Firma spedycyjna

Firma spedycyjna iCaro Logistics zorganizuje dla Ciebie niemal każdy rodzaj transportu w Polsce i całej Europie. Specjalizujemy się w całościowej organizacji zarówno dla dużych przedsiębiorstw, mniejszych firm, jak i osób prywatnych. Spedycja jest u nas w przysłowiowym małym paluszku!

Nasze usługi spedycyjne

spedycja-icaro-transport-kontener

W swojej ofercie mamy transport drobnicowy, całopojazdowy, ponadgabarytowy, i wiele więcej. Na każdym etapie, podczas planowania i realizacji doradzamy najkorzystniejsze dla Klientów rozwiązania, a my monitorujemy każdy szczegół oraz optymalizujemy koszty.

W trakcie realizacji, przez całą dobę Klient może skontaktować się z nami, my zatem odpowiadamy na każde zapytanie i pozostajemy w ciągłym kontakcie ze zleceniodawcą. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że transport i spedycja powinny przebiegać skutecznie i odpowiedzialnie. W rezultacie iCaro Logistics jako zespół doświadczonych specjalistów może pochwalić się bardzo dużą ilością zleceń, szczególnie od różnych grup przedsiębiorców.

Przewożony towar profesjonalnie zabezpieczamy i bierzemy na siebie całkowitą odpowiedzialność za jego bezpieczeństwo w trasie. Naszym klientom gwarantujemy ubezpieczenie przewozu na kwotę do 300 000 euro. Jest ono wliczone w cenę, dlatego nigdy nie pobieramy w tym celu dodatkowych opłat.


Spedycja a ekologia

Ekologia i problem związany z zanieczyszczeniem środowiska to temat, który jest ważny dla nas wszystkich. Nie dziwi więc fakt, że także polskie spedycje muszą przyczynić się do działań bardziej ekologicznych.

ekologia-spedycja-icaro

Żadna firma w naszej gospodarce nie mogłaby funkcjonować, gdyby całkowicie wyeliminować gałąź transportu. Potrzebujemy go wszyscy, na co dzień i trudno nie wspomnieć, jak bardzo potrzebują go właściciele przedsiębiorstw. Na chwilę obecną nie można całkowicie wykluczyć zanieczyszczenia powietrza, jednak można za to starać się minimalizować wszelkie koszty i wpływ na środowisko naturalne. Właśnie dlatego zawsze dążymy do wyboru najbardziej optymalnej trasy, a także odpowiedniego środka lokomocji. Dzięki stałemu monitorowaniu czynników, które mają wpływ na planetę, znajdujemy najkorzystniejsze dla Klienta rozwiązanie, przy jednoczesnej trosce o naturę. Sprawdza się tu doskonale transport intermodalny, który pomaga realizować te założenia.

Dbałość o wartości, takie jak nasz wspólny dom – Ziemia – jest nam bardzo bliskie

Etyka, jaką kierujemy się na co dzień, znajdują uznanie wśród zleceniodawców. Polskie firmy spedycyjne muszą podążać za wartościami, takimi jak ochrona środowiska naturalnego, przyczyniając się do minimalizacji zanieczyszczeń. Aktualnie, każdą usługę można zaplanować w taki sposób, by przewóz odbył się sprawnie, ale bez znacznej szkody dla naszej planety.


iCaro – z jakiej floty korzystamy?

W poszczególnych przedsiębiorstwach znaleźć można inne samochody czy sprzęty do załadunku, w zależności od oferty, jaką posiada dana firma. iCaro Logistics oferuje zróżnicowane floty pojazdów, ponieważ połączyliśmy ze sobą niemal wszystkie opcje wyboru i udogodnienia oraz stworzyliśmy możliwość skorzystania praktycznie z każdej formy i środka transportu. Jako przewoźnik z dużym doświadczeniem, posiadamy wszystko, czego potrzebujesz, niezależnie od specyfiki i charakteru ładunku, jaki chcesz przewieźć.

Dysponujemy:

ciężarówkami,
wywrotkami,
samochodami o obniżonej podłodze,
ciągnikami,
pojazdami z naczepami oplandekowanymi, itp.

