Logistyka

Logistyka — czyli inaczej — obszar działalności skupiający się na organizowaniu, prognozowaniu oraz nadzorowaniu operacji, które umożliwiają efektywne dostarczanie materiałów, surowców, wyrobów gotowych oraz przepływ informacji. Celem jest zadowolenie rosnących rok do roku potrzeb konsumentów.

Logistyka na miarę Twoich potrzeb

firma-spedycyjna-icaro

Zespół iCaro Logistics to ludzie, dla których logistyka i spedycja jest dziedziną ciągłego rozwoju. Wprowadzamy udogodnienia i usługi, które zdejmują z naszych Klientów ciężar rozbudowanych formalności. Oszczędzamy w ten sposób ich czas, a jak wiadomo — w biznesie czas to pieniądz.

Naszymi zleceniodawcami są głównie przedsiębiorcy, dla których logistyka i transport stanowią nieodzowną część działalności. Obsługujemy między innymi branżę motoryzacyjną. Przewóz hurtowych ilości samochodów, motocykli i innych pojazdów to nasza codzienność.

Dla kogo jeszcze pracujemy?

Najczęściej wybierają nas właściciele firm branży budowlanej, elektrycznej, drzewnej, metalurgicznej, spożywczej czy rolniczej. Także przedsiębiorstwa zajmujące się produkcją i dystrybucją odzieży często korzystają z naszej oferty. Posiadamy nie tylko odpowiedniej wielkości samochody i ciężarówki, ale też nasza firma logistyczna zatrudnia tylko najlepszych kierowców. Lubią oni i cenią swoją pracę, ale co najważniejsze — są fachowcami w swojej dziedzinie.

Dlaczego iCaro Logistics?

Przedsiębiorcy, członkowie zarządów czy pracownicy działów administracji muszą mieć pewność, że zlecony transport odbędzie się skutecznie, sprawnie i szybko. Osoby na szczeblach decyzyjnych chcą, by cały ciężar organizacji zdjąć z ich barków. To zrozumiałe. Dlatego tak cenne jest doświadczenie specjalistów, dla których logistyka i transport jest codziennością i pasją.

W iCaro Logistics oprócz samego transportu oferujemy także:

♦ magazynowanie towarów w naszych przestronnych halach magazynowych,
organizowanie odpraw celnych,
efektywne zarządzanie łańcuchem dostaw,
stałe, fachowe monitorowanie każdego etapu realizacji i informowanie Klienta o każdym aspekcie.

To my bierzemy na siebie całą odpowiedzialność za skuteczne dostarczenie towaru w miejsce docelowe. Posiadamy wszystkie potrzebne umiejętności, pozwolenia oraz certyfikaty. Nasi analitycy nieustannie pracują, by zaplanować transport w najkorzystniejszy dla Klienta sposób. Obierając trasę, wybieramy najbardziej adekwatne do niej środki transportu i wszystkie dodatkowe formalności załatwiamy sami.

firma-spedycyjna-magazyn-icaro

Każdy przewóz towaru jest odpowiednio ubezpieczony, dlatego nie musisz martwić się o nieprzewidziane sytuacje. Swoim Klientom zapewniamy ubezpieczenie OCS do 300 000 euro, co znacznie wyróżnia nas na tle konkurencji. Usługi transportowe, jeśli są odpowiednio wykonane, stanowią ogromną wartość dodaną do działalności każdej firmy, niezależnie od branży. Minimalizacja kosztów przy jednoczesnej maksymalizacji efektów — z tego słynie logistyka, którą oferujemy.

Logistyka w małym palcu!

iCaro Logistics kieruje swoją ofertę zarówno do przedsiębiorców i firm, jak i do osób prywatnych. Zdecydowaną większość naszych zleceń stanowi właśnie sektor biznesu, jednak obsługujemy też ogromną ilość pojedynczych zleceń.

Chcemy, by każdy, kto korzysta z naszych usług, czuł się w 100% usatysfakcjonowany. Wierzymy, że bezgraniczne oddanie Klientom i zabieganie o satysfakcję każdego z nich buduje nasz sukces. Nasza oferta jest atrakcyjna i przejrzysta. Liczba osób zadowolonych z wykonania usługi bardzo szybko wzrasta. Z każdym dniem mamy też więcej stałych zleceniodawców, którzy decydują się na wybór iCaro Logistics po raz kolejny. To sprawia, iż wiemy, że podążamy w dobrym kierunku. Oceny satysfakcji zleceniodawców na poziomie 99% mówią same za siebie. 

Potrzebujesz transportu podczas przeprowadzki? Chcesz przewieźć meble, sprzęt sportowy lub rolniczy? A może kupiłeś samochód lub motor, którego nie dasz rady zawieźć na miejsce sam? My zrobimy to dla Ciebie od ręki! Specjalizujemy się także w organizacji ekspresowych transportów. W takich wypadkach możemy zaplanować i rozpocząć transport nawet kolejnego dnia po otrzymaniu zgłoszenia.

Zapraszamy do skorzystania z darmowej wyceny!

Przyszłość Twojej logistyki

Czym charakteryzuje się nowoczesne i proklienckie podejście do organizacji transportów? Naszym zdaniem najważniejsze są profesjonalizm i doświadczenieNa rynku już od jakiegoś czasu wciąż pojawiają się nowe firmy logistyczne, które znikają z niego równie szybko. Dlaczego tak się dzieje? Głównie dlatego, że brak im doświadczenia, technologii i wiedzy branżowej.

firma-spedycyjna-magazyn-icaro

Organizacją transportów zajmują się niekiedy osoby liczące na łatwy zysk, jednak nieposiadające „know-how” np. w zakresie przewozów wymagających i trudniejszych. Nasza praktyczna wiedza, gromadzona latami, pozwala na odpowiednie planowanie tras, dobieranie środków transportu i efektywne zarządzanie czasem. Tu nie ma miejsca na pomyłki. Liczy się każda minuta. Ludzie biznesu, podobnie jak i prywatni zleceniodawcy, nie wybaczają błędów. Chcą, by wszystko zostało zrealizowane dokładnie według ich planu i liczą na fachowe wsparcie profesjonalistów. My spełniamy ich oczekiwania.

Zapraszamy do kontaktu!

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr: 720 820 222