Transport Opole

Potrzebujesz szybkiej usługi przetransportowania Twoich maszyn lub towarów? Zależy Ci na fachowym doradztwie, odpowiednim zabezpieczeniu ładunku i szybkim działaniu? – Jesteś w odpowiednim miejscu! Codziennie pokonujemy europejskie trasy, dowożąc sprawnie przesyłki we wskazane miejsca. Oferujemy transport krajowy, a także międzynarodowy organizowany do i z Opola oraz wykonany przez najlepszych spedytorów.

transport-opole

Na tle konkurencji zdecydowanie wyróżniają nas:

♦ szybka i bezpłatna wycena,
sprawna realizacja, bez najmniejszych opóźnień,
♦ własne magazyny, usytuowane w różnych częściach Polski,
najlepsza kadra specjalistów,
indywidualne podejście do każdego, pojedynczego zlecenia,
bardzo wysoki wymiar ubezpieczenia (do 300 000 euro).

Na naszą korzyść zdecydowanie przemawia także wysoki wskaźnik zadowolenia Klientów z realizowanych zleceń (99%). Przedsiębiorcy i osoby prywatne oceniają jakość wykonywanych przez nas transportów na poziomie 5/5.

Charakterystyka miasta

Opole jest miastem w południowo-zachodniej Polsce i jednym z najstarszych miast w kraju. Od 1950 roku stanowi stolicę województwa opolskiego i pełni w nim rolę głównego ośrodka gospodarczego, edukacyjnego, administracyjnego oraz kulturalnego.

W mieście prężnie działają przedsiębiorstwa opierające swoją działalność na branży przemysłu materiałów budowlanych, spożywczego, branży IT, maszyn i urządzeń oraz wielu innych. Opole odnotowuje stosunkowo wysoki wzrost inwestycji bezpośrednich.

W Opolu produkuje się czujniki i systemy sterowania procesów przemysłowych. Miasto znane jest również z produkcji żywności dla niemowląt i dzieci oraz takiej, która posiada status środków spożywczych ze specjalnym przeznaczeniem żywieniowym, jak również wyrobów mleczarskich, mięsa białego, dań gotowych i mięsnych oraz tradycyjnych lodów. W branży przemysłu motoryzacyjnego prężnie funkcjonuje produkcja pojazdów terenowych typu ATV, podzespołów samochodowych, układów kierowniczych, a także elementów wyposażenia wewnętrznego. W branży przemysłu metalowego i maszynowego niezmiernie cenną rolę stanowią przedsiębiorstwa zajmujące się produkcją m.in. wysokosprawnych urządzeń do wymiany i odzysku ciepła, reaktorów wysokociśnieniowych przeznaczonych do przemysłu chemicznego, części elektrowni wiatrowych, elementy platform wiertniczych służących do wydobywania ropy naftowej oraz wielu innych. W branży materiałów budowlanych niezwykle istotną gałąź przemysłu stanowi produkcja pokryć dachowych, systemów kominowych, ścian działowych, sufitów i innych systemów stosowanych w budownictwie.

W pobliżu Opola przebiega autostrada A4. Przez miasto biegnie także Obwodnica Północna oraz drogi krajowe nr 45, 46 i 94. Dodatkowo w mieście swój początek ma pięć dróg wojewódzkich. Jeśli chodzi o inne formy transportu, funkcjonuje tam również dziewięć stacji i przystanków kolejowych. Opole połączone jest bezpośrednio z licznymi istotnymi miastami w kraju. Z Opola odjeżdżają także pociągi za granicę – do Berlina i Lwowa.

Firma transportowa Opole

W związku z tym, że miasto charakteryzuje się wysokim wzrostem ekonomicznym już niedługo powstanie tam kolejna oficjalna siedziba iCaro Logistics. Dla nas to ogromna radość, ale i wyzwanie, ponieważ wyznaczamy sobie ambitne cele. W iCaro Logistics znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, w jednym miejscu. Każdy, kto oddaje w nasze ręce przewóz towarów, może być pewien, że zajmiemy się nim kompleksowo. Na początku procesu, aż do rozładunku w miejscu końcowym otrzymujesz od nas pomoc konsultanta. Jest on do Twojej dyspozycji, informując Cię o każdym postępie i etapie przewozu.

opole-transport-icaro

Transport Opole to także organizacja formalności, takich jak:

kwestie podatkowe,
♦ ubezpieczenie ładunku,
odprawy celne,
♦ magazynowanie,
transport promowy,
pozwolenia na przewóz,
fachowe zarządzanie łańcuchami dostaw,
profesjonalne doradztwo ekspertów na każdym etapie realizacji zlecenia.

