Transport żwiru

W iCaro Logistics oferujemy transport żwiru w każdej ilości. Przewozimy na terenie całej Polski, Unii Europejskiej i państw spoza UE. Współpracujemy z różnymi branżami takimi jak budowlane, przemysłowe czy deweloperskimi.

transport żwiruNie ma dla nas znaczenia długość trasy przewozowej ani to, jak dużego transportu potrzebujesz. Zrealizujemy zlecenie efektywnie, tanio i maksymalnie szybko! Obsługujemy zarówno duże firmy, jak i zlecenia prywatne. Jesteśmy partnerem przewozowym dla polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw. Przewozimy żwir budowlany, płukany, sortowany, ogrodowy, i każdy inny jego rodzaj.

Zależy Ci na szybkiej dostawie Twojego żwiru na budowę? Potrzebujesz usługi wykonanej w atrakcyjnej cenie, ale z dbałością o każdy szczegół?

Napisz do nas lub zadzwoń — uzyskaj indywidualną wycenę! Szczegóły dostosowujemy do potrzeb Klientów!

Żwir transport profesjonalnie i tanio

Żwir transport to usługa, którą kierujemy do każdego. Klient otrzymuje u nas przewóz na miarę swoich oczekiwań. W przypadku przewozów krajowych i międzynarodowych bierzemy na siebie wszystkie dodatkowe formalności jak odprawy celne, przeprawy promem, kwestie podatkowe.

Wszystkie transporty wykonywane w iCaro Logistics podlegają ubezpieczeniu. Jest ono wliczone w cenę usługi i zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Nigdy nie płacisz za nie dodatkowo. Nasza polisa OCS opiewa na niebagatelną kwotę — do 300 000 euro.

Cały czas obserwujemy potrzeby rynkowe i jeszcze bardziej rozwijamy działania. Naszym celem jest nieustanne podnoszenie poprzeczki coraz wyżej. Pomaga w tym wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, których z roku na rok jest coraz więcej. Rzetelność i terminowość sprawia, że rośnie nasza baza stałych Klientów, a dotychczasowi polecają nasze usługi kolejnym przedsiębiorstwom.

Zapewniamy bezpieczeństwo towaru podczas pokonywania trasy, załadunku, przeładunku i rozładunku. To daje Ci pewność, że zawsze możesz spać spokojnie i bez obaw o nieprzewidziane sytuacje. Znamy wyzwania, jakie stoją przed przedsiębiorcami. Jesteśmy świadomi, że gdy czas gra rolę, każde opóźnienie powoduje straty. Możesz oddać w nasze ręce wszystko, a my gwarantujemy dopełnienie każdej formalności.

Szybki przewóz żwiru

Przewóz żwiru wykonujemy między innymi  w postaci transportów ciężarowych, plandekowych czy kontenerowych.

przewóz żwiruKorzystamy z rozbudowanej i niezawodnej floty. Nasze nowoczesne pojazdy to m.in.:

ciągniki siodłowe,
wywrotki,
ciężarówki do 24 t,
niskopodwoziowe pojazdy oplandekowane,
zestawy.

U nas uzyskasz przewozy bezpośrednie, przewozy ekspresowe, transporty z doładunkiem, drobnicowe, całopojazdowe, i inne. Dostarczamy towar w kontenerach, na paletach, w workach, w skrzyniach, i zabezpieczone inaczej.

Transport żwiru cena

Na cenę przewozu wpływ ma kilka czynników. Najważniejsze z nich to długość i rodzaj trasy przewozowej, wymiary i waga ładunku, a także wymagana szybkość wykonania. Zawsze dokonujemy indywidualnej wyceny, a usługę możemy dostosować do Twojego budżetu.

Napisz do nas i poznaj atrakcyjną ofertę przewozu materiałów sypkich! Dołącz do naszych stałych zleceniodawców i zadowolonych Klientów! Oceniają oni nasze przewozy na najwyższym poziomie 5/5.

Przewozy materiałów sypkich w Polsce i Europie

Transportując w Polsce i za granicą przykładamy ogromną wagę do optymalizacji tras. Fachowi spedytorzy i kierowcy pracują 24 godziny na dobę, by dostawy przesyłek były maksymalnie ekonomiczne. Pomożemy Ci, wykonując szybką dostawę Twojego towaru, zarówno w przypadku przewozu całopojazdowego, jak i drobnicowego. Zawsze przykładamy wagę do minimalizacji kosztu Klienta. Przemawia za nami wiedza branżowa, ale także niezawodność technologiczna.

Nowoczesne samochody wyposażone są w system nawigacji satelitarnej GPS. Spełniają one wszystkie normy i posiadają specjalne badania techniczne. Ważna jest dla nas również ekologia. Wykonując transport żwiru zmniejszamy do minimum puste kilometry. Wybierając nas, otrzymujesz pełną obsługę – terminową i bez niespodzianek. Jedyne, co może Cię zaskoczyć, to niska cena!

Zadzwoń i sprawdź już teraz transport żwiru cena za km! Sprawdź nas!

żwir-transport-icaro

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr: 720 820 222

Jakie rodzaje żwiru transportujemy?

Firma iCaro Logistics przewozi każdy rodzaj żwiru np. żwir budowlany, żwir płukany, żwir sortowany czy żwir ogrodowy. Realizujemy również transport granitu, bazaltu, kamienia wapiennego, piasku i wszelkich innych materiałów sypkich.

Czy podczas transportu żwiru są wymagane specjalne formalności?

W przypadku transportu żwiru krajowego, jak i międzynarodowego firma iCaro odpowiada za wszystkie formalności, takie jak odprawy celne, przeprawy promem czy kwestie podatkowe. Dodatkowo każdy transport jest u nas ubezpieczony na kwotę aż 300 000 euro, co jest wliczone w cenę transportu, a my nie pobieramy żadnej opłaty dodatkowej.

Jakie pojazdy są używane do transportu żwiru?

Firma iCaro Logistics dysponuje szeroką flotą pojazdów, takich jak: ciągniki siodłowe, wywrotki, ciężarówki do 24 t, niskopodwoziowe pojazdy oplandekowane czy zestawy. Realizujemy usługi transportu: drogowego, morskiego, szynowego, samolotowego, jaki i intermodalnego. A przewóz żwiru wykonujemy np. transportem ciężarowym czy kontenerowym.

Transport żwiru - jaka jest jego cena?

Na koszt transportu żwiru ma wpływ wiele czynników takich jak: długość i rodzaj trasy, wymiary i waga ładunku, a nawet szybkość, z jaką usługa ma zostać wykonana. Firma iCaro podchodzi indywidualnie do każdego zlecenia, jeśli chcesz uzyskać szczegółową wycenę Twojego transportu, zadzwoń do nas lub wypełnij formularz wyceny na stronie.