Transport Anglia

Nasza firma iCaro Logistics wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów i oferuje realizację na najróżniejszą spedycję i transport. Anglia jest bardzo często wybieranym kierunkiem, jeśli chodzi o przewóz rozmaitych towarów. Dostarczymy Twój ładunek w dowolnym miejscu i dowolnym czasie — zawsze uwzględniając najwyższe bezpieczeństwo!

Transport do Anglii i z Anglii

Transport AngliaAnglia (ze stolicą w Londynie) to kraj będący częścią Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. W przeszłości była niezależnym królestwem. Swoim obszarem obejmuje południową i centralną część Wielkiej Brytanii. Od zachodu graniczy z Walią, a od północy ze Szkocją. Od kontynentalnej części Europy, oddzielona jest kanałem La Manche i Morzem Północnym. Kraj ten jest wysoko rozwinięty, a jego gospodarka jest jedną z wiodących, zarówno w Europie, jak i na świecie. Posiada bardzo dobrze rozwinięty przemysł, którego najbardziej zmechanizowaną gałąź stanowi rolnictwo. Wszystko to sprawia, że jest to państwo, które stało się bardzo ważnym partnerem handlowym dla wielu krajów. Docelowymi miejscami dostarczania towarów do Anglii są najczęściej takie miasta jak Londyn, Birmingham, Liverpool czy Leeds.

Do towarów najczęściej przewożonych do Anglii i z Anglii należą: materiały budowlane i wykończeniowe, konstrukcje betonowe, wyroby z tworzyw sztucznych, artykuły spożywcze, odzież i wiele innych.

Transport ciężarowy do Anglii

transport-anglia-big-benJest to jeden z najczęściej realizowanych rodzajów dostaw w tym kierunku. W skład usługi iCaro Logistics, jaką jest transport Anglia, wchodzą inne najbardziej podstawowe rodzaje przewozów, czyli całopojazdowy oraz drobnicowy

Do przewozu różnego rodzaju towarów do Anglii wykorzystujemy dostępne pojazdy, takie jak na przykład:

ciągniki,
ciężarówki,
chłodnie,
cysterny,
samochody do 24 ton z naczepami oplandekowanymi (13,6 metra),
samochody do 6 ton (18 palet, 49 metrów sześciennych) z windą hydrauliczną,
samochody do 1,5 tony (8 palet, 20 metrów sześciennych).

Realizujemy również jedną z najbardziej wymagających usług, czyli transport towarów ponadgabarytowych. Do tego celu wykorzystujemy różnego rodzaju naczepy niskopodwoziowe i platformy.

Spedycja Anglia — Polska. Co oferujemy?

W zakres naszych usług wchodzą:

dobór odpowiedniego środka transportu,
planowanie i koordynowanie przebiegu zadań,
zarządzanie łańcuchem dostaw,
♦ ubezpieczenie ładunku,
realizowanie odpraw celnych,
monitorowanie wykonywanych zleceń,
przestrzeganie terminowości wykonywanych prac.

Nasi profesjonalni i doświadczeni spedytorzy każdego dnia dbają o to, aby te czynniki były rzetelnie spełniane. Do Państwa dyspozycji pozostają również nasze przestronne i piętrowe hale magazynowe. Są one wyposażone w wózki widłowe i inny niezbędny sprzęt. Dlatego też przy świadczeniu usługi spedycja Anglia Polska oferujemy również magazynowanie towaru.

Firma transportowa Anglia

Firma iCaro Logistics gwarantuje świadczenie usług przewozowych i spedycyjnych na najwyższym poziomie. Posiadamy wszechstronną i wykwalifikowaną kadrę spedytorów i kierowców. Są to profesjonaliści w swojej dziedzinie, dlatego też zrealizują dla Państwa każdy rodzaj dostaw, nawet te najbardziej wymagające i specjalistyczne. 

Bezsprzecznie charakteryzuje nas indywidualne i elastyczne podejście do każdego realizowanego zlecenia. Z przyjemnością zajmiemy się za Państwa wszystkimi formalnościami. Przygotujemy odpowiednie dokumenty, choćby te dotyczące odpraw celnych. Pilotujemy na bieżąco każde realizowane zlecenie. Chcemy, aby nasi Klienci czuli się pewnie i bezpiecznie na każdym etapie transportu ładunku. Dlatego też pozostajemy do Państwa dyspozycji i jesteśmy dostępni pod telefonem 24 godziny na dobę. Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji jest niewątpliwie wysokie ubezpieczenie OCS do kwoty 300 000 Euro. Jest ono wliczone w kwotę, jaką Klient płaci za usługę i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami.

Cena zależy od wielu czynników, dlatego każdy transport wyceniamy indywidualnie. Mogą się Państwo z nami skontaktować telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy. Szybkie uzyskanie wyceny zapewni Państwu wygodny i intuicyjny formularz. Zachęcamy do skorzystania!

Zapraszamy do współpracy!

wyślij-formularzzlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr: 720 820 222