Transport Chorwacja

Transport Chorwacja jest jednym z zagranicznych tras przewozowych, dostępnych w iCaro Logistics. Niegdyś rzadziej spotykany, aktualnie zyskuje na popularności.

Specyfika rynku chorwackiego

Znaczną część gospodarki Chorwacji stanowi aktualnie przemysł przetwórczy. Przemysł chemiczny, petrochemiczny, elektrotechniczny i maszynowy to główna oś działania największych fabryk. Znaczącą rolę odgrywa również przemysł spożywczy (winiarski), a także poligraficzny, włókienniczy i obuwniczy.

Ponadto, Chorwacja to kraj o dobrze rozwiniętym rolnictwie. Wiele tamtejszych regionów słynie między innymi z uprawy i eksportu fig czy oliwek. Usługi (turystyka) i przemysł lekki są tam głównymi filarami, na których opiera się gospodarka. Kraj należy do Unii Europejskiej oraz posiada rozbudowaną sieć dróg i autostrad, o dość wysokim standardzie. Opłaty za drogi płatne wnosi się przy bramkach zjazdowych.

Tani transport do Chorwacji

Oferujemy tani transport do Chorwacji, który mimo swej niskiej ceny oznacza dla Ciebie spokój i bezpieczeństwo towaru. Niewygórowane koszty łączą się tu z szybkim i fachowym działaniem spedytorów. Realizujemy także ekspresowe transporty. Skutecznie dowieziemy Twoje przesyłki w każde, nawet najtrudniej dostępne miejsce.

Najczęstszy transport do Chorwacji i z Chorwacji do Polski to przewóz:

Transport Chorwacja

płodów rolnych,
maszyn przemysłowych i rolniczych,
wyrobów metalowych,
środków czystości i leków,
kosmetyków,
wina,
i innych.

Wykorzystujemy do przewozu tylko najnowocześniejsze środki transportu i technologie usprawniające proces. Ich użycie ułatwia Ci np. śledzenie swojej przesyłki w czasie rzeczywistym.

Biznes, by dobrze prosperował, wymaga szybkiego działania i zawsze trafnych decyzji. Współpracując z chorwackimi firmami, nasi Klienci muszą mieć pewność, że zorganizujemy dla nich transport na najwyższym poziomie, zawsze wtedy, gdy będą go potrzebować.

Chorwacja — transport tylko z nami!

Współpraca z nami przebiega bezproblemowo i dogodnie, co potwierdzają nasi stali zleceniodawcy. Jest dla nas zaszczytem, jak i również ogromnym wyróżnieniem, że nasze usługi oceniają oni bardzo wysoko oraz że polecają je innym. Wybierając transport do/z Chorwacji u nas, możesz także skorzystać z opcji intermodalu. Ten rodzaj przewozu to kombinacja kilku różnych sposobów transportu. Jeden zagraniczny przewóz może zatem łączyć ze sobą środki lokomocji morskie, szynowe i ciężarowe.

Jedną z największych zalet transportu intermodalnego jest możliwość zaplanowania trasy tak, by przewóz był najbardziej ekologiczny, jak tylko to możliwe. Klienci iCaro Logistics często decydują się na tę możliwość, gdy towar wymaga dostawy bardzo długą trasą. Gdy na planowanej trasie występują akweny wodne, których ominięcie drogą lądową okazuje się mniej korzystne — również jest to doskonały wybór. Może być to też korzystna opcja, jeśli konieczne będą doładunki po drodze. Intermodal może okazać się optymalny i korzystniejszy dla Klienta finansowo. Bardziej niż np. bezpośredni transport samolotowy.

Spedycja Chorwacja

W iCaro Logistics korzystamy z rozbudowanej floty, dostosowanej idealnie do potrzeb Klientów. Obsługując każde pojedyncze zlecenie, jesteśmy w stanie optymalnie dostosować środek transportu do trasy.

Realizując przewozy, dysponujemy m.in.:

cysternami,
ciężarówkami o różnych wymiarach i pakowności,
samochodami niskopodwoziowymi,
pojazdami typu firanka,
ciągnikami,
platformami,
wywrotkami itp.

transport-chorwacjaJeśli chcesz przewieźć surowce/produkty spożywcze, pamiętaj, że Twój przewóz możemy zrealizować również za pomocą chłodni. Skutecznie i szybko dowozimy także towary oznaczone jako ADR (niebezpieczne) lub np. produkty farmaceutyczne.

Kompleksowo pomożemy Ci też wówczas, gdy potrzebujesz przetrzymania znacznej ilości materiałów. Składowanie towaru w naszym ogromnym magazynie umożliwi Ci realizację transportu bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Jeden z naszych głównych magazynów iCaro Logistics znajduje się pod adresem: ul. Bydgoskich Przemysłowców 6a, Bydgoszcz 85-862.

Firma transportowa — Chorwacja to Twój kierunek!

Główny profil naszej działalności stanowi zagraniczny transport różnorodnych towarów. Obsługujemy przedsiębiorców o zasięgu krajowym oraz międzynarodowym, niewielkie firmy, a także prywatne zlecenia. Na co dzień wykonujemy przewozy załadunków każdego rozmiaru — od najmniejszych po ogromne.

Z takim samym zaangażowaniem i zgodnie z harmonogramem dostarczymy załadunki:

drobnicowe,
całopojazdowe,
ponadgabarytowe,
pojedyncze, niewielkie przesyłki.

Chorwacja naturalnie kojarzy się większości z nas z wypoczynkiem, słońcem i morzem. Stanowi bowiem częsty kierunek wyjazdów wakacyjnych. Kraj ten jest jednak także celem podróży wielu różnorodnych zleceń transportowych z Polski i innych krajów. Obsługujemy firmy, które ze względu na profil swojej działalności muszą regularnie transportować surowce, półprodukty czy produkty do/z Chorwacji. Jesteśmy partnerem transportowym dla wielu renomowanych przedsiębiorstw. Dlatego też doskonale wiemy, czego wymagają od nas zleceniodawcy.

Jeśli potrzebujesz transportu z Chorwacji do Polski czy też z Polski do Chorwacji — skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz. Wstępną wycenę otrzymasz błyskawicznie. Wycena transportu jest zawsze bezpłatna i niezobowiązująca.

Zapraszamy do współpracy!

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222