Transport Szczecin

Zarówno Klienci indywidualni, jak i również duże przedsiębiorstwa, korzystają z naszych usług w całej Polsce oraz Europie. Dużo z nich korzysta również z oferty 'Transport Szczecin’.

transport-szczecinJuż od jakiegoś czasu stanowimy rzetelne partnerstwo przewozowe dla firm produkujących i dystrybuujących żywność. Specjalizujemy się w chłodniczych transportach, dlatego coraz większy procent wszystkich dostaw obejmuje artykuły spożywcze. Obsługujemy hurtownie, duże przedsiębiorstwa produkcyjne, przetwórcze i inne jednostki. Dostawy żywności z użyciem chłodni realizujemy skutecznie, szybko i bez żadnych przeszkód. Dla naszych Klientów przewozimy również alkohole i inne towary, wymagające szczególnych warunków ładowania i przemieszczania, a także dodatkowych pozwoleń i formalności.

Napisz do nas lub zadzwoń już dziś! Specjaliści iCaro Logistics dokonają dla Ciebie bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny zlecenia. Poznaj możliwości profesjonalnej spedycji szytej na miarę.

Szczecin — charakterystyka miasta

Szczecin jest stolicą i jednocześnie największym miastem województwa zachodniopomorskiego. Jest siódmym co do liczby ludności miastem w kraju oraz trzecim, jeśli chodzi o powierzchnię. Stanowi centrum aglomeracji szczecińskiej.

Miasto jest istotnym ośrodkiem gospodarczym regionu. Ze względu na bliskość Morza Bałtyckiego, w Szczecinie znajduje się port morski oraz stocznie remontowe. Ponadto, miasto jest cennym ośrodkiem turystycznym, naukowym i kulturowym. Położona jest tam Specjalna Strefa Ekonomiczna Euro-Park Mielec. Na jej terenie funkcjonują przedsiębiorstwa produkujące m.in. elementy nośne, osprzęt elektroinstalacyjny oraz osłony przeciwsłoneczne. W Szczecinie produkuje się również nawozy mineralne dla rolnictwa i ogrodnictwa. Miasto słynie ponadto z wyrobów z rybiego mięsa, pasztecików oraz wódki.

Szczecin to istotny węzeł transportowy i część trasy transeuropejskiego korytarza transportowego, który łączy z portami Morza Śródziemnego południową część Skandynawii, Austrię oraz Czechy. Przez miasto przebiega autostrada A6 posiadająca status trasy europejskiej E28, a także droga ekspresowa S3, drogi krajowe nr 10, 13 i 31 oraz droga wojewódzka nr 115. Sprawnie funkcjonuje również transport kolejowy. Na szczeciński węzeł kolejowy składa się sześć odrębnych kierunków linii. Miasto dysponuje również dwiema stacjami towarowymi. Usługi lotnicze możliwe są dzięki znajdującemu się w pobliżu portowi lotniczemu Szczecin-Goleniów.

Rzetelna firma transportowa Szczecin

Nasze usługi oferujemy dla każdego, kto potrzebuje szybkiej dostawy swojego towaru we wskazane miejsce w Polsce, Europie, lub w wybranym kraju pozaeuropejskim. Bogaty wachlarz spedycyjnych usług, jaki gwarantujemy, zawiera w sobie między innymi:

odprawy celne,
przeprawy promem,
kwestie podatkowe,
organizację zezwoleń na przewóz,
♦ ubezpieczenie towaru,
magazynowanie,
koordynowanie firmowych łańcuchów dostaw,
fachowe doradztwo.

Korzystamy z systemu zarządzania flotą i monitorowania. Tabor, jakim dysponujemy, wyposażony jest w innowacyjne technologie, dzięki którym przewóz odbywa się szybko i bezpiecznie. Pojazdy w swej różnorodności i odpowiednim przystosowaniu odpowiadają na wiele oczekiwań Klientów.

Spedycja Szczecin — bezpieczeństwo przede wszystkim

icaro-transport-szczecinDysponujemy bardzo wysoką polisą ubezpieczeniową. Opiewa ono na kwotę do 300 000 euro. Gwarantujemy zatem całkowite bezpieczeństwo Twojego towaru podczas realizacji całego procesu. Wszystko, czego potrzebujesz w temacie przewozów paletowych i kontenerowych, wykona dla Ciebie nasza firma transportowa. Bez problemu zlecisz nam również transport gabarytowy. Szczecin to miasto, w którym już niedługo powstanie kolejna oficjalna siedziba iCaro Logistics.

Zrealizujemy dla Ciebie przewozy: ciężarowe, morskie, powietrzne, szynowe, multimodalne, intermodalne.

Sprawnie i bezpiecznie z i do Szczecina wykonamy także transport:

HDS,
niskopodwoziowy,
ponadgabarytowy,
ciężarowy,
ADR,
chłodniczy i inne.

Transport międzynarodowy Szczecin

Wykonujemy m.in. wielkogabarytowe przewozy, jak również transportowanie materiałów niebezpiecznych ADR. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty i pozwolenia, które umożliwiają nam świadczenie profesjonalnych usług spedytorskich. Nasza kadra to doskonale przeszkoleni pracownicy. Są wśród nich najlepsi analitycy, logistycy, kierowcy i spedytorzy. To ludzie są najważniejszym ogniwem sukcesu iCaro Logistics. U nas spedycją zajmują się osoby z pasją do tej branży, które posiadają specjalistyczne doświadczenie (każdy w swojej dziedzinie).

Kontakty z zagranicznymi partnerami pozwalają na szybką organizację wszystkich kwestii formalnych. Realizujemy także przewozy ekspresowe. Jeśli szczególnie zależy Ci na czasie, możemy przystąpić do wykonywania procesu natychmiast.

Transport krajowy Szczecin

Pamiętaj, że niezależnie z jakiego miejsca chcesz rozpocząć przewóz, nigdy nie zapłacisz za podstawienie samochodu przed pierwszym załadunkiem. Koszt dostarczenia przesyłki obejmuje tylko trasę, jaką pojazd pokonuje wraz z Twoim materiałem.

Nasz transport do i ze Szczecina przewozi najczęściej:

meble,
maszyny i części zamienne,
artykuły i sprzęty budowlane oraz przemysłowe,
urządzenia domowe RTV/AGD,
sprzęt elektroniczny,
pojazdy osobowe/rolnicze/budowlane,
produkty spożywcze,
nawozy i artykuły chemii gospodarczej,
leki,
konstrukcje wielkogabarytowe i wiele więcej.

Sprawdzona spedycja w Szczecinie

Pomagamy szczecińskim firmom i instytucjom w zachowaniu ciągłości oraz terminowości przewozów. Fachowo zarządzamy łańcuchami dostaw, koordynując je zgodnie z najlepszymi praktykami spedycyjnymi. Posiadamy też własne magazyny, usytuowane w różnych miastach Polski, o ogromnych możliwościach przechowywania. Z tego powodu iCaro Logistics oferuje wszystkim Klientom znacznie korzystniejsze warunki i ceny składowania nawet dużych ilości towarów.

Wypełnij formularz wyceny lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zyskaj wiarygodnego przewoźnika — poznaj iCaro Logistics!

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr: 720 820 222