Transport Rzeszów

Firmę iCaro Logistics wybiera wielu przedsiębiorców z Podkarpacia i innych rejonów kraju. Dowozimy towary zleceniodawców na terenie całej Polski, Europy, jak również do wielu państw pozaeuropejskich. Możesz zlecić nam lądowy, powietrzny, szynowy, morski, multimodalny i intermodalny transport. Rzeszów to miasto, do którego już nie raz robiliśmy zlecenia transportowe.

Wypełnij darmowy formularz lub zadzwoń i sprawdź naszą ofertę!

transport-rzeszow

Transport Rzeszów

Zapewniamy indywidualne podejście do Klienta. Zawsze dostosowujemy się do oczekiwań, a nasze działania wyróżnia wysoka elastyczność i poszanowanie odrębnych wymagań. Metodę dostawy możemy dostosować do Twojego budżetu. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze ekspertów spedycji jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Wykonujemy przewozy materiałów niebezpiecznych ADR, alkoholu, leków, przedmiotów kruchych i delikatnych, jak również towarów, których dostarczenia wiele firm przewozowych się nie podejmuje.

Oferujemy usługi takie jak: szybki i punktualny transport do i z Rzeszowa zarówno krajowy, jak i międzynarodowy. W związku z rozwojem naszej firmy i poszerzaniem obszaru działania planujemy wkrótce stworzyć kolejną, oficjalną siedzibę iCaro Logistics, właśnie w Rzeszowie.

Charakterystyka miasta

Rzeszów jest stolicą województwa podkarpackiego, miastem centralnym aglomeracji rzeszowskiej oraz istotnym ośrodkiem naukowym, administracyjnym, gospodarczym oraz kulturowym.

W mieście prężnie funkcjonują przedsiębiorstwa z branży przemysłu lotniczego, elektronicznego, maszynowego oraz farmaceutycznego. W Rzeszowie od lat z powodzeniem działają fabryki leków, przedsiębiorstwa produkujące komponenty lotnicze i silniki lotnicze, turbosprężarki, układy kontroli i sterowania dla branży motoryzacyjnej. Swój oddział ulokował tam również producent pożywienia dla niemowląt i dzieci.

Rzeszów jest kolejnym ważnym węzłem transportowym kraju. Przez miasto przebiega autostrada A4, posiadająca status trasy europejskiej E40, droga ekspresowa S19, drogi krajowe nr 19, 94 i 97 oraz trzy drogi wojewódzkie. Ponadto w mieście sprawnie funkcjonuje również transport kolejowy. Odpowiednia sieć połączeń pozwala na wykonywanie usługi, jaką jest spedycja międzynarodowa. Rzeszów Główny jest węzłem kolejowym o statusie kategorii „B”, połączonym z wieloma istotnymi punktami na mapie kraju. W pobliżu miasta funkcjonuje również międzynarodowy port lotniczy Rzeszów-Jasionka.

Firma transportowa Rzeszów — flota

Dysponujemy nowoczesnym taborem samochodów, idealnie przystosowanym do potrzeb Klientów.
W Rzeszowie i całym kraju realizujemy przewozy z wykorzystaniem pojazdów, takich jak m.in.:

ciężarówki o różnej pakowności i przeznaczeniu,
pojazdy niskopodwoziowe,
samochody oplandekowane z unoszonym dachem,
cysterny,
ciągniki,
lawety,
wywrotki,
firanki,
chłodnie,
izotermy i inne.

Stan techniczny i sprawność pojazdów są zawsze szczegółowo badane przed każdą trasą. Przywiązujemy wagę do bezpieczeństwa przewozu i dzięki temu każde zlecenie realizowane jest bez najmniejszych zakłóceń czy niespodzianek. Nic nie jest w stanie nas zaskoczyć. Doskonale znamy wszystkie europejskie trasy. Wiemy, jak ominąć utrudnienia na drodze, korki, czy czasowe ograniczenia w ruchu dla aut ciężarowych.