Nasza oferta to profesjonalna spedycja krajowa, tir czy cysterna to również oferowany u nas sprzęt do przewozu. Przetransportujemy dla Ciebie także produkty spożywcze, wymagające specjalnych warunków, ponieważ dysponujemy chłodniami. Nie unikamy też przewożenia tzw. ładunków ADR, czyli materiałów niebezpiecznych.

Firma spedycyjna iCaro zapewni Ci maksymalne bezpieczeństwo

Firma spedycyjna iCaro z siedzibą w Bydgoszczy posiada wszystkie pozwolenia, atesty i certyfikaty pozwalające na przeprowadzenie różnego typu przejazdów. Eliminujemy jakiekolwiek ryzyko, dlatego każdy etap zawsze przebiega łatwo i bez niespodzianek.  Jako dodatkowe udogodnienie oferujemy możliwość przechowania towaru w naszych dużych halach magazynowych, w Bydgoszczy. Z nami Twój towar jest bezpieczny i masz pewność, że szybko i bez przeszkód zostanie dostarczony na miejsce.

Czas jest cenny – nad tym czuwają specjaliści

Każda firma spedycyjna do kwestii zatrudniania kierowców podchodzi w różny sposób. Nasi kierowcy to kadra tylko najbardziej doświadczonych profesjonalistów. To osoby szczegółowo wybrane spośród wielu innych, tak by Twoje towary były w najlepszych rękach. Swoją pracę traktują oni niezwykle odpowiedzialnie.

transport-icaro-uslugi-spedycyjne

Fachowo wykonują załadunki i rozładunki, odpowiednio zabezpieczając przewożone przesyłki. Na każdym etapie pokonywania trasy dbają o to, by wszystko przebiegło zgodnie z planem. Z kierowcami i pilotami jesteśmy w ciągłym kontakcie, a zleceniodawca informowany jest o każdym szczególe, dotyczącym jego załadunku.

Jeżeli potrzebujesz przewozu, to skorzystaj z bezpłatnej opcji na naszej stronie i wyceń swój transport. Wyceny odbieramy codziennie, również przez całą dobę. Z osobami zainteresowanymi naszą ofertą kontaktujemy się błyskawicznie.
Możesz liczyć na pomoc naszego zespołu analityków, oni ocenią wstępna wycenę oraz zaproponują najbardziej optymalny rodzaj transportu, w najkorzystniejszej dla Ciebie cenie. Jesteśmy godni zaufania, a spedycja to nasza codzienność. Wiemy wszystko na temat każdego rodzaju przewozu.


Nasza oferta – spedycja krajowa i międzynarodowa

spedycja-icaro

Transport to nie tylko nasza codzienna praca, ale i prawdziwa pasja. Każdy z nas posiada doświadczenie w odrębnym rodzaju, dlatego jesteśmy w stanie realizować nawet trudne zlecenia, których unikają inne firmy spedycyjne. Wszechstronność i skuteczna realizacja stanowią naszą najmocniejszą stronę.

Specjalność iCaro Logistics to ekspresowa organizacja usług. W celu minimalizacji kosztów najlepiej jest zgłosić się do nas nieco wcześniej. Jednak czas nie jest dla nas przeszkodą, ponieważ posiadamy potrzebny sprzęt i wszystkie możliwości, by organizować przewozy nawet następnego dnia po zgłoszeniu zapotrzebowania. Cenimy czas naszych klientów, dlatego u nas możesz skorzystać także z usługi transportu ekspresowego. Elastyczność i ogromne doświadczenie w branży pozwala na dopasowanie się także do nietypowych potrzeb.

Oferta jaką świadczymy, spotyka się niezmiennie z dużym uznaniem Klientów, którzy oceniają je na poziomie 5/5. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz transportu lądowego, samolotowego, morskiego – z pewnością będziemy w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom. Czym różni się spedycja iCaro Logistics od firm konkurencyjnych? Dla nas liczysz się Ty, a Twoja przesyłka jest priorytetem. 

Poza spedycją organizujemy wszystkie dodatkowe formalności, jak np.:

ubezpieczenie towaru, 
realizowanie odpraw celnych,
magazynowanie,
koordynowanie łańcucha dostaw,
i wiele innych.

