Transport koparek

Firma iCaro Logistics w swojej szerokiej ofercie posiada transport koparek zarówno na terenie kraju, jak i Europy. Współpracujemy tylko ze zweryfikowanymi Przewoźnikami. Wyróżnia nas także wysokie ubezpieczenie do kwoty 300 000 Euro, które jest wliczone w kwotę, jaką Klient płaci za realizację. Dzięki niemu możesz być spokojny, że Twój ładunek bezpiecznie i na czas dojedzie we wskazane miejsce.

Przewóz koparek — jak wygląda?

Koparka to maszyna budowlana, która służy do wykonywania różnorodnych prac ziemnych budowlanych, górniczych czy transportowych. Z uwagi na swoje wymiary zaliczana jest do ładunków dużych gabarytowo. Co za tym idzie, jej przewiezienie wymaga skorzystania z usługi transportu niskopodwoziowego.

Realizujemy dla swoich Klientów przewóz koparki na lawecie z zachowaniem wszystkich wymogów i obowiązujących przepisów prawnych. Nasi Przewoźnicy mają specjalne uprawnienia UDT, które są potrzebne do realizacji transportu maszyn. Doświadczenie i profesjonalizm to nasze najlepsze cechy.

transport-koparki

Przewóz koparek to usługa, z której najczęściej korzystają firmy budowlane oraz wypożyczalnie sprzętu budowlanego. Zdarzają się również inwestorzy chcący przewieźć swoją maszynę na plac budowy. W iCaro Logistics realizujemy usługi zarówno dla Klientów biznesowych, jak i osób prywatnych. Szybko i sprawnie przetransportujemy koparkę z budowy na budowę, a także od wykopu do wykopu na specjalnej lawecie, dostosowanej również do dźwigów, ładowarek czy wózków widłowych.

Dysponujemy samochodami o różnej wielkości, pakowności oraz przeznaczeniu. W skład naszej floty wchodzą pojazdy dedykowane do transportu sprzętu ponadgabarytowego. Korzystamy również z pojazdów takich jak: ciężarówki, ciągniki, busy, cysterny, lawety, samochody z naczepami oplandekowanymi czy pojazdy niskopodłogowe.

Zleć nam przewóz koparki na lawecie już teraz!

Transport koparek — postaw na profesjonalizm

Szukając firmy transportowo-spedycyjnej, która zrealizuje dla Ciebie transport koparek, musisz zwrócić szczególną uwagę na kilka kluczowych kwestii. Warto przede wszystkim postawić na firmę specjalizującą się w pojazdach niskopodwoziowych.

W iCaro Logistics zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów. Doświadczenie zdobywane latami sprawia, że zrealizujemy dla Ciebie każdy, nawet najbardziej specjalistyczny transport. Nasi spedytorzy przygotują optymalną trasę, wszystko po to, aby przewóz koparek przebiegł sprawnie i bez żadnych kłopotów. Świadczymy usługi zarówno na terenie kraju, Europy, jak i świata. Jeździmy między innymi do Norwegii, Szwecji. Szwajcarii, Włoch, czy Wielkiej Brytanii.

transport koparek

Transport koparki — cena

Najszybciej dowiesz się, jaki będzie koszt zlecenia, jeśli skontaktujesz się z nami telefonicznie lub przez dedykowany formularz zamieszczony na naszej stronie internetowej. Wypełnij najważniejsze dane dotyczące rodzaju i ilości planowanego załadunku. W iCaro Logistics odbieramy i analizujemy zgłoszenia przez całą dobę, dlatego możesz spodziewać się krótkiego czasu oczekiwania na wycenę, która zawsze jest darmowa.

Zapraszamy do współpracy!

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr: 720 820 222