Usługi transportowe Rzeszów — punktualnie i bezpiecznie

Pamiętaj, że jako profesjonalny spedytor możemy wykonać dla Ciebie także wiele dodatkowych, połączonych z przewozem usług. W iCaro Logistics realizujemy formalności, takie jak:

transport-rzeszow-icaro

odprawy celne,
kwestie podatkowe,
magazynowanie towaru,
przeprawy promem,
organizacja pozwoleń,
koordynacja firmowych łańcuchów dostaw,
eksperckie doradztwo i zaplecze informacyjne.

Nasza firma spedycyjna w Rzeszowie świadczy usługi, które obejmują m.in. transport:

ciężarowy,
niskopodwoziowy,
ponadgabarytowy i wiele innych typów przewozów.

Dla Klientów z Podkarpacia realizujemy wiele dostaw żywności. Specjalizujemy się m.in. w transportowaniu produktów spożywczych, półproduktów i surowców, wymagających kontrolowanej temperatury oraz wilgotności, a także szczególnych zasad higieny.

Najlepszy transport i spedycja Rzeszów

Stolica Podkarpacia to siedziba wielu małych i dużych przedsiębiorstw, notuje od kilku lat rosnące zapotrzebowanie na usługi transportowe. Rzeszów pozostawał uprzednio w tyle w wyścigu z innymi regionami Polski, odnośnie rozwoju i innowacji. Już od jakiegoś czasu, szybko nadrabia jednak różnice, dzielące je z innymi miastami wojewódzkimi, co potęguje rozwój przedsiębiorstw.

Nie czekaj! Powierz nam swój przewóz towarów do i z Rzeszowa!

Pamiętaj, że wybierając nasze usługi, otrzymujesz dedykowanego konsultanta, który opiekuje się Twoim zleceniem. Gwarantujemy pomoc i wsparcie ekspertów na każdym etapie procesu. Konsultanci są do dyspozycji Klientów 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu (także w święta i dni wolne od pracy). Jesteś informowany przez nich na bieżąco o każdym postępie realizacji Twojego przewozu.

Korzystne warunki współpracy dla przedsiębiorców

Za co docenili nas Klienci biznesowi? Jest kilka czynników, które zdecydowanie wyróżniają nas na tle innych, a są nimi:

bardzo wysoki wskaźnik zadowolenia zleceniodawców z naszych usług (99%),
profesjonalna i najlepiej wykwalifikowana kadra pracowników,
indywidualne i korzystne warunki oferty, dostosowane elastycznie do potrzeb,
bezpłatna wycena,
własne magazyny,
szybki kontakt i błyskawiczna realizacja,
wysokie ubezpieczenie OCS dla przewożonych przesyłek.

Właściciele firm i indywidualni Klienci oceniają jakość naszych przewozów na poziomie 5/5. To utwierdza nas w przekonaniu, że dbałość o absolutnie każdy szczegół zostaje doceniona. Naszą misją od początku było wprowadzanie i respektowanie tylko najlepszych standardów pracy spedytorskiej. Wybieraj pewne firmy przewozowe. Rzeszów, jak i inne miasta Polski czy Europy obsługujemy na najwyższym poziomie.
Poza optymalizacją i minimalizowaniem kosztów Klienta dbamy jeszcze o inne aspekty. Zmniejszamy puste przebiegi i oszczędzamy pieniądze zleceniodawców, dbając przy tym o środowisko naturalne. Ekologia jest nam bliska i uważamy, że powinna grać dużą rolę w przyszłości branży TSL.

Transport towarów Rzeszów

W iCaro Logistics już na wstępie otrzymujesz bezpłatną wycenę. Do niczego Cię ona nie zobowiązuje, a uzyskasz ją bardzo szybko po wypełnieniu danych formularza. Nie czekaj, zleć swoje firmowe przewozy specjaliście w dziedzinie transportu. Kompleksowo zajmiemy się także koordynacją łańcuchów dostaw w Twojej firmie, dbając o terminowość i każdy szczegół.

Sprawdź, jak wiele zyskujesz, korzystając z usług rzetelnego spedytora.
Zadzwoń lub napisz i przekonaj się sam!

Na wszelkie zapytania odpowiadamy niezwłocznie.

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr: 720 820 222