Transport Rumunia

To kierunek przewozów, który ostatnio jest coraz częściej wybierany. Potrzebujesz fachowego przewozu w niskiej cenie? Nie czekaj, wybierz spedytora z doświadczeniem. W iCaro Logistics znajdziesz wszystko, czego szukasz. Sprawdź naszą ofertę!

Transport Rumunia — sprawnie i na czas

Jest to kraj uważany za dość biedny, ponieważ dopiero niedawno rozpoczął proces wzmożonego rozwoju. Gospodarka państwa stopniowo zaczyna funkcjonować coraz lepiej, co wzmaga zapotrzebowanie na usługi transportowe. Przewóz maszyn i towarów do Rumunii z nami może odbywać się na wiele sposobów. Użyte mogą zostać do tego celu różne rodzaje pojazdów, metody i sposoby załadunku.

Przewozy możemy wykonać za pomocą:

ciężarówek,
cystern,
chłodni,
pojazdów oplandekowanych,
samochodów niskopodwoziowych z najazdami,
lawet i wielu innych.

W naszej firmie nie ma zbędnych, rozbudowanych struktur, ponieważ wszystkie konieczne formalności ograniczamy do niezbędnego minimum. Zlecając nam transport, otrzymujesz konsultanta, przypisanego Tobie, który całościowo opiekuje się przewozem. Ma on za zadanie informować Cię o każdym postępie procesu i odpowiadać na wszystkie pytania. Podczas realizacji zlecenia, pozostaje on do Twojej dyspozycji przez 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Transport międzynarodowy Rumunia — zyskaj pewnego przewoźnika

transport-rumunia

To unitarne państwo, leżące w Południowo — Wschodniej Europie. Sąsiaduje z Mołdawią, Ukrainą, Bułgarią, Serbią i Węgrami. Kraj ma bezpośredni dostęp do Morza Czarnego. Ważnym punktem na mapie m.in. ze względów turystycznych, jest delta Dunaju. Ponadto kraj przynależy do wspólnot: ONZ, UE, NATO, i innych. Jego obszar podzielony jest na 41 okręgów i jedno wydzielone miasto, którym jest stolica (Bukareszt). 

Rumunia jest krajem rozwijającym się. Uznawana jest za drugie z kolei, najbiedniejsze państwo Unii Europejskiej. Gospodarka jest wciąż prywatyzowana, dlatego istotnymi dla jej rozwoju gałęziami są: hutnictwo, górnictwo i przemysł maszynowy. Co istotne turystyka od jakiegoś czasu także stanowi znaczny kierunek rozwoju tego państwa, a liczba turystów odwiedzających je stale rośnie. Wykonując transporty do Rumunii, przewozimy towary głównie do miast: Bukareszt, Temesz, Kluż, Jassy, Konstanca. To jednak zaledwie niektóre z miejscowości docelowych. Możemy dowieźć Twoje przesyłki w każde miejsce tego kraju. 

Spedycja Rumunia

Organizujemy przewozy:

maszyn stolarskich/rolniczych/rzemieślniczych/budowlanych,
materiałów budowlanych,
urządzeń elektronicznych,
konstrukcji stalowych/betonowych/drewnianych,
żywności,
leków,
mebli,
samochodów,
przesyłek wielkogabarytowych.

Regularnie obsługujemy też prywatne i firmowe przeprowadzki. Jesteśmy częstym partnerem transportowym wynajmowanym na targi międzynarodowe.

Transport do Rumunii — tanio i bezpiecznie

transport-rumuniaWybierając iCaro Logistics zyskujesz pewność, że Twój towar dostarczony zostanie bezpiecznie i sprawnie! Ponadto atrakcyjny cennik przewozów, w połączeniu z profesjonalizmem, to największe atuty naszej firmy.

Spedycja to obszar naszych wieloletnich działań, a zdobywane latami doświadczenie czyni z nas fachowców. Potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych usług są opinie naszych Klientów. Ich zadowolenie z transportów plasuje się na bardzo wysokim poziomie – 99%. Zdanie naszych Zleceniodawców jest dla nas najważniejsze. Ścisłe dopasowanie się do potrzeb od zawsze stanowi nasz priorytet. Wykonując przewozy, bierzemy za cel przede wszystkim zadowolenie Klientów. Jednak nie poprzestajemy tylko na tym, dlatego planujemy je tak, by obniżać do minimum koszty, nie szkodząc środowisku naturalnemu. Co istotne, dobro naszej planety leży nam na sercu. Wiemy, jak ważna jest ekologia, i jak wiele może w tej dziedzinie ulepszyć gałąź transportu, dlatego minimalizujemy puste przebiegi i optymalizujemy pokonywane trasy, by w największym możliwym stopniu dbać o naturę.

Najlepsze przewozy europejskie dla Twojej firmy

Gdy czas gra rolę, u nas uzyskasz błyskawicznie transport — ekspresowy to nasza specjalność. Szybko organizujemy przewozy do dowolnego miejsca Europy. Jesteśmy grupą spedytorów, dla których niemożliwe nie istnieje. Znamy priorytety. Bezpieczeństwo Twoich przesyłek w drodze, szybkość dostarczenia i niska cena usługi — to liczy się najbardziej. Nasi Zleceniodawcy cenią nas za to, że każdą potrzebną formalność organizujemy za nich.

Na co dzień wykonujemy dla naszych Klientów również bardzo wymagające przewozy. Każdy z nich odbywa się w sposób przewidywalny i bez zakłóceń. Wiemy, jak duża odpowiedzialność na nas ciąży. Gałąź spedycyjną znamy „od podszewki”. Rozległa wiedza branżowa i zespół profesjonalistów pozwala realizować także przewozy specjalistyczne, materiałów ADR, drobnicowe, całopojazdowe, czy ponadgabarytowe.

Potrzebujesz pewnego przewozu? Wybierz iCaro Logistics i zostaw resztę fachowcom!

Skontaktuj się z nami już teraz!

wyślij-formularzzlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222