E-commerce

Usprawnij proces zakupowy w Twoim sklepie

Usługa logistyki dla e-commerce powstała z uwagi na rozwój tego rynku. Coraz szybciej rozwijające się potrzeby sklepów internetowych w zakresie zarządzania zamówieniami, spowodowały duże zapotrzebowanie na rozwiązania w zakresie przesyłek. Dlatego, w iCaro Logistics wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Świadczymy kompleksowe usługi w obszarze logistyki, wykorzystując nowoczesne rozwiązania.

Korzystaj z udogodnień dla E-commerce

e-commerce-icaro

W iCaro Logistics jesteśmy w stanie umożliwić naszym Klientom automatyzację zamówień. Co więcej, stosowane przez nas wszelkie usprawnienia znacząco wpływają na sprawną dostawę przesyłek. Oczywiście przy zapewnieniu najwyższych standardów obsługi.

Oferujemy pakiet spersonalizowanych rozwiązań. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że środowisko e-commerce jest wymagające, dlatego nasi Klienci mogą być pewni jakości świadczonych przez nas usług.

Jako firma transportowo-logistyczna oferujemy Klientom iCaro Logistics rozwiązania w całym łańcuchu dostaw. Zajmiemy się wszystkimi czynnościami, które są związane z kompletacją i wydaniem towaru, przyjęciem towaru na magazynie, czy zarządzaniem stanami magazynowymi.

Specjalność iCaro Logistics — usługi logistyki dla E-commerce

e-commerce-icaro-magazynowanieWyspecjalizowane usługi magazynowania przeznaczone dla sklepów internetowych, dopasowane do potrzeb obsługi towaru detalicznego. Firma iCaro posiada własne zaplecze logistyczne. Duże, piętrowe hale magazynowe z wózkami widłowymi oraz całym niezbędnym sprzętem, wszystko po to, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Duże hale pozwalają nam na m.in. magazynowanie towarów.

W iCaro Logistics doskonale wiemy, że Klienci oczekują szybkiej dostawy, nawet następnego dnia. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom, dlatego dysponujemy zespołem doświadczonych profesjonalistów, który zaplanuje cały proces logistyczny, pozwalając Klientom oszczędzić czas i pieniądze. 

Poznaj zalety rozwiązania e-commerce dla Twojego biznesu, skontaktuj się z nami!

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222