Transport Dania

Jeżeli potrzebujesz szybkiego przewozu do Danii lub z Danii, wybierz nasz transport Dania. W iCaro Logistics skorzystasz także z przewoźnictw ekspresowych. Ponadto sprawdzamy się doskonale, kiedy czas gra istotną rolę, a Ty potrzebujesz pomocy przy relokacji trudnych w przewozie materiałów.

Dania — charakterystyka kraju

Dania to stosunkowo niewielkie państwo regionu Skandynawii, najmniejsze z państw nordyckich. Składa się z kilkuset wysp, z czego zamieszkałych jest 79. Ponadto to najstarsza europejska monarchia. Od strony południowej graniczy z Niemcami, natomiast od wschodu ze Szwecją.

Do oficjalnego terytorium państwa zalicza się również Grenlandia oraz Wyspy Owcze. Kraj podzielony jest na kilka regionów: Danię Południową, Zelandię, Region Stołeczny, Jutlandię Północną oraz Jutlandię Środkową. Dania należy do krajów członkowskich Unii Europejskiej, NATO i ONZ.
Jej gospodarka prosperuje bardzo dobrze, a kraj eksportuje za granicę wiele towarów, które są nadwyżką produkcyjną. Co więcej, r
ozwinięty przemysł spożywczy czy metalurgiczny wymaga kompleksowych usług transportowych.

Transport do Danii

Transport do Danii z terenu naszego kraju obejmuje najczęściej towary takie jak: materiały budowlane i wykończeniowe, sprzęt elektroniczny, urządzenia mechaniczne itp. Ponadto mamy do dyspozycji nowoczesną flotę pojazdów, przeznaczoną do każdego typu przewozów.

transport-dania

Nasze transporty wykorzystują między innymi:

ciężarówki,
ciągniki,
zestawy,
busy,
samochody do 24 ton
samochody niskopodwoziowe,
chłodnie,
wywrotki, i inne.

Transport Dania w iCaro Logistics to wszechstronność działania, dlatego przedsiębiorcy, ale też osoby prywatne to nasi stali zleceniodawcy.

Transport z Danii

Transport z Danii na ogół wiąże się z przewożeniem towarów branży spożywczej, rolniczej czy energetycznej. Produkty spożywcze, surowce przemysłu chemicznego, ale również maszyny rolnicze i przemysłowe — stanowią najczęstszy przedmiot transportów. Kraj szczególnie chce rozwijać sektory branż budowlanych oraz maszynowych. Przewożonych przesyłek i materiałów jest jednak znacznie więcej. Tak naprawdę możemy przewieźć dla Ciebie z Danii niemal wszystko.

Dania transport z iCaro Logistics

Co wyróżnia nas na tle konkurencji?

iCaro to przede wszystkim:
zgrany zespół profesjonalnych spedytorów, którzy zorganizują dla Ciebie niemal każdy transport,
doskonały stosunek jakości świadczonych usług do ich ceny,
rozbudowana flota nowoczesnych pojazdów,
kompleksowa organizacja wszystkich formalności (odprawy celne, kwestie podatkowe, przeprawy promem, itp.),
fachowe zarządzanie łańcuchem dostaw,
własny magazyn, umożliwiający składowanie dużych ilości towaru,
wyższy wymiar ubezpieczenia.

Nasze wysokie ubezpieczenie ładunku opiewa na kwotę do 300 000 euro. Oznacza to, że spedytor bierze całkowitą odpowiedzialność cywilną za towar, na każdym etapie realizacji. Obejmuje ono zatem także przeładunki i magazynowanie. Podlegają mu wszystkie przesyłki — półprodukty, surowce i wyroby gotowe. Ubezpieczenie OCS jako nieobowiązkowe stanowi dodatkową korzyść dla Klientów. Zwiększa także wiarygodność firmy, dzięki zabezpieczeniu finansowemu.

Transport Dania — najlepsza oferta

Wykonując transport z Danii do Polski, kierujemy się najwyższymi wymogami bezpieczeństwa i możliwością najszybszego przewozu. Ważna jest dla nas również optymalizacja kosztów. Chcemy, aby realizacja była jak najbardziej wygodna i opłacalna dla klienta. To, co wyróżnia nas na tle konkurencji to kulturalni i zawsze życzliwi kierowcy. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do załadunku, jak chociażby wózki widłowe, windy hydrauliczne i inne.

Odpowiednio przeprowadzony załadunek towaru zapewnia jego bezpieczeństwo w trasie, dlatego przywiązujemy do niego tak ogromną wagę. Na każdym etapie realizacji nasi specjaliści wykazują maksymalny poziom zaangażowania. Potrzeby Klienta potrafimy rozpoznawać błyskawicznie i szybko znajdujemy na nie rozwiązanie, dlatego cechuje nas tylko indywidualne podejście do każdego zleceniodawcy. Wiemy, że wymaga się od nas doświadczenia w branży i najwyższego poziomu profesjonalizmu. I właśnie to zapewniamy każdemu z naszych Klientów.

Spedycja Dania

Transport Dania

Transport Polska-Dania realizujemy dla naszych Klientów regularnie. Bezsprzecznie usługi spedycyjne w iCaro Logistics wykonują najlepsi fachowcy w branży. Priorytetem dla nas jest Twoje zlecenie, dlatego możesz być pewien, że nasz zespół potraktuje je indywidualnie i z najwyższą starannością. Poza tym od początku działalności zależy nam na budowaniu pozytywnych i długotrwałych relacji z partnerami oraz zleceniodawcami. I jesteśmy dumni z tego, że nam się to udaje. Transportujemy też przesyłki wymagające zachowania kontrolowanej temperatury i szczególnych wymogów higieny.

Transport z Polski do Danii, jak i na odwrót z Danii do Polski może odbyć się drogą lądową lub morską. Zależy to od regionu, do jakiego chcemy dotrzeć. Niezależnie jednak, czy konieczny będzie przewóz morski z wykorzystaniem promu, czy pojazdem drogowym, nasi spedytorzy zorganizują dla Ciebie wszystkie formalności. Jeśli masz pytania dotyczące relokacji towaru lub potrzebujesz fachowej porady spedytora, nasz zespół pomoże Ci od ręki. Rzetelna i zaufana firma transportowa jest do Twoich usług!

Wypełnij nasz krótki formularz i otrzymaj błyskawiczną wycenę transportu!

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr: 720 820 222