Transport Słowacja

Jedną z pozycji znajdujących się na liście ofert transportowych iCaro Logistics jest transport do Słowacji. Obejmuje ona m.in. przewozy drobnicowe, paletowe, całopojazdowe, ponadnormatywnechłodnicze, ekspresowe i wiele innych. Jeśli pilnie potrzebujesz bezpiecznego i terminowego import/eksportu, nie mogłeś trafić lepiej. Nasza doświadczona kadra świadczy kompleksowe usługi transportowe, logistyczne i spedycyjne. Są one zawsze zindywidualizowane i dopasowane do wymagań, jak również preferencji zleceniodawców.

Transport na Słowację — specyfika

Słowacja to poniekąd połączenie wschodu i zachodu Europy. Leży w Europie Środkowej. Sąsiaduje z Polską, Austrią, Czechami, Węgrami oraz Ukrainą. Państwo należy do UE, ONZ i NATO. Walutą słowacką jest Euro. Gospodarka kraju opiera się głównie na przemyśle i rolnictwie. Często spotykane są uprawy kukurydzy i pszenicy, a także hodowle zwierząt. Ukształtowanie terenu jest w dużej mierze górzyste.

Transportując maszyny i towary na Słowację, jeździmy głównie do miast: Bratysława, Preszów, Koszyce, Żylina, Nitra, Trnawa, Popraw, Martin. Dowozimy też ładunki do wielu innych, mniejszych miejscowości. Klienci mogą na bieżąco monitorować miejsce, w jakim aktualnie jest ich przesyłka. Samochody wyposażone są w nowoczesne technologie, GPS i specjalne telefony.

Posiadamy Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Transporcie (CPC), a także wymagane pozwolenia i atesty. Przewozy realizujemy od ręki. Często, możemy rozpocząć dostawę już następnego dnia, po zgłoszeniu zapotrzebowania. Transport Słowacja to zatem szybka i fachowa obsługa, realizowana przed doświadczonych specjalistów. 

Transport do Słowacji towarów i maszyn

transport-słowacja

Do Słowacji i ze Słowacji do Polski przewozimy najczęściej:

maszyny przemysłowe i rolnicze,
samochody, ciągniki, kombajny,
konstrukcje stalowe i drewniane,
okna, drzwi, meble,
produkty spożywcze,
artykuły farmaceutyczne i leki.

Wiemy, że zawsze wymaga się od nas wiedzy branżowej na najwyższym poziomie. To my jesteśmy odpowiedzialni za proponowanie Klientom najszybszych i najkorzystniejszych transportów. Optymalizujemy trasy i minimalizujemy koszty przewozów. Każdego dnia ciężko pracujemy, by nasza firma transportowa była dla Klientów odpowiednikiem tylko wysokich standardów.

Transport Słowacja z iCaro Logistics

W iCaro Logistics na co dzień transportujemy towary i maszyny dla dużych przedsiębiorstw polskich i słowackich, instytucji oraz osób prywatnych. Oprócz szerokiej wiedzy branżowej, popartej sporym doświadczeniem, cechuje nas duże zaufanie Klientów. Niewątpliwie usługa spedycja Słowacja w naszym wykonaniu to zawsze fachowy przewóz, wykonany terminowo, z najwyższą starannością. Dodatkowo wykonując dostawy na Słowację i ze Słowacji do Polski wykorzystujemy flotę nowoczesnych pojazdów, przystosowanych do przewożenia niemal każdego towaru.

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja przesyłka zostanie dostarczona na miejsce bez uszczerbku i zgodnie z planem, wybierz naszą usługę transport Słowacja. Po zleceniu przewozu Klientowi automatycznie przydzielony zostaje konsultant, opiekujący się dostawą. Jego zadaniem jest wsparcie i informowanie o postępach zlecenia. Kontakt jest całodobowy.

Spedycja Słowacja — ufaj tylko najlepszym

Realizując transport Słowacja, wykorzystujemy m.in.:

pojazdy niskopodwoziowe,
firanki,
pojazdy oplandekowane z podnoszonym dachem,
naczepy,
wywrotki,
platformy,
busy,
samochody do 24 ton,
chłodnie.

Precyzyjnie doglądamy wszystkich formalności. Zapewniamy wykonanie dodatkowych czynności takich jak:

 ubezpieczenie towaru,
odprawy celne,
przeprawy promem,
kwestie podatkowe,
magazynowanie,
organizacja wszelkich niezbędnych dokumentów i pozwoleń.

Stali Klienci, którzy korzystają z przewozów na kierunku Słowacja — Polska i przeciwnym, cenią nasze zarządzanie łańcuchem dostaw. Zdejmuje to z ich barków potężny ciężar. W momencie, kiedy to my bierzemy na siebie wszystkie czynności z tym związane, oni nie martwią się już żadnymi szczegółami.

Transport ciężarowy na Słowację, jakość i terminowość

Transport ciężarowy na Słowację z roku na rok wybiera coraz więcej naszych Klientów. Nie da się ukryć, że kierunek ten zyskuje na popularności. Być może daleko mu jeszcze do dużych graczy europejskich, jak np. Wielka Brytania czy Niemcy, ale perspektywy rozwoju są olbrzymie. Niewątpliwie, jest ona krajem, który ciągle prężnie się rozwija. W związku z tym profesjonalne przewozy różnego rodzaju w przyszłości będą coraz częściej poszukiwane. Dodatkowo rynek słowacki jest szansą rozwoju dla wielu dużych polskich przedsiębiorstw i lokalnych firm.

Transport Słowacja

Słowacja transport obejmuje dostawy materiałów niebezpiecznych, specjalistycznych oraz przewozy bezpośrednie czy dłużycowe. Jesteśmy stałym partnerem dla wielu firm, organizujących zagraniczne targi. Błyskawicznie i sprawnie wykonujemy przeprowadzki. Oprócz wysokiej jakości świadczonych usług transportowych wyróżnia nas też atrakcyjny cennik. Dzięki satysfakcji naszych Klientów i stale rosnącej bazie zleceniodawców możemy ciągle się rozwijać.

Wypełnij nasz formularz wyceny lub zadzwoń! Formularz jest zawsze bezpłatny i niezobowiązujący.

Zachęcamy do współpracy!

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222