Przeprowadzki firm

Zbliża się konieczność zmiany siedziby Twojego przedsiębiorstwa? Jedną z usług transportowych oferowanych przez firmę iCaro Logistics są właśnie przeprowadzki firm. Do skorzystania z niej zapraszamy zarówno duże firmy o zasięgu międzynarodowym lub krajowym, jak i mniejsze — lokalne firmy.

Przeprowadzki dla firm każdej branży

przeprowadzki-firm-icaro

Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się, by powierzyć swoją przeprowadzkę profesjonalnej firmie transportowej. W związku z tym iCaro Logistics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu i oferuje transport dla każdego rodzaju branży.

Usługi w tym zakresie świadczymy między innymi dla różnego rodzaju instytucji, urzędów, biur, sklepów, przedsiębiorstw oraz mniejszych i większych firm o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Organizujemy kompleksowe przeprowadzki dla firm na terenie całej Polski oraz Europy i nie tylko.

Przeprowadzka to z pewnością duże wyzwanie. Wiąże się ona z licznymi zmianami. Planując ją, należy wziąć pod uwagę wiele różnorodnych czynników.

Dlaczego firmy się przeprowadzają?

Niewątpliwie powodów, dla których przedsiębiorstwa decydują się na przeprowadzkę, może być wiele. Należą do nich na przykład:

dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa,
potrzeba zwiększenia przestrzeni,
znalezienie lepszych warunków lokalowych,
dotarcie do innej lub większej grupy odbiorców.

W każdym przypadku chodzi oczywiście o zwiększenie obrotów firmy.

Przeprowadzka firm – dostępne pojazdy

Każdy rodzaj firmy, przedsiębiorstwa lub instytucji posiada swoją własną specyfikę. Co za tym idzie, sprzęt wymagający przetransportowania, będzie się od siebie różnił w zależności od charakteru prowadzonej działalności. Do takiego wyposażenia mogą się zaliczać między innymi meble, komputery, urządzenia wielofunkcyjne, sejfy, szafy pancerne, sprzęty RTV i AGD oraz specjalistyczne maszyny.

Jesteśmy w stanie bez problemu zorganizować transport każdego rodzaju sprzętu i wyposażenia. Mamy do swojej dyspozycji wiele pojazdów, do których zaliczają się ciężarówki i naczepy o różnej ładowności i z różnego rodzaju zabudową. Są to między innymi:

samochody do 1,5 tony (8 palet, 20 metrów sześciennych),
samochody do 6 ton (18 palet, 49 metrów sześciennych) z windą hydrauliczną,
samochody do 24 ton z naczepami oplandekowanymi (13,6 metra).

Do transportu niskopodwoziowego towarów ponadgabarytowych, wykorzystujemy naczepy niskopodwoziowe oraz platformy.

Bezpieczna i tania przeprowadzka firm

transport-przeprowadzka-firmy

Bezpieczeństwo powierzanych nam towarów jest dla nas bardzo ważne. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby odpowiednio zapakować i zabezpieczyć każdy ładunek. Wszystkie stosowane przez nas środki ostrożności służą temu, aby przewożony towar nie przesuwał się podczas transportu. Dzięki temu nie jest on narażony na otarcia, wgniecenia czy innego rodzaju uszkodzenia. Ponadto współpracujemy tylko z profesjonalnymi i doświadczonymi kierowcami, a wszystkie wykorzystywane przez nas pojazdy są sprawne i regularnie serwisowane.

Jaka wycena przeprowadzki firmowej?

Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług oraz konkurencyjne ceny. Koszt każdego transportu jest uzależniony od wielu czynników. Można do nich zaliczyć, chociażby:

kierunek oraz odległość transportu,
ilość, wielkość i rodzaj przewożonego towaru,
potrzebny rodzaj pojazdu.

W związku z tym każdą przeprowadzkę firmy wyceniamy, biorąc pod uwagę te indywidualne czynniki. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, a nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz przygotują optymalną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. W celu uzyskania darmowej wyceny, przeprowadzki firmy, można też skorzystać z formularza. Ponadto uprzejmie informujemy, że w cenę każdego transportu jest wliczone ubezpieczenie OCS do kwoty 300 000 Euro.

Profesjonalna firma do przeprowadzek

Oferujemy kompleksowe usługi związane z przeprowadzką firm – od doboru odpowiedniego pojazdu, poprzez zadbanie o wszystkie formalności, aż po rozładunek. W iCaro Logistics przykładamy też ogromną wagę do kontaktu z Klientem. Dlatego też do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i z takim samym zaangażowaniem oraz sumiennością. Dokładamy też wszelkich starań, aby wychodzić naprzeciw potrzebom naszych Klientów i sprostać ich indywidualnym oczekiwaniom. Z nami każda przeprowadzka firmy przebiegnie sprawnie, bezpiecznie oraz terminowo.

Firma przeprowadzki – tylko iCaro Logistics.

Zapraszamy do współpracy!

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr: 720 820 222

Dla jakich przedsiębiorstw oferujecie usługę przeprowadzki firm?

Firma iCaro współpracuje zarówno z dużymi przedsiębiorstwami międzynarodowymi, jak i z osobami prywatnymi. Bez względu na zasięg Twojej firmy wykonamy dla Ciebie usługę przeprowadzki.

Jakie pojazdy są używane do przeprowadzki firm?

Wiemy, że każda instytucja posiada różne, odpowiednie dla siebie sprzęty wymagające indywidualnego zabezpieczenia, takie jak np. urządzenia wielofunkcyjne, szafy pancerne czy specjalistyczne maszyny. Oferujemy bezpieczny transport każdego rodzaju wyposażenia. Dysponujemy pojazdami i naczepami o różnej ładowności, a do transportów wielkogabarytowych wykorzystujemy naczepy niskopodwoziowe i platformy.

Czy przy przeprowadzce firm obowiązuje określone zabezpieczenie towaru?

Każdy powierzony nam ładunek dokładnie zabezpieczamy, aby nie narazić zawartości na otarcia czy uszkodzenia. Należy tak zabezpieczyć towar, aby nie było ryzyka przesunięcia podczas transportu. Firma iCaro współpracuje z doświadczonymi kierowcami, dzięki czemu przejazdy są pewne i bezpieczne.

Ile kosztuje przeprowadzka firmy?

Na koszt każdej usługi wpływ ma wiele czynników, takich jak: odległość i kierunek, do jakiego transportujemy towar, ilość i wielkość ładunku, a także rodzaj pojazdu, jaki będzie wymagany. Aby poznać dokładny koszt Twojego transportu, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub skorzystania z bezpłatnej wyceny poprzez wypełnienie formularza na naszej stronie.