Transport Częstochowa

Jeśli potrzebujesz transportu towaru do/z Częstochowy – skontaktuj się z nami już teraz! Zapewniamy atrakcyjne stawki cenowe i najlepszą flotę oraz sprzęt spedycyjny. Możesz nam zlecić transport międzynarodowy do/z Częstochowy, a także przewozy krajowe. Na rynku spedycyjnym działamy już od lat. Wyróżnia nas doświadczenie w przeprowadzaniu różnorodnych i wymagających przewozów.

Branżowe know-how i elastyczne podejście do każdego zlecenia zdecydowały o wysokiej ocenie, przyznawanej nam przez Klientów. 99 % z nich jest w pełni zadowolona z usług świadczonych przez iCaro Logistics i poleciłaby je innym. Każdy przewóz traktujemy odrębnie i przygotowujemy się do niego indywidualnie. Nie popadamy w rutynę, bo chcemy odpowiadać najlepiej na oczekiwania i wymagania. Z nami możesz ustalić każdy szczegół. Wykonujemy:

Wypełnij darmowy formularz lub zadzwoń. Przekonaj się sam, jak działa spedycja szyta na miarę!

Firma transportowa Częstochowa

Transport CzęstochowaW ramach naszej bogatej oferty realizujemy również:

Wykonujemy przewozy: międzynarodowe, ekspresowe, wielkogabarytowe, paletowe, kontenerowe, chłodnicze, z doładunkiem, i inne. W iCaro Logistics możesz wybrać transport: powietrzny, morski, drogowy, szynowy, intermodalny, multimodalny.

Bezpieczne usługi transportowe do/z Częstochowy

Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo i optymalizację kosztów Klientów. Dbamy o to, bo wierzymy, że tylko rzetelne podejście do dziedziny spedycji daje pożądane efekty. Stawiamy na całkowitą pewność, że towar dotrze do celu w stanie nienaruszonym. To dlatego wybraliśmy niezwykle wysoki poziom polisy spedytorskiej. Opiewa ona na kwotę aż do 300 000 euro.
Wiemy, że na bezpieczeństwie nie wolno oszczędzać. Spokojny sen i pewność naszych Klientów, że ich przesyłki są w dobrych rękach, są dla nas bardzo ważne.

U nas możesz skorzystać też z przechowywania dużej ilości ładunków w korzystnej cenie. Tanie magazynowanie i krótki czas realizacji to nasze zalety. Dzięki własnym halom zapewniamy składowanie towaru na czas tak długi, jak wymaga tego dana sytuacja.

Położenie i infrastruktura transportu Częstochowy

Częstochowa to miasto leżące w południowej Polsce nad rzeką Wartą, w województwie śląskim. Kulturowo i historycznie, mimo swego położenia, przynależy jednak bardziej do regionu Małopolski. To 13. miejscowość Polski pod względem liczby ludności i zajmowanej powierzchni. Częstochowa to miasto na prawach powiatu i główne miasto aglomeracji częstochowskiej. 31 grudnia 2020, według danych GUS, miejscowość była zamieszkana przez 217 530 osób.

W części północnej województwa śląskiego miasto stanowi ośrodek kulturalny, administracyjny i gospodarczy. Mieści się w trzech mezoregionach należących do Wyżyny Woźnicko-Wieluńskiej i Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Przez miasto przechodzi sieć dróg krajowych i autostrad. W ich skład wchodzą m. in.: autostrada A1, droga krajowa nr 46, 43 i 91, a także drogi wojewódzkie o numerach: 483, 491, 494, 786, 908.

Gospodarka miasta

Transport CzęstochowaMiejscowość w czasie powojennym (w okresie Polski Ludowej) odnotowała dynamiczny rozwój. Wszystko dzięki szybkiej rozbudowie huty. Do wzrostu gospodarczego przyczyniły się wówczas także powstanie Zakładów Przemysłu Lniarskiego “Warta” i Zakładów Przemysłu Bawełniarskiego im. Zygmunta Modzelewskiego. W tamtym okresie prężnie rozwijał się także przemysł szklarski, metalowy i chemiczny.

Aktualnie, doskonała lokalizacja i atrakcyjne położenie, jak również rozbudowana infrastruktura drogowa miasta, przyciągają do niego inwestorów z różnorodnych branż. Potwierdzeniem tego jest budowa zakładu produkcji, wykorzystującego nowoczesne technologie do wytwarzania innowacyjnych produktów, przeznaczonych do leczenia ran. Wokół miasta w 4 lokalizacjach swoją działalność prowadzi potentat branży budowlanej, produkujący zamocowania. Ważne dla gospodarki są branże: motoryzacyjna, przetwórstwa metali i szkła, jak również hutnictwo.

W miejscowości swoje oddziały mają najbardziej rozpoznawalne marki branży IT czy producent wyposażenia żołnierskiego. Prosperują w niej także firmy, produkujące wózki dziecięce. Ostatnie dane pokazują, że w Częstochowie działa 20 121 podmiotów gospodarczych. Reprezentuje je Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie. W 2011 r. utworzono trzy klastry przemysłowe. W 2008 roku oddany do użytku został Częstochowski Park Przemysłowo – Technologiczny, posiadający na swoim obszarze nowoczesne biura, hale produkcyjne i magazyny.

Do/z Częstochowy przewozimy najczęściej:

Zadzwoń lub skontaktuj się z nami przez darmowy formularz wyceny! Skorzystaj z fachowej wiedzy spedytorów!

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222