Transport Wrocław

Usługa ’Transport Wrocław’ to jedna z wielu najlepszych kierunków przewozowych, które zrealizujemy dla Ciebie bezpiecznie, kompleksowo i na czas. Wybierz sprawdzonego przewoźnika i skontaktuj się z nami już teraz! Wypełnij darmowy formularz wyceny na stronie, a odpowiedź uzyskasz błyskawicznie. Zyskaj sprawdzonego partnera z branży TSL.

Wrocław — charakterystyka miasta

W mieście z powodzeniem produkuje się sprzęt AGD, głównie pralki, chłodziarki, a także urządzenia kuchenne. We Wrocławiu działają również przedsiębiorstwa zajmujące się przetwórstwem miedzi i jej stopów, produkcją automatów tokarskich, hamulców samochodowych, koparek oraz autobusów. Dobrze funkcjonuje również branża wyrobów higienicznych, głównie proszków do prania, jak i branża farmaceutyczna, produkująca leki i suplementy diety oraz inne wyroby medyczne i kosmetyki. Prężnie działa przemysł zielarski. Obecnie działania przemysłowe koncentrują się na tzw. aglomeracji wrocławskiej. Niezwykle sprawnie funkcjonuje tam branża elektroniczna i elektrotechniczna.

Wrocław jest istotnym węzłem transportowy, zarówno pod względem krajowym, jak i międzynarodowym. Przez miasto biegnie autostrada A4 o statusie drogi europejskiej E40, autostrada A8, droga ekspresowa S5 i S8, droga krajowa nr 5, 35 i 94 oraz sześć dróg wojewódzkich. Ponadto Wrocław jest również cennym węzłem kolejowym. Jest połączony z większością istotnych miast kraju. Posiada ważne i dobrze rozwinięte stacje towarowe oraz międzynarodowy port lotniczy.

Transport Wrocław z iCaro Logistics

Wyróżnia nas bezpłatna wycena ładunku, ale także zindywidualizowane podejście do każdego, odrębnego zlecenia i zespół doświadczonych specjalistów. Codziennie samochody iCaro Logistics pokonują tysiące kilometrów na polskich i europejskich trasach. Działamy głównie dla krajowych i zagranicznych firm, ale często przemieszczamy towary również dla osób prywatnych. Punktualnie i sprawnie przeprowadzamy przewozy: drobnicowe, całopojazdowe, ponadgabarytowe, ekspresowe, bezpośrednie, dedykowane, paletowe, kontenerowe, i wiele innych.

Firma transportowa Wrocław

transport-wroclawRealizując przewozy do i z Wrocławia wykonujemy głównie transport:

HDS,
ciężarowy,
bus,
ponadgabarytowy,
mebli,
ADR,
aut,
niskopodwoziowy,
kontenerów,
ponadnormatywny,
chłodniczy.

Zaufało nam także wiele firm z branży spożywczej. Odpowiednie przygotowanie specjalistów iCaro Logistics, jak również profesjonalne pojazdy, wyposażone w chłodnie, pozwalają nam wykonywać także bardziej wymagające przewozy. Dostawy chłodnicze realizujemy między innymi dla wiodących firm krajowych, specjalizujących się w produkcji i dystrybucji żywności.

Firma spedycyjna Wrocław — bardziej ekologiczne dostawy

Jesteśmy w pełni świadomi, że aktualnie wszystkie firmy, a w szczególności branże transportowe, muszą dołożyć wszelkich starań, by zmniejszać ślad węglowy. Minimalizacja spalania paliw i optymalizacja tras powinna być priorytetem dla wszystkich. My wprowadzamy zmiany na lepsze w trosce o nasz wspólny dom — Ziemię, a także, by zmniejszać ostateczny koszt naszych Klientów. Wierzymy, że ambitne cele, jakie sobie wyznaczamy, już wkrótce będą obowiązywać w całej branży spedytorskiej. By ograniczać spalanie paliw i optymalizować firmowe dostawy jeszcze bardziej, oferujemy zleceniodawcom również usługi multimodalne i intermodalne. To najlepszy sposób, by realizować cele i założenia firmy, zmniejszając negatywny wpływ na stan środowiska naturalnego. Stawiamy na rozwój i nowoczesność w każdym możliwym aspekcie pracy spedytorskiej.

Usługi transportowe Wrocław

transport-wroclaw-miastoNaszym najmocniejszym ogniwem jest wysoce wykwalifikowana kadra specjalistów – spedytorów, analityków, kierowców. To oni na co dzień łączą swe siły, by odpowiadać na potrzeby Klientów jeszcze lepiej. Usługi transportowe Wrocław w iCaro Logistics obejmują również:

formalności podatkowe,
odprawy celne,
korzystne składowanie w naszych własnych magazynach,
przeprawy promem,
ubezpieczenie towaru,
fachowe doradztwo spedycyjne,
profesjonalne zarządzanie firmowymi łańcuchