Transport Tychy

Transport Tychy to usługa, którą dedykujemy przedsiębiorcom i właścicielom małych firm, jak również osobom prywatnym. Dzięki rozległej wiedzy spedycyjnej i branżowemu know-how potrafimy sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom. Wyróżnia nas wieloosobowa kadra ekspertów spedycji o różnorodnej specjalizacji. To dzięki doświadczonym fachowcom i indywidualnemu podejściu do każdego Klienta, zapewniamy tak bogaty wachlarz usług transportowych. Nasza spedycja, poza samym przewozem, zawiera w sobie również czynności powiązane, takie jak:

 • odprawy celne,
 • przeprawy promowe,
 • organizacja zezwoleń na przejazd,
 • formalności podatkowe,
 • usługa magazynowania,
 • ubezpieczenie ładunku,
 • koordynacja firmowych łańcuchów dostaw.

Wykonujemy transport: drobnicowy, całopojazdowy, ponadgabarytowy, ekspresowy, dedykowany, bezpośredni, chłodniczy i inne.  Skorzystaj z darmowej i niezobowiązującej wyceny. Wypełnij formularz lub zadzwoń i poznaj szczegóły oferty.

Transport międzynarodowy Tychy — flota

Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu, a także profesjonalnej flocie pojazdów, stanowimy zaufane partnerstwo dla wielu firm z Tychów i okolicy. Przewozimy materiały i towary Klientów na terenie całej Polski i Europy. U nas nigdy nie płacisz za podstawienie samochodu na miejsce pierwszego załadunku. Koszt transportu liczony jest dopiero od momentu przyjęcia towaru i rozpoczęcia trasy. W iCaro Logistics dysponujemy taborem idealnie przystosowanym do potrzeb zleceniodawców.

Transport TychyNasze pojazdy to m. in.:

Nasza kadra posiada wszystkie uprawnienia, pozwalające na wykonywanie profesjonalnych usług w transporcie. Realizujemy także transport HDS Tychy.

Transport krajowy do/z Tychów z magazynowaniem

Znaczącym atutem naszej spedycji jest tanie przechowywanie towarów. Możemy zapewnić je naszym Klientom, dzięki własnym magazynom, mieszczącym się w różnych rejonach Polski. Z uwagi na to, że nie musimy zlecać usługi przechowywania przesyłek innym wykonawcom, oferta składowania nawet znacznych ilości materiałów w naszych przestronnych halach, jest tak atrakcyjna, zarówno dla przedsiębiorstw, jak i Klientów indywidualnych.

Dysponujemy ubezpieczeniem spedytorskim, dającym zleceniodawcom całkowitą pewność odnośnie bezpieczeństwa ich ładunku. Nasza polisa OCS obejmuje kwotę aż do 300 000 euro, a objęty jest nią każdy dostarczany przez nas towar. Doceniają to nasi Klienci, którzy realizowane przez nas przewozy oceniają na najwyższym poziomie, aż 99% z nich wyraża pełne zadowolenie ze zrealizowanych transportów.

Usługi transportowe Tychy

Transport TychyTychy to miasto na prawach powiatu, położone w województwie śląskim, na południu Polski. Dane z Głównego Urzędu Statystycznego pokazują, że 31.12.2021 r. miasto zamieszkane było przez 124 139 mieszkańców. Miejscowość położona jest w południowej części Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Stanowi jeden z centralnych ośrodków konurbacji górnośląskiej. Graniczy z Katowicami od północy, od południa z Kobiórem i Świerczyńcem, od wschodu z Bieruniem i Lędzinami, od zachodu zaś z Mikołowem i Wyrami.

Tychy położone są w dorzeczu Wisły. Są 37 miastem Polski pod względem powierzchni, a także 27 pod względem liczby mieszkańców. To jedno z większych miast całego województwa śląskiego, usytuowane jest w jego centralnej części. Leży na pograniczu Wyżyny Śląskiej i Kotliny Oświęcimskiej, na wysokości 235 a 280 m n.p.m.

Miejscowość znajduje się przy skrzyżowaniu międzynarodowych tras Warszawa – Wiedeń. Spotykają się tam także ważne trasy krajowe Opole – Kraków. Co istotne, w oddaleniu 12 kilometrów mieści się trasa autostrady A4. Miejscowość w dużej mierze otoczona jest przez lasy, które są pozostałością po Puszczy Pszczyńskiej. Tychy są na 9 miejscu w Polsce, jeśli chodzi o powierzchnię wypoczynkowych parków. Miasta partnerskie to: Cassino, Berlin Marzahn-Hellersdorf, Huddinge i Oberhausen.

Przemysł Tych

Tychy znane są z wieloletniej tradycji piwowarskiej. Aktualnie prosperujący tam browar jest najstarszym działającym nieprzerwanie browarem w Polsce. W mieście działają również zakłady motoryzacyjne dwóch znanych marek samochodowych, a także firma oferująca odzież roboczą. Na terenie Tychów funkcjonuje podstrefa Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, której to miasto jest udziałowcem. Miejscowość ta ma dogodną komunikację z Europą, m.in. za pośrednictwem autostrady A1, przebiegającej 20 km na zachód od miasta. Przez teren Tychów przebiegają także:

 • Międzynarodowa Trasa Europejska nr 75,
 • MTE nr 462,
 • Droga krajowa nr 44,
 • Droga krajowa nr 1,
 • Droga krajowa nr 86,
 • Droga ekspresowa S1.

Firmy transportowe z/do Tychów przewożą najczęściej:

Skontaktuj się z nami już dziś i otrzymaj bezpłatną poradę specjalistów iCaro Logistics. Zleć nam darmową wycenę i uzyskaj rzetelne wsparcie przewozowe.

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222