
ciągniki,
busy,
cysterny,
samochody z naczepami oplandekowanymi,
pojazdy niskopodłogowe,
chłodnie,
i inne.

Z nami zrealizujesz transport samochodowy węgla.

Zadzwoń lub wypełnij bezpłatną wycenę!

Transport węgla z iCaro Logistics

Nie da się ukryć, że węgiel jest najbardziej popularnym surowcem wykorzystywanym do ogrzewania, zwłaszcza w domach wolnostojących. W iCaro Logistics wykonujemy transport węgla z kopalni zarówno dla osób prywatnych, jak i Klientów biznesowych. Ponadto dysponujemy bogatą flotą samochodów typu wywrotka, dzięki czemu jesteśmy w stanie przetransportować węgiel w wybrane przez Ciebie miejsce bezpiecznie i na czas.

Realizujemy transport samochodowy węgla na terenie Polski, całej Unii Europejskiej, a także innych krajów świata. W ofercie iCaro Logistics znajduje się również transport surowców w każdym stanie skupienia, z uwzględnieniem specyficznych wymogów, czy transport materiałów sypkich. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług już dziś!

Jakie wyróżnia się rodzaje węgla?

Węgiel, tak jak już wcześniej wspomnieliśmy, jest surowcem powszechnie stosowanym do ogrzewania przede wszystkim domostw. Charakteryzuje go intensywnie czarny kolor, a także wyraźnie twarda struktura. Co więcej, dwa podstawowe rodzaje tego surowca to węgiel kamienny i węgiel brunatny. Poniżej pokrótce opisujemy każdy z nich.

Węgiel kamienny to obecnie jeden z najpopularniejszych materiałów opałowych w naszym kraju. Każdego roku zdecydowana większość gospodarstw domowych ogrzewa nim swoje domostwa w sezonie jesienno-zimowym. Zawartość czystego węgla w węglu kamiennym sięga ok. 75-90%. To sprawia, że ma on znacznie wyższą kaloryczność w porównaniu z węglem brunatnym, który jest jakościowo niestety dużo gorszy. Głównie z uwagi na to, że jest on naturalnie bardzo wilgotny, co sprawia, że łatwo chłonie on wodę.

Jak wygląda przewóz węgla?

W iCaro Logistics przewóz węgla realizujemy m.in. drogą lądową, używamy do tego samochodów typu wywrotka. Dostarczając węgiel do naszych Klientów, wykorzystujemy transport materiałów sypkich, który z kolei opiera się o transport  FTL i LTL. Ponadto jesteśmy w stanie przewieźć węgiel również koleją, korzystając ze specjalnych wagonów. Z racji tego, że w Polsce mamy dosyć dobrze rozwiniętą zarówno infrastrukturę drogową, jak i kolejową, jesteśmy w stanie zrealizować transport opału do każdego regionu Polski. Dołącz do grona 99% zadowolonych Klientów i skorzystaj z oferty iCaro Logistics już teraz!

Transport ekogroszku

Ekogroszek to obecnie jeden z najbardziej pożądanych materiałów opałowych na naszym rodzimym rynku. Głównie z uwagi na fakt, że jest to bardziej zrównoważone rozwiązanie energetyczne. Dlatego też coraz więcej osób decyduje się na ogrzewanie swoich domostw właśnie ekogroszkiem, którego cechuje przede wszystkim wysoka wartość opałowa.

Ponadto jego niski wpływ na środowisko sprawia, że jest to wybór znacznie bardziej ekologiczny niż tradycyjny węgiel. Stąd, jeśli zdecydowałeś się postawić na to rozwiązanie w kwestii ogrzewania swojego domu, w iCaro zrealizujemy dla Ciebie transport ekogroszku.

Transport węgla cena za km

przewóz węgla

W iCaro Logistics obserwujemy aktualną sytuację na rynku węglowym w Polsce oraz poza granicami naszego kraju. Dlatego nieustannie dopasowujemy się do ciągłych zmian, oferując Klientom wyłącznie najlepsze rozwiązania transportowe. Dlatego, jeśli chcesz poznać dokładny koszt transportu węgla, skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą dedykowanego formularza umieszczonego na stronie internetowej.

Postaw na iCaro Logistics i wybierz najlepszą metodę transportu węgla.

Zapraszamy do współpracy!

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr: 720 820 222

Na jakich rynkach jesteśmy?

Jakie rodzaje węgla wyróżniamy?

Wyróżniamy dwa główne rodzaje węgla: węgiel kamienny i węgiel brunatny. Węgiel kamienny to jeden z popularniejszych materiałów do ogrzewania naszych domów. Zawartość czystego węgla w węglu kamiennym sięga ok. 75-90%. Jest też lepszy jakościowo za sprawą zawartości nawet do 90% czystego węgla.

Kiedy warto zaopatrzyć się w węgiel?

Polecamy zaopatrzyć się w węgiel we wrześniu lub w październiku, zanim temperatura na zewnątrz znacząco się ochłodzi.

Jak wygląda transport opału?

W iCaro Logistics przewóz węgla realizujemy m.in. drogą lądową i używamy do tego samochodów typu wywrotka. Ponadto jesteśmy w stanie przewieźć węgiel również koleją, korzystając z wagonów. Nasza firma zajmuje się również transportem innych surowców w każdym stanie skupienia oraz materiałów sypkich.

Ile kosztuje transport węgla?

Firma iCaro Logistics podchodzi indywidualnie do każdego zlecenia. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, którzy zawsze wybiorą najkorzystniejsze rozwiązanie. Jeśli chcesz poznać dokładny koszt transportu węgla, skontaktuj się z nami telefonicznie lub odwiedź naszą stronę i wypełnij dedykowany formularzy wyceny.