Transport Irlandia

Jest to jedna z wielu usług oferowanych przez firmę iCaro Logistics, w ramach której obsługujemy zarówno Klientów biznesowych, jak i indywidualnych.

Niezawodny transport do Irlandii

Transport IrlandiaIrlandia jest państwem wyspiarskim położonym w zachodniej części Europy. Jest członkiem Unii Europejskiej i jednym z najszybciej rozwijających się gospodarczo państw unijnych. Ponadto irlandzka gospodarka należy do najbardziej innowacyjnych w Europie. Najważniejsze gałęzie przemysłu:

elektroniczny i informatyczny,
chemiczny i farmaceutyczny,
metalurgiczny,
poligraficzny,
włókienniczy.

Gospodarka tego kraju jest ściśle uzależniona od handlu. Oznacza to, że jest ona w tej dziedzinie partnerem dla wielu państw europejskich i nie tylko. Skutkiem tego jest duże zapotrzebowanie zarówno na transport do Irlandii, jak i w odwrotnym kierunku. Zatrudniani przez nas kierowcy mają duże doświadczenie i dobrze znają irlandzkie trasy. Bezpiecznie dowiozą Twój towar do takich miast jak Dublin, Cork, Limerick, Galway, Waterford i wiele innych.

Irlandia transport — charakterystyka

Bardzo ważne znaczenie ma przewóz drogowy. Kraj ten posiada gęstą sieć dróg, a ich całkowita długość wynosi ponad 90 tysięcy kilometrów. Niestety nie zawsze są one w dobrym stanie. Dodatkowo pewne wyzwanie stanowi fakt, że w Irlandii obowiązuje ruch lewostronny. Z tego powodu, jak już wspomnieliśmy wcześniej, zlecenia do tego kraju otrzymują tylko doświadczeni kierowcy. Należy pamiętać też o tym, że korzystanie z większości autostrad w Irlandii jest płatne. Opłaty pobiera się także za przejazd niektórymi drogami, mostami i tunelami.

transport-irlandia

Z Irlandii do Polski i w kierunku przeciwnym organizujemy transport:

całopojazdowy (FTL),
częściowy (LTL),
paletowy,
dłużycowy,
specjalistyczny (na przykład wielkogabarytowy, chłodniczy, ADR).

Możemy przewieźć niemal wszystko w zależności od potrzeb Klienta. Oczywiście dobierzemy odpowiedni pojazd, dostosowany do rodzaju przewożonego towaru. Dysponujemy między innymi ciężarówkami o różnej ładowności, samochodami z windą hydrauliczną, samochodami z oplandekowanymi naczepami oraz cysternami. W trosce o bezpieczeństwo i zgodnie z obowiązującymi przepisami wszystkie wykorzystywane przez nas pojazdy są regularnie serwisowane.

Z powodzeniem zaplanujemy i zrealizujemy również przewóz intermodalny. Pod tym pojęciem kryje się usługa, która polega na połączeniu w jeden system co najmniej dwóch rodzajów transportu. Wymaga on dobrej organizacji, ale z pewnością warto go realizować. Jest on bowiem najbardziej ekologiczną opcją.

Kompleksowa spedycja Irlandia

Organizując transport do Irlandii, należy pamiętać, że wiąże się on z przeprawą promową. Powierzając przewiezienie towarów naszej firmie, nie musisz martwić się o formalności. Nasi specjaliści skompletują wszystkie wymagane dokumenty. Dodatkowo zadbają o właściwe zabezpieczenie ładunku na czas przeprawy. Dzięki temu dotrze on w wyznaczone miejsce, nie tylko o czasie, ale też bez uszkodzeń. Co więcej, w cenę każdego wykonywanego przez nas zlecenia wliczone jest ubezpieczenie OCS do kwoty 300 000 Euro.

Firma iCaro Logistics posiada niezbędne zaplecze logistyczne. Umożliwia ono sprawne zarządzanie łańcuchem dostaw, od załadunku po rozładunek. Ponadto w swojej pracy korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań. W rezultacie możemy na przykład na bieżąco monitorować i pilotować każdy realizowany transport. Posiadamy również zaplecze analityczne, które ma za zadanie kontrolować zlecenia pod kątem jakości. W efekcie pozwala to na oszczędzanie zarówno czasu, jak i pieniędzy, z uwzględnieniem indywidualnych możliwości każdego Klienta. 

Firmy transportowe — Irlandia

Jest wiele powodów, dla których warto zlecić przewóz towarów do Irlandii firmie iCaro Logistics. W szczególności zalicza się do nich elastyczne podejście do każdego zlecenia z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb Klienta. Jest to możliwe dzięki temu, że nasza kadra składa się z wykwalifikowanych i wszechstronnych spedytorów. Są oni specjalistami w swojej dziedzinie, a świadczenie usług transportowych jest nie tylko ich pracą, ale też pasją. Rzetelnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy, który umożliwi uzyskanie bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny. Zleć przewóz iCaro Logistics i dołącz do szerokiego grona naszych Klientów, z których aż 99 % jest zadowolonych ze świadczonych przez nas usług. Wybieraj tylko pewne firmy transportowe!

Irlandia — Polska profesjonalny transport z iCaro.

Zapraszamy do współpracy!

wyślij-formularzzlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr: 720 820 222

Na jakich rynkach jesteśmy?