Transport specjalistyczny

To przede wszystkim transport towarów ciężkich, maszyn budowlanych, rolniczych, materiałów niebezpiecznych czy ładunków ponadgabarytowych. W iCaro Logistics zajmujemy się kompleksową realizacją tej usługi. Nie boimy się trudnych zleceń. Możesz być bezpieczny, że zlecasz dostarczenie swojego towaru w ręce najlepszych profesjonalistów. Już teraz sprawdź naszą ofertę!

transport specjalistyczny

Transport specjalistyczny — na czym polega?

W skład tej usługi wchodzi przewóz towarów ciężkich i dużych gabarytowo przedmiotów. Towary te ze względu na swój ciężar, a także rozmiary nie mogą być zazwyczaj przewożone w zamkniętym pojeździe czy kontenerze. Dlatego mając do zrealizowania takie zlecenie postaw na profesjonalną firmę z wieloletnim doświadczeniem w branży. W iCaro Logistics każdego dnia realizujemy dla naszych Klientów kompleksowy transport specjalistyczny.

Co istotne, przewozy towarów ciężkich oraz dużych gabarytowo prawnie reguluje Konwencja Celna. Dotyczy ona przede wszystkim międzynarodowego przemieszczania towarów oraz pojazdów wraz z zastosowaniem karnetów TIR. W iCaro Logistics doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każda tego typu usługa, wymaga stosowania się do ogólnie przyjętych przepisów prawa. Nasi spedytorzy kompleksowo zajmą się Twoim zleceniem od załadunku, przez odprawy celne, kończąc na rozładunku towaru.

Wszystko oczywiście bezpiecznie i na czas!

Martwisz się o bezpieczeństwo swojej przesyłki? Bez obaw! Oferujemy wysokie ubezpieczenie ładunku opiewające na kwotę aż 300 000 Euro. Dzięki niemu możesz być spokojny, że Twój transport dotrze bezpiecznie w wyznaczone przez Ciebie miejsce. Zajmiemy się wszystkim kompleksowo!

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszej oferty, już teraz wypełnij dedykowany formularz wyceny, który znajdziesz na naszej stronie internetowej lub zadzwoń do nas!

Transport specjalistyczny HDS, co warto o nim wiedzieć?

transport specjalistyczny hds

Stosujemy go w przypadku przewozów towarów o wyjątkowo dużej masie, a także nietypowych gabarytach. Dla wszystkich osób, które zastanawiają się, czym jest tajemniczy skrót HDS, śpieszymy z odpowiedzią. HDS oznacza hydrauliczny dźwig samochodowy, który jest zamontowany na samochodach zarówno ciężarowych, jak i dostawczych. Wykorzystując przewozy HDS jesteśmy w stanie bez problemu dokonać załadunku lub rozładunku towaru ponadgabarytowego. Oferta ta pozwala na realizację zleceń na transport na przykład kontenerów, maszyn, materiałów budowlanych czy rusztowań.

Wszystko to jest możliwe, dzięki dźwigowi mającemu nośność nawet do kilku ton!

Niewątpliwie największą zaletą pojazdu wyposażonego właśnie w hydrauliczny dźwig samochodowy jest fakt, że umożliwia on kompleksowy załadunek, przewóz oraz rozładunek we wskazanym miejscu. Dysponując takim pojazdem, nie musimy już martwić się o nic. Nie ma potrzeby zamawiania dodatkowych dźwigów, maszyn, czy samochodów ciężarowych. Transport specjalistyczny HDS poradzi sobie z każdym zleceniem ponadgabarytowym, a Ty możesz być pewien, że trafi ono bezpiecznie we wskazane miejsce. Ponadto realizując tego rodzaju zlecenie, oszczędzasz przede wszystkim czas i pieniądze, dlatego postaw na iCaro Logistics! Dysponujemy różnymi rodzajami dźwigów HDS. To sprawia, że jesteśmy w stanie bez trudu wybrać usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Przewozy specjalistyczne — postaw na szeroką flotę

W iCaro Logistics wszystkie usługi realizujemy profesjonalnie i bezpiecznie. Doskonale wiemy, że transport specjalny wymaga od firmy dysponowania szeroką flotą pojazdów. Dlatego też wśród naszej floty znajdziesz zestawy przewozowe, wyposażone na przykład w naczepy niskopodłogowe. Co istotne, różnorodność ciągników dopasowanych indywidualnie do potrzeb każdego Klienta sprawia, że jesteśmy w stanie zrealizować transport zarówno na krótkich trasach krajowych, jak i długich międzynarodowych trasach.

Jeździmy na terenie całej Polski, Europy oraz wybranych krajach świata. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko transport specjalistyczny, ale również drobnicowy, kontenerów, niskopodwoziowy, czy ponadgabarytowy.

Zapraszamy do współpracy!

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222