Transport Katowice

Transport Katowice to usługa, z której korzysta aktualnie wiele małych i dużych firm. Zarówno transport krajowy Katowice, jak i transport międzynarodowy Katowice zyskuje coraz większe zainteresowanie przedsiębiorców.

Stolica Górnego Śląska leży na trasie głównych szlaków drogowych i kolejowych. Ośrodki gospodarcze, zlokalizowane w sercu Górnego Śląska, oparte są głównie o sektor usług i prężnie się rozwijają.

Jednak zanim zlecisz przewóz firmie spedycyjnej, warto poszukać naprawdę rzetelnego przewoźnika. Do wyboru jest wiele firm, które świadczą w tym zakresie zbliżone, z pozoru, usługi. Jednak ich jakość może znacznie się różnić. Dobrym wyznacznikiem może być waga przywiązywana do kwestii bezpieczeństwa. Profesjonalna firma z dużym doświadczeniem stawia na szybkość działania i terminowość przewozów, ale przede wszystkim — na wysoki poziom ubezpieczenia spedytorskiego.

W iCaro Logistics posiadamy polisę na ogromną kwotę – do 300 000 euro. Zależy nam na stuprocentowym bezpieczeństwie dostarczanych ładunków, ponieważ uważamy to za absolutny priorytet. To właśnie za rzetelność cenią nas Klienci.

Zawsze jesteśmy na czas, a nasze usługi cechuje pełen profesjonalizm, bez żadnych zakłóceń.

Transport Katowice, który na pewno docenisz — wypełnij bezpłatny formularz lub zadzwoń i poznaj szczegóły!

Usługi transportowe Katowice

Usługi transportowe Katowice to kompleksowa oferta, skierowana zarówno dla właścicieli małych i dużych firm, jak i Klientów indywidualnych.
Najczęściej obsługujemy przedsiębiorstwa. Wykonujemy także przeprowadzki krajowe i międzynarodowe (osób prywatnych, instytucji i firm).

Regularnie realizujemy między innymi:

transport ciężarowy Katowice,
transport maszyn Katowice,
transport maszyn budowlanych Katowice,
transport niskopodwoziowy Katowice,
transport ponadgabarytowy Katowice,
transport chłodniczy Katowice,
transport ADR Katowice,
transport HDS Katowice.

Spedycja Katowice

Spedycja Katowice to nie tylko sam transport. Usługa zawiera w sobie także wiele dodatkowych składowych, stanowiących ogromne udogodnienie dla Klientów. Dlaczego warto oddać wszystkie przewozy w nasze ręce? Jeśli to zrobisz, zyskujesz pewność i spokój, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik, bo zajmiemy się absolutnie każdym szczegółem.

W iCaro Logistics najlepsi spedytorzy zorganizują m.in.:

♦ ubezpieczenie Twojego towaru,
profesjonalne zarządzanie łańcuchami dostaw,
wszystkie potrzebne pozwolenia na transport,
kwestie podatkowe,
odprawy celne,
przeprawy promem,
tanie składowanie materiałów w naszych halach magazynowych.

Firma spedycyjna Katowice — rzetelny partner przewozowy

Świadczymy usługi transportowe na terenie całej Polski, Europy, a także poza terytorium naszego kontynentu.
Co ważne, już niedługo firma zyska kolejną siedzibę — w mieście Katowice. Rozwijamy prężnie naszą działalność, bo wiemy, że tylko wprowadzanie zmian na lepsze i ciągłe udoskonalanie oferty przynosi korzyści zleceniodawcom. Stosujemy nowoczesne technologie i dbamy o to, by naszą ofertę wyróżniały tylko najlepsze standardy pracy spedycyjnej. Działamy błyskawicznie, angażując wszystkie dostępne możliwości, by Klient uzyskał przewóz najszybciej, jak to możliwe, i w korzystnej cenie.

Katowice firma transportowa

Co jest najważniejsze, by realizacja usługi przebiegała bez zakłóceń?

Szybki dobór odpowiedniej metody i środka transportu,
sprawna organizacja ewentualnych pozwoleń i wszelkich formalności,
optymalne zaplanowanie trasy,

ubezpieczenie towaru, a także zadbanie o szybki i profesjonalny załadunek.

Właśnie dlatego tak ważne jest, by firmowe przewozy zlecać fachowcom w tej dziedzinie. Przewóz niektórych towarów, jak np. wielkogabarytowe konstrukcje lub materiały niebezpieczne (ADR) może wymagać wielu dodatkowych pozwoleń i powinien być wykonywany tylko przez specjalistów.

Pamiętaj, że wybierając nas, zyskujesz indywidualnego konsultanta na cały okres realizacji usługi. Osoba, która zostaje przypisana Twojemu zleceniu, opiekuje się przewozem i przez cały czas informuje Cię o każdym etapie transportu. Każde Twoje pytanie lub wątpliwość szybko znajduje odpowiedź, a Ty możesz spać spokojnie, bez obaw o opóźnienia w dostawach. Nasza firma przez 24 godz. na dobę pracuje, by zwiększać efektywność i poziom zadowolenia osób, które nam zaufały i wybrały nasze usługi spośród wielu innych.

Katowice transport

Pamiętaj, że nasza oferta jest bardzo szeroka. Wykonujemy nie tylko drogowe czy szynowe przewozy, ale również transporty lotnicze, promowe, intermodalne i multimodalne.

Trasy planujemy tak, by zminimalizować puste przebiegi. W ten sposób nie tylko oszczędzamy pieniądze zleceniodawców, ale także dbamy o środowisko, zmniejszając emisję CO2 do atmosfery.

Wykorzystujemy tylko nowoczesną i najlepiej przystosowaną do potrzeb Klientów flotę pojazdów. Są wśród nich:

ciężarówki o różnej wielkości i pakowności,
pojazdy oplandekowane,
samochody niskopodwoziowe,
ciągniki z naczepami,
firanki,
cysterny,
izotermy,
chłodnie,

i wiele innych.

Naszą najmocniejszą stronę stanowi kadra specjalistów, najlepszych w swoich dziedzinach. Jesteśmy dumni, że logistycy, spedytorzy i kierowcy, zatrudnieni w iCaro Logistics, przedstawiają tak wysoką jakość pracy. Czynnik ludzki jest jednym z naszych najmocniejszych ogniw. Dbamy o komfort zespołu, jak również szkolenia i ciągłe podnoszenie kwalifikacji pracowników.

Potrzebujesz przewozu w Katowicach? Zadzwoń lub napisz i sprawdź sam, jak pracujemy!

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr: 720 820 222

Na jakich rynkach jesteśmy?