Transport Katowice

Transport do i z Katowic to usługa, z której korzysta aktualnie wiele małych i dużych firm. Zarówno zlecenia krajowe, jak i międzynarodowe zyskują coraz większe zainteresowanie przedsiębiorców.

Zawsze jesteśmy na czas, a nasze usługi cechuje pełen profesjonalizm, bez żadnych zakłóceń. Wypełnij bezpłatny formularz lub zadzwoń i poznaj szczegóły!

Usługi transportowe Katowice

To kompleksowa oferta, skierowana zarówno dla właścicieli małych i dużych firm, jak i Klientów indywidualnych.
Najczęściej obsługujemy przedsiębiorstwa. Wykonujemy także przeprowadzki krajowe i międzynarodowe (osób prywatnych, instytucji i firm).

transport-katowice

Regularnie realizujemy do/z Katowic transport:

ciężarowy,
maszyn,
maszyn budowlanych,
niskopodwoziowy,
ponadgabarytowy,
chłodniczy,
ADR,
HDS.

Charakterystyka miasta

Katowice to miasto będące siedzibą władz województwa śląskiego. Wchodzi w skład Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Jest największym, jeśli chodzi o zaludnienie i powierzchnie, miastem Górnego Śląska.

Przez miasto przebiegają główne szlaki krajowe oraz międzynarodowe – zarówno drogowe, jak i umożliwiające inną formę transportu np. kolejowe. Na terenie miasta krzyżuje się szereg znanych i ważnych szlaków komunikacyjnych. Przez Katowice biegnie np. trasa europejska E40 i E75, autostrada A4, ale również drogi krajowe nr 1, 11, 79, 81, 86, Drogowa Trasa Średnicowa, S1, S86 oraz wiele innych. Dodatkowo świetnie działa również międzynarodowy port lotniczy Katowice-Pyrzowice.

Gospodarka Katowic odgrywa istotną rolę w gospodarce całego kraju. Znaczny jej udział stanowi działalność produkcyjna. W mieście funkcjonują dodatkowo instytucje wspierające gospodarkę, np. Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna. Poza KSSE w Katowicach działają również parki przemysłowe i technologiczne, często obieranych jako miejsca lokowania działalności przemysłowo-usługowych przez przedsiębiorców. Jednym z nich jest Górnośląski Park Przemysłowy dysponujący znaczną ilością miejsc produkcyjno-magazynowych. W gospodarce miasta niezwykle cenny jest również przemysł ciężki. Na terenie metropolii funkcjonują dwie kopalnie wydobywające węgiel kamienny oraz cztery huty. Katowice stały się także jednym z miast, w którym na szeroką skalę działają przedsiębiorstwa z sekcji handlowo-usługowej.

Spedycja Katowice

To nie tylko sam transport. Usługa zawiera w sobie także wiele dodatkowych składowych, stanowiących ogromne udogodnienie dla Klientów. Dlaczego warto oddać wszystkie przewozy w nasze ręce? Jeśli to zrobisz, zyskujesz pewność i spokój, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik, bo zajmiemy się absolutnie każdym szczegółem.

W iCaro Logistics najlepsi spedytorzy zorganizują m.in.:

♦ ubezpieczenie Twojego towaru,
profesjonalne zarządzanie łańcuchami dostaw,
wszystkie potrzebne pozwolenia na transport,
kwestie podatkowe,
odprawy celne,
przeprawy promem,
tanie składowanie materiałów w naszych halach magazynowych.

Firma spedycyjna Katowice — rzetelny partner przewozowy

Świadczymy usługi transportowe na terenie całej Polski, Europy, a także poza terytorium naszego kontynentu. Co ważne, już niedługo firma zyska kolejną siedzibę — w mieście Katowice. Rozwijamy prężnie naszą działalność, bo wiemy, że tylko wprowadzanie zmian na lepsze i ciągłe udoskonalanie oferty przynosi korzyści zleceniodawcom. Stosujemy nowoczesne technologie i dbamy o to, by naszą ofertę wyróżniały tylko najlepsze standardy pracy spedycyjnej. Działamy błyskawicznie, angażując wszystkie dostępne możliwości, by Klient uzyskał przewóz najszybciej, jak to możliwe, i w korzystnej cenie.

Katowice firma transportowa

Zanim zlecisz przewóz firmie spedycyjnej, warto poszukać naprawdę rzetelnego przewoźnika. Do wyboru jest wiele firm, które świadczą w tym zakresie zbliżone, z pozoru, usługi. Jednak ich jakość może znacznie się różnić.

Co jest najważniejsze, by realizacja usługi przebiegała bez zakłóceń?

Szybki dobór odpowiedniej metody i środka przewozu.
Sprawna organizacja ewentualnych pozwoleń i wszelkich formalności.
Optymalne zaplanowanie trasy.
Ubezpieczenie towaru, a także zadbanie o szybki i profesjonalny załadunek.

Właśnie dlatego tak ważne jest, by firmowe przewozy zlecać fachowcom w tej dziedzinie. Przewóz niektórych towarów, jak np. wielkogabarytowe konstrukcje lub materiały niebezpieczne (ADR) może wymagać wielu dodatkowych pozwoleń i powinien być wykonywany tylko przez specjalistów.

W iCaro Logistics posiadamy polisę na ogromną kwotę – do 300 000 euro. Zależy nam na stuprocentowym bezpieczeństwie dostarczanych ładunków, ponieważ uważamy to za absolutny priorytet. To właśnie za rzetelność cenią nas Klienci.

Pamiętaj, że wybierając nas, zyskujesz indywidualnego konsultanta na cały okres realizacji usługi. Osoba, która zostaje przypisana Twojemu zleceniu, opiekuje się przewozem i przez cały czas informuje Cię o każdym etapie transportu. Będzie dostępny pod telefonem przez 24 godz. na dobę.

Katowice — transport i jego rodzaje

Pamiętaj, że nasza oferta jest bardzo szeroka. Wykonujemy nie tylko drogowe czy szynowe przewozy, ale również usługi lotnicze, promowe, intermodalne i multimodalne.

Trasy planujemy tak, by zminimalizować puste przebiegi. W ten sposób nie tylko oszczędzamy pieniądze zleceniodawców, ale także dbamy o środowisko, zmniejszając emisję CO2 do atmosfery.

katowice-transport-icaroWykorzystujemy tylko nowoczesną i najlepiej przystosowaną do potrzeb Klientów flotę pojazdów. Są wśród nich:

ciężarówki o różnej wielkości i pakowności,
pojazdy oplandekowane,
samochody niskopodwoziowe,
ciągniki z naczepami,
firanki,
cysterny,
izotermy,
chłodnie i wiele innych.

Naszą najmocniejszą stronę stanowi kadra specjalistów, najlepszych w swoich dziedzinach. Jesteśmy dumni, że logistycy, spedytorzy i kierowcy, zatrudnieni w iCaro Logistics, przedstawiają tak wysoką jakość pracy. Czynnik ludzki jest jednym z naszych najmocniejszych ogniw. Dbamy o komfort zespołu, jak również szkolenia i ciągłe podnoszenie kwalifikacji pracowników.

Potrzebujesz przewozu w Katowicach? Zadzwoń lub napisz i sprawdź sam, jak pracujemy!

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr: 720 820 222