Transport Szczecin

Transport Szczecin to usługa, którą w iCaro Logistics wykonujemy szybko, sprawnie i z poszanowaniem restrykcyjnych norm bezpieczeństwa. Zarówno Klienci indywidualni, jak również duże przedsiębiorstwa, korzystają z naszych usług w Szczecinie, całej Polsce i Europie. Stali zleceniodawcy doceniają szybkość działania i pełen profesjonalizm, z którym organizujemy wszystkie niezbędne formalności.

Transport Szczecin

transport-szczecinJuż od jakiegoś czasu stanowimy rzetelne partnerstwo przewozowe dla firm produkujących i dystrybuujących żywność. Specjalizujemy się w chłodniczych transportach, dlatego coraz większy procent wszystkich dostaw obejmuje artykuły spożywcze. Obsługujemy hurtownie, duże przedsiębiorstwa produkcyjne, przetwórcze i inne jednostki. Dostawy żywności z użyciem chłodni realizujemy skutecznie, szybko i bez żadnych przeszkód. Dla naszych Klientów przewozimy również alkohole i inne towary, wymagające szczególnych warunków ładowania i transportu, a także dodatkowych pozwoleń i formalności.

Napisz do nas lub zadzwoń już dziś! Specjaliści iCaro Logistics dokonają dla Ciebie bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny transportu. Poznaj możliwości profesjonalnej spedycji szytej na miarę.

Szczecin — charakterystyka miasta

Szczecin jest stolicą i jednocześnie największym miastem województwa zachodniopomorskiego. Jest siódmym co do liczby ludności miastem w kraju oraz trzecim, jeśli chodzi o powierzchnię. Stanowi centrum aglomeracji szczecińskiej.

Miasto jest istotnym ośrodkiem gospodarczym regionu. Ze względu na bliskość Morza Bałtyckiego, w Szczecinie znajduje się port morski oraz stocznie remontowe. Ponadto, miasto jest cennym ośrodkiem turystycznym, naukowym i kulturowym. W Szczecinie położona jest Specjalna Strefa Ekonomiczna Euro-Park Mielec. Na jej terenie funkcjonują przedsiębiorstwa produkujące m.in. elementy nośne, osprzęt elektroinstalacyjny oraz osłony przeciwsłoneczne. W Szczecinie produkuje się również nawozy mineralne dla rolnictwa i ogrodnictwa. Miasto słynie ponadto z wyrobów z rybiego mięsa, pasztecików oraz wódki.

Szczecin to istotny węzeł transportowy i część trasy transeuropejskiego korytarza transportowego, który łączy z portami Morza Śródziemnego południową część Skandynawii, Austrię oraz Czechy. Przez miasto przebiega autostrada A6 posiadająca status trasy europejskiej E28, a także droga ekspresowa S3, drogi krajowe nr 10, 13 i 31 oraz droga wojewódzka nr 115. W Szczecinie sprawnie funkcjonuje również transport kolejowy. Na szczeciński węzeł kolejowy składa się sześć odrębnych kierunków linii. Miasto dysponuje również dwiema stacjami towarowymi. Transport lotniczy możliwy jest dzięki znajdującemu się w pobliżu portowi lotniczemu Szczecin-Goleniów.

Rzetelna firma transportowa Szczecin

Nasze usługi transportowe Szczecin to oferta dla każdego, kto potrzebuje szybkiej dostawy swojego towaru we wskazane miejsce w Polsce, Europie, lub w wybranym kraju pozaeuropejskim. Bogaty wachlarz spedycyjnych usług, jaki gwarantujemy, zawiera w sobie między innymi:

odprawy celne,
przeprawy promem,
kwestie podatkowe,
organizację zezwoleń na przewóz,
♦ ubezpieczenie towaru,
magazynowanie,
koordynowanie firmowych łańcuchów dostaw,
fachowe doradztwo.

Korzystamy z systemu zarządzania flotą i monitorowania. Tabor, jakim dysponujemy, wyposażony jest w innowacyjne technologie, dzięki którym przewóz odbywa się szybko i bezpiecznie. Pojazdy w swej różnorodności i odpowiednim przystosowaniu odpowiadają na wiele oczekiwań Klientów.