Przychodzimy Ci z pomocą także, jeśli Twoje zlecenie wymaga magazynowania dużej ilości towarów. Posiadamy własne, duże hale magazynowe, dzięki czemu bez przeszkód przetrzymamy przesyłki tak długo, jak będzie to dla Ciebie wygodne. Jako doświadczeni specjaliści możemy pochwalić się współpracą z przedsiębiorcami wielu różnorodnych sektorów gospodarki. Regularnie organizujemy przewozy towarów i materiałów dla branż przemysłowych, budowlanych, metalurgicznych czy drzewnych. Dlatego baza stałych zleceniodawców w tym zakresie ciągle się zwiększa.

Z uwagi na różnorodność sprzętu załadunkowego i pojazdów, jakimi dysponujemy, możemy obsługiwać także branżę motoryzacyjną, rolniczą, spożywczą. Posiadamy w swojej flocie samochody wyposażone w chłodnie.

Dużą część Klientów stanowią również osoby prywatne. Przewóz mebli, samochodów, maszyn czy sprzętu sportowego najczęściej zlecają właśnie oni. Równie często usługa spedycyjna wybierana jest także do obsługi prywatnych przeprowadzek.

Firma spedycyjna – wycena transportu

Transport krajowy i międzynarodowy – cena usługi uzależniona jest od kilku czynników. Ważne jest przede wszystkim to, czy towar może być przewieziony bez rozładunków i ponownych załadunków. Na ogół jest to możliwe wówczas, gdy załadunek pokonuje trasę przy użyciu tylko jednego środka lokomocji. Przejazd drogowy najczęściej jest tańszy niż samolotowy lub morski. Jednak wszystko zależy jeszcze od innych okoliczności.

firma-spedycyjna-icaro

Także rodzaj przewożonego ładunku gra tu znaczącą rolę. Jeśli wymaga on wykorzystania szczególnie przystosowanych pojazdów, cena może niekiedy ulec zwiększeniu.

Na ogół jednym z najważniejszych wyznaczników w kwestii ceny zlecenia jest czas realizacji, zatem jeśli nie jest wymagany szybki przejazd, a towar może poczekać nieco w naszym magazynie, rachunek będzie tańszy. Wynika to głównie z tego, że wówczas łatwiej jest zaplanować optymalnie trasę, dołączając dodatkowe ładunki (pochodzące od innych Klientów).

Co jeszcze ma wpływ? Na pewno dużą rolę gra wielkość przewożonego towaru. Mniejsze ładunki to z reguły niższy koszt realizacji zlecenia. Cennik usług spedycyjnych uwzględnia wszystkie te czynniki.

Skontaktuj się z nami, by wycenić swój transport!

Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. Nasz zespół ustala trasę przejazdu i wszystkie formalności tak, by zrealizować cel najszybciej i w najniższej cenie. Maksymalizujemy wydajność, dzięki wykorzystaniu inteligentnej koordynacji i najbardziej adekwatnych środków transportu. Decyzje podejmujemy szybko i o każdym etapie realizacji na bieżąco informujemy Klienta.

Niezależnie, czy potrzebujesz transportu całopojazdowego, czy dostarczenia jednego ładunku na palecie – u nas znajdziesz bardzo konkurencyjne ceny przewozu!

Usługi spedycyjne w Polsce

Jako profesjonaliści znamy polski rynek „od podszewki”. Bazując na długoletnim doświadczeniu, wciąż optymalizujemy i ulepszamy rozwiązania korzystne dla Klientów. Rozwijamy swoje technologie i rozbudowujemy flotę pojazdów, by jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby rynku.

spedycja-firma-transportowa

Spedycja, transport przemysłowy czy drobnicowy – do każdego etapu mamy specjalny, szczegółowy plan realizacji. Ponadto, masz możliwość śledzenia trasy, jaką pokonuje Twój załadunek, w czasie rzeczywistym. Wybierając, nasze usługi oddajesz całą odpowiedzialność za sprawny przewóz w ręce profesjonalistów.

Stale powiększająca się baza zadowolonych i powracających Klientów utwierdza nas w przekonaniu, że cele Klientów realizujemy w najlepszy możliwy sposób.

Zapraszamy do współpracy!

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr: 720 820 222

Na jakich rynkach jesteśmy?