Transport kontenerów

Transport kontenerów to jedna z wielu usług oferowanych przez firmę iCaro Logistics. Obsługujemy zlecenia z obszaru krajowego i międzynarodowego. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w branży Transport — Spedycja — Logistyka, czas odgrywa niezwykle ważną rolę. Dlatego nieustannie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dla których realizujemy także przewóz ekspresowy.

Transport samochodowy kontenerów

W iCaro Logistics nasi Klienci mogą skorzystać z usługi, jaką jest transport kontenerów drogowy, ale nie tylko. W ofercie znajduje się także przewóz morski, kolejowy, a także lotniczy. Transportujemy towary na terenie Unii Europejskiej oraz innych państw Europy i świata.

Możesz nam zaufać! Bezpiecznie przetransportujemy Twój towar na czas we wskazane przez Ciebie miejsce. Poza tym nasza firma transportowo-spedycyjna dysponuje wyłącznie doświadczoną kadrą spedytorów, którzy zdobywali latami, cenne doświadczenie w branży TSL. Co istotne, posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty, kwalifikacje i pozwolenia, m.in. Certyfikat Kompetencji Zawodowych CPC.

Transport drogowy kontenerów morskich — cena

transport kontenera cena

Jeśli chcesz szybko poznać, jaką cenę zapłacisz m.in. za transport drogowy kontenerów morskich — napisz do nas już teraz lub wypełnij dedykowany formularz wyceny, który znajdziesz na naszej stronie internetowej!

Cena transportu kontenera morskiego zależy od takich czynników jak:

czas potrzebny na realizację (załadunek, dowóz, rozładunek),
długość pokonywanej trasy przewozowej,
wielkość i waga towaru.

Transport kontenerów morskich — zalety

Transport kontenerów odbywać się może różnymi środkami transportu. W zależności od preferencji Klienta, opłacalności oraz wielkości ładunku, transportowane ładunki pokonują trasę samochodami ciężarowymi, koleją, samolotami, czy standardowo kontenerowcami. Co istotne, przewóz kontenera różnymi metodami nie wymaga konieczności przeładowywania towarów, dzięki czemu ta forma przewozu jest niezwykle wygodna. Nasi Klienci często korzystają z tej usługi również ze względu na możliwość bezpieczeństwa większych ilościowo lub gabarytowo ładunków.

Transport kontenerów jest także ekonomiczny oraz wbrew pozorom  jedną z najtańszych opcji. Dlatego, jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszej oferty, zapraszamy do kontaktu.

Postaw na iCaro Logistics

W iCaro Logistics nie boimy się wyzwań, dlatego zrealizujemy dla Ciebie nawet najbardziej niebezpieczny, specjalistyczny, czy wymagający przewóz. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy z naszych Klientów ma indywidualne potrzeby, dlatego do zlecenia podchodzimy jednostkowo. Załatwimy dla Ciebie transport kontenera morskiego, ale również wiele innych usług transportowych. Ponadto nawiązując współpracę z nami, możesz skorzystać z nowoczesnych rozwiązań logistycznych, m.in. z usługi magazynowania towarów.

transport kontenerów morskich

Zapewniając najwyższe standardy i jakość oferowanych przez nas usług — pilotujemy każdy transport i jesteśmy w stałym kontakcie ze Zleceniodawcą na wszystkich etapach realizacji. Sprawnie organizujemy wszelkie niezbędne pozwolenia i wymaganą dokumentację. Ponadto każdy Klient ma możliwość śledzenia trasy, jaką pokonuje jego przesyłka, w czasie rzeczywistym. Pojazdy wchodzące w skład naszej floty są wyposażone w telefony, GPS i całą nowoczesną technologię.

Wyróżnia nas przede wszystkim wysokie ubezpieczenie OCS do kwoty 300 000 Euro, które jest wliczone w kwotę, jaką Klient płaci za transport. Nie jest ono obowiązkowe, jednak stanowi dodatkową korzyść dla naszych kontrahentów. Oznacza to, że spedytor bierze całkowitą odpowiedzialność cywilną za towar.

Interesuje Cię transport kontenerów morskich? Jesteś ciekaw, ile wynosi cena za km? Sprawdź naszą ofertę zadzwoń lub wypełnij formularz wyceny!

Zapraszamy do współpracy!

kontenery-transport-icaro

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222