Spedycja Szczecin — bezpieczeństwo przede wszystkim

transport-szczecinDysponujemy bardzo wysoką polisą ubezpieczeniową. Opiewa ono na kwotę do 300 000 euro. Gwarantujemy zatem całkowite bezpieczeństwo Twojego towaru podczas realizacji całego procesu. Wszystko, czego potrzebujesz w temacie przewozów paletowych i kontenerowych, wykona dla Ciebie nasza firma transportowa. Szczecin to miasto, w którym już niedługo powstanie kolejna oficjalna siedziba iCaro Logistics.

Zrealizujemy dla Ciebie transporty: ciężarowe, morskie, powietrzne, szynowe, multimodalne, intermodalne.

Sprawnie i bezpiecznie wykonamy także:

transport HDS Szczecin,
transport niskopodwoziowy Szczecin,
transport ponadgabarytowy Szczecin,
transport ciężarowy Szczecin,
transport ADR Szczecin,
transport chłodniczy Szczecin i inne.

Transport międzynarodowy Szczecin

Wykonujemy m.in. wielkogabarytowe przewozy, jak również transportowanie materiałów niebezpiecznych ADR. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty i pozwolenia, które umożliwiają nam świadczenie profesjonalnych usług spedytorskich. Nasza kadra to doskonale przeszkoleni pracownicy. Są wśród nich najlepsi analitycy, logistycy, kierowcy i spedytorzy. To ludzie są najważniejszym ogniwem sukcesu iCaro Logistics. U nas spedycją zajmują się osoby z pasją do tej branży, które posiadają specjalistyczne doświadczenie (każdy w swojej dziedzinie).

Kontakty z zagranicznymi partnerami pozwalają na szybką organizację wszystkich kwestii formalnych. Realizujemy także przewozy ekspresowe. Jeśli szczególnie zależy Ci na czasie, możemy przystąpić do wykonywania procesu natychmiast.

Transport krajowy Szczecin

Pamiętaj, że niezależnie z jakiego miejsca chcesz rozpocząć transport, nigdy nie zapłacisz za podstawienie samochodu przed pierwszym załadunkiem. Koszt dostarczenia przesyłki obejmuje tylko trasę, jaką pojazd pokonuje wraz z Twoim materiałem.

Nasz transport do i ze Szczecina przewozi najczęściej:

meble,
maszyny i części zamienne,
artykuły i sprzęty budowlane oraz przemysłowe,
urządzenia domowe RTV/AGD,
sprzęt elektroniczny,
pojazdy osobowe/rolnicze/budowlane,
produkty spożywcze,
nawozy i artykuły chemii gospodarczej,
leki,
konstrukcje wielkogabarytowe i wiele więcej.

Sprawdzona spedycja w Szczecinie

Szczecin, położony w północno-zachodniej Polsce to największe miasto, a także stolica województwa zachodniopomorskiego. To centrum aglomeracji szczecińskiej stanowi 3 miasto w Polsce pod względem wielkości powierzchni. Leży nad jeziorem Dąbie i rzeką Odrą. W mieście znajduje się port morski i stocznie żeglugi morskiej. Szczecińskie zakłady produkują między innymi mineralne nawozy, przeznaczone do ogrodnictwa i rolnictwa.

Pomagamy szczecińskim firmom i instytucjom w zachowaniu ciągłości oraz terminowości przewozów. Fachowo zarządzamy łańcuchami dostaw, koordynując je zgodnie z najlepszymi praktykami spedycyjnymi. Posiadamy też własne magazyny, usytuowane w różnych miastach Polski, o ogromnych możliwościach przechowywania. Z tego powodu iCaro Logistics oferuje wszystkim Klientom znacznie korzystniejsze warunki i ceny składowania nawet dużych ilości towarów.

Wypełnij formularz wyceny lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zyskaj wiarygodnego przewoźnika — poznaj iCaro Logistics!

wyślij-formularzzlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr: 720 820 222

Na jakich rynkach jesteśmy?