Transport Elbląg

Transport w Elblągu to atrakcyjna oferta iCaro Logistics dla firm i osób prywatnych. Na co dzień obsługujemy Klientów indywidualnych i przedsiębiorców, reprezentujących różne branże. Działamy w mieście Elbląg, całym kraju i w Europie.

Specjalizujemy się między innymi w przewozach chłodniczych, ale także drobnicowych, całopojazdowych, wielkogabarytowych, ekspresowych, kontenerowych, paletowych, dedykowanych czy bezpośrednich.

Sprawdzona firma transportowa Elbląg

Dostarczamy ładunki Klientów na terenie całej Polski, Europy, a także w wielu krajów spoza kontynentu.
Dzięki najlepiej przeszkolonej kadrze, z ogromnym doświadczeniem w spedycji, możemy zaoferować zleceniodawcom przewóz niemal każdego towaru. Odpowiednio dobrany zespół specjalistów w połączeniu z nowoczesnymi technologiami, sprawia, że nasze usługi wybiera tak wielu Klientów.

Dysponujemy taborem nowoczesnych pojazdów, doskonale przystosowanych do profesjonalnych zadań spedycyjnych. Samochody na bieżąco poddawane są szczegółowym badaniom i diagnozom. Nam nie zdarzają się nieprzewidziane sytuacje czy opóźnienia. Właśnie to szczególnie doceniają stali Klienci biznesowi.

Transport międzynarodowy Elbląg

Już od dłuższego czasu stanowimy zaufane partnerstwo dla firm produkcyjnych i przetwórczych. Wykonując transport międzynarodowy z Elbląga, i w kierunku przeciwnym, obsługujemy wielu zagranicznych przedsiębiorców. Produkty spożywcze dostarczamy najczęściej z wykorzystaniem specjalistycznych pojazdów, wyposażonych w chłodnie. Żywność, farmaceutyki i leki, a także inne substancje wymagające kontrolowanej temperatury, transportujemy z zastosowaniem norm i wymogów. Wszystkie usługi spedycyjne realizujemy sprawnie i punktualnie.

Zadzwoń do nas już teraz lub wypełnij bezpłatny formularz wyceny!

Elbląg — charakterystyka

Elbląg położony jest w województwie warmińsko-mazurskim. Stanowi miasto na prawach powiatu i oddzielną jednostkę samorządu terytorialnego. Miejscowość została założona w roku 1237, co czyni ją jedną z najstarszych w naszym kraju. Prawa miejskie Elbląg uzyskał w 1246 roku. Jego najbardziej znaczący rozwój miał miejsce w latach 1975 – 1998, kiedy to pełnił rolę stolicy województwa. Odnotowywano w nim wtedy bardzo duży napływ ludności. 

transport-elblag

Biorąc pod uwagę jej aktualną liczbę, jest drugim miastem w województwie. Miejscowość zamieszkuje 117 952 osób (dane z GUS-u, z roku 2021). Miasto posiada Port Morski Elbląg. Tuż obok części pasażerskiej usytuowana jest także towarowa. Jako jeden z portów, mieszczących się na Zalewie Wiślanym, ma on morskie przejście graniczne. Umożliwia ono także odprawy jachtów do obwodu kaliningradzkiego. Koszt niedawno wybudowanych nabrzeży to kwota 30 mln złotych. W miejscu tym funkcjonują drogowe mosty zwodzone.  

Dla transportu ważną rolę pełni obwodnica Elbląga, przez którą przebiegają drogi krajowe – S7 i S22. Na odcinku wiodącym na wschód od miasta obie są drogami ekspresowymi. S22 zapewnia najkrótsze połączenie wschodu i zachodu Europy, natomiast S7 łączy miasto z Gdańskiem, Warszawą i Krakowem.

Sama miejscowość stanowi swoisty ośrodek przemysłu ciężkiego. Na jej terytorium znajduje się między innymi Zakład Metalurgiczny i Zakład Turbin. Istotną rolę stanowi także przemysł meblarski, turystyczny, a przede wszystkim — spożywczy (m. in. browar będący w składzie znanej marki). 

Spedycja w Elblągu z magazynowaniem

Oferujemy zleceniodawcom możliwość składowania materiałów w bardzo atrakcyjnych stawkach cenowych. Wykorzystując do tego nasze własne hale magazynowe, realizujemy przechowywanie różnorodnych przesyłek w terminach dogodnych dla Klientów. Pojemne magazyny iCaro Logistics pomieszczą wiele towaru i ułatwią realizację firmowych łańcuchów dostaw.

Klienci doceniają też bezpłatną wycenę i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Oceniają oni poziom realizacji usług na najwyższą notę – 5/5! Aż 99 % z nich wyraża pełne zadowolenie z przeprowadzonego procesu. 

To przyprawia nas o dumę i motywuje na przyszłość. Działania analityczne, logistyczne i transportowe to dziedzina, w której wyróżnia nas najwyższy profesjonalizm. Posiadamy wymagane pozwolenia i certyfikaty, uprawniające nas do wykonywania zadań spedycyjnych. 

Szybka realizacja bez zbędnych formalności

Cechuje nas sprawna realizacja zleceń. U nas nie będziesz długo czekać na wykonanie transportu. Dysponujemy rozbudowaną flotą pojazdów i zatrudniamy wielu specjalistów, dlatego przewóz do/z Elbląga możemy wykonać od ręki. 

Skróciliśmy cały proces wyceny i planowania do niezbędnego minimum. Zapewniamy Klientom szybki i bezpośredni kontakt ze spedytorem, obsługującym ich zamówienie. Dopasowujemy się do oczekiwań rynku i zleceniodawców. Nieustannie bierzemy udział w cyklicznych szkoleniach branżowych i aktualizujemy zdobyte umiejętności. 

Realizujemy m. in.:

Bezpieczne przewozy towarów 

firma-transportowa-elblag

Wielu właścicieli i menedżerów firm postawiło na naszą ofertę ze względu na kwestię bezpieczeństwa. W iCaro Logistics dajemy naszym zleceniodawcom gwarancję, że ich ładunki dotrą do miejsca docelowego w stanie nienaruszonym. Nasza firma posiada wyjątkowo wysoki wymiar ubezpieczenia spedytorskiego. Opiewa ono na kwotę aż do 300 000 euro

Jesteśmy w pełni świadomi odpowiedzialności, jaka ciąży na nas z chwilą przejęcia przesyłek Klienta.

Przekonaj się, jak sprawnie wykonamy usługi transportowe w Elblągu.

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

 

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222