Usługi transportowe

Firma iCaro Logistics zapewnia Klientom usługi transportowe, prezentujące zawsze tylko najwyższy standard. Spersonalizowane oferty bez trudu zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających osób. Skąd to wiemy? Przede wszystkim od naszych Klientów. Ponadto cały czas bacznie monitorujemy rynek, badamy potrzeby, a ofertę dopasowujemy indywidualnie do wymagań i zapotrzebowania. Dodatkowo stale trzymamy rękę na pulsie, dodajemy nowe możliwości, z których mogą korzystać Klienci.

Oferta iCaro Logistics zawiera m.in.:

dobór odpowiedniego środka transportu,
transport zarządzanie łańcuchem dostaw,
♦ ubezpieczenie ładunku,
realizowanie odpraw celnych,
♦ magazynowanie,
całodobowe monitorowanie realizacji zlecenia.

Świadczymy usługi m.in. dla branż:

przemysłowych,
metalurgicznych,
budowlanych,
motoryzacyjnych,
spożywczych,
rolniczych,
drzewnych,
elektrycznych.

Firma iCaro Logistics obsługuje także przejazdy dla branży odzieżowej i sportowej oraz prywatne przewozy. Dlatego niezależnie od wielkości przewożonego ładunku, trasy i kierunku przewozu, masz pewność, że Twoje zlecenie jest dla nas priorytetem. Nie zależy nam jedynie na ilości zrealizowanych przejazdów. Każdy jest dla nas tak samo ważny i o każdą pozytywną opinię zabiegamy w równym stopniu. Stąd nasza oferta ciągle się poszerza.

Nasza mocna strona

To z czego jesteśmy najbardziej dumni, to nie tylko najwyższej jakości sprzęt, potrzebny do profesjonalnych przewozów, ale również nasza kadra. Firma to przede wszystkim ludzie, a nasz zespół jest wyjątkowy. Tworzymy zgraną grupę, złożoną jedynie z wysoce wykwalifikowanych osób, posiadających imponujące doświadczenie w spedycji i transporcie. W rezultacie każdy z nas ma sporą wiedzę z zakresu innego rodzaju transportu, dzięki czemu razem jesteśmy w stanie zaoferować Klientom wszystko, czego potrzebują. Wszechstronność naszych pracowników sprawia, że możemy realizować nawet najbardziej wymagające rodzaje transportu. Co więcej, zapewniamy również usługę transportu, do której wykonania potrzebne są chłodnie. Dlatego możesz być pewien, że powierzając nam przewóz towaru, będziesz spać spokojnie, nie martwiąc się o czas dostawy lub o to, czy załadunek dojedzie bez uszkodzeń.

Co wyróżnia usługi transportowe iCaro Logistics?

Z pewnością przestronne, piętrowe hale magazynowe, które są naszą własnością. Magazynowanie towarów i materiałów jest więc kolejną wartością dodaną, którą możemy Ci zaproponować. Chcesz przewieźć dużą liczbę samochodów? Do realizacji przewozu potrzebujesz lawety? A może interesują Cię usługi transportowe busem? U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, w super cenie.

Usługi dla transportu międzynarodowego

Baza naszych zadowolonych Klientów w kraju i za granicą stale się poszerza. Aż 99 % spośród wszystkich osób, korzystających z naszych usług, ocenia nas bardzo dobrze. Usługi transportowe krajowe iCaro Logistics, jak również międzynarodowe są wybierane głównie ze względu na dużą elastyczność i dbałość o realizację potrzeb na każdym etapie procesu. Zdecydowanie, wyróżniają nas także niskie ceny za przejazd.

Tanie usługi transportowe, profesjonalna obsługa i dbałość o każdy szczegół — z tego jesteśmy znani. Nieustannie czuwamy nad realizacją zamówień i przez 24 h na dobę pozostajemy w kontakcie z Klientem. Zawsze przestrzegamy terminowości wykonywanych prac, a o postępie każdego etapu na bieżąco informujemy zleceniodawcę.

Elastycznie dopasowujemy się do terminów, zlecenia wykonujemy „od zaraz”

Zespół iCaro Logistics to najlepiej wykwalifikowani spedytorzy i kierowcy. Każda z osób jest odpowiednio przeszkolona, by powierzone zadania realizowała skutecznie, szybko i bezpiecznie. Mając to na uwadze, specjaliści od załadunku odpowiednio zabezpieczą przewożony towar na czas transportu. Dlatego z nami jest on zawsze bezpieczny.

Realizujemy transporty w Polsce oraz w wielu krajach Europy

Do międzynarodowych transportów takich ładunków jak samochody, duże sprzęty i maszyny, nasi zleceniodawcy często wybierają usługi transportowe lawetą. Dodatkowo posiadamy udogodnienia, takie jak np.: ruchoma podłoga, winda, wywrotka i wiele innych przydatnych sprzętów. Reasumując, dzięki nim możliwy jest łatwiejszy załadunek oraz jeszcze wygodniejszy i bezpieczniejszy transport.

Szukając transportu, stawiaj na doświadczenie

transport-icaroTo jasne, że zarówno przedsiębiorca, jak i prywatna osoba, przeglądając w Internecie ogłoszenia, chce wybrać najlepsze usługi transportowe. Ponadto nikt nie chce przecież przepłacać za wykonanie usługi lub, co gorsza, ryzykować, że towar nie dojedzie na czas bądź zostanie uszkodzony w trasie. Dlatego — tu sprawdza się wieloletnie doświadczenie.

Jako specjaliści w zakresie spedycji i transportu doradzimy optymalne i najkorzystniejsze cenowo rozwiązania. Mając to na uwadze, dobierzemy odpowiednią formę transportu, środek transportu oraz sposób załadunku. Wszystkie czynności wykonujemy tak, by cała usługa odbyła się szybko, sprawnie i bez niespodzianek. Z nami nie ryzykujesz opóźnień w dostawach.

Wybierz usługi transportowe iCaro Logistics!

Pozostawiając przewóz w naszych rękach, nie musisz już martwić się dodatkowymi formalnościami. Zaproponujemy Ci najkorzystniejsze rodzaje i terminy transportu, a także zajmiemy się całą logistyką, związaną z przejazdem.

Zapraszamy do kontaktu!


 

Transport krajowy i międzynarodowy z iCaro Logistics

Transport można podzielić na dwa – krajowy i międzynarodowy – zależnie od tego z jakiego, do jakiego kraju jest on poprowadzony.

♦ Transport krajowy – przewóz rzeczy, towarów – przy czym miejsce rozpoczęcia i zakończenia podróży oraz droga znajdują się na terytorium RP;
♦ Transport międzynarodowy – przewóz rzeczy, towarów – przy czym miejsce początkowe i docelowe odbywa się z przekroczeniem granicy RP.

Transport-kraje


Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr: 720 820 222

Na jakich rynkach jesteśmy?