Usługi transportowe Opole — atrakcyjne stawki przewozowe

Klienci pokochali nas za fachowość i znajomość branży spedycyjnej, a także za niskie ceny. Do darmowej wyceny potrzebujemy kilku szczegółów. Najważniejsze są: rodzaj i ilość towarów, dystans, jaki ma pokonać ładunek, a także czas realizacji. Nasi analitycy to osoby, które nieustannie pracują nad optymalizacją tras i zmniejszaniem kosztów zleceniodawców. Właściciele firm i Klienci indywidualni bardzo doceniają ich działania.

Staramy się idealnie dopasować działanie do oczekiwań każdej osoby. Wybierając nas, zyskujesz rzetelnego partnera transportowego. Sprawnie realizujemy również prywatne i firmowe przeprowadzki. Jesteśmy zawsze na czas tam, gdzie nas potrzebujesz! Pamiętaj, że zlecając nam dostawy swojego przedsiębiorstwa, zawsze płacisz tylko za trasę, jaką pojazd pokonuje wraz z Twoją przesyłką. Nigdy nie zapłacisz dodatkowo za podstawienie samochodu na miejsce załadunku.

Spedycja Opole — wybierz rzetelną firmę

Wiarygodny przewoźnik ma do zaoferowania znacznie więcej niż samo transportowanie z punktu odbioru do miejsca rozładunku. W iCaro Logistics dysponujemy nowoczesnymi technologiami, które usprawniają cały proces. Posiadamy wszystkie certyfikaty i uprawnienia, pozwalające nam na wykonywanie profesjonalnych zadań spedytorskich.

opole-kominy-transportKorzystamy z profesjonalnego sprzętu do załadunku. Są wśród nich między innymi: windy hydrauliczne, dźwigi, podnośniki czy wózki widłowe.

Dla naszych Klientów do i z Opola wykonujemy najczęściej transport:

mebli,
ciężarowy ,
niskopodwoziowy,
ponadgabarytowy,
HDS.

Realizujemy także ekspresowe przewozy. Kiedy szczególnie liczy się czas, warto wybrać sprawdzoną firmę. U nas uzyskasz natychmiastową pomoc, wraz z niezwłoczną, bezpłatną wyceną i fachowym doradztwem spedytora. Cały proces możemy rozpocząć błyskawicznie, tak, abyś nie musiał czekać.

Opole – transport

W naszej firmie usługi wykonujemy jedynie z pomocą nowoczesnych i odpowiednio przystosowanych pojazdów. Przed każdym przewozem przechodzą one gruntowne badania techniczne, tak, by wszystko odbyło się bez zakłóceń. Nic nie jest w stanie nas zaskoczyć. Z nami każde zlecenie realizowane jest bez przeszkód, bezpiecznie i na czas. Samochody, jakimi dysponujemy, to m.in.:

busy,
wywrotki,
ciągniki z naczepami,
ciężarówki do 24 t,
pojazdy oplandekowane z unoszonym dachem,
samochody niskopodwoziowe,
lawety,
cysterny,
chłodnie,
firanki,
izotermy.

Korzystny przewóz materiałów i towarów

Pamiętaj, że korzystając z naszych usług, możesz uzyskać różnorodne metody dowozu swoich przesyłek. Wykonujemy transport:

drogowy,
szynowy,
morski,
powietrzny,
intermodalny,
multimodalny.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz transportu chłodniczego żywności, przewozu materiałów niebezpiecznych ADR, leków, wielkich gabarytów czy sprzętów i maszyn — my zajmiemy się wszystkim, doglądając każdego szczegółu.

Oddając w nasze ręce dostawy Twojej firmy, możesz spać spokojnie, nie martwiąc się opóźnieniami czy skomplikowanymi formalnościami — wybierz nasz transport Opole. Usługi transportowe z iCaro Logistics jak zawsze zostaną wykonane na najwyższym poziomie!

Zadzwoń lub napisz do nas już teraz! Sprawdź nasze atrakcyjne stawki cenowe!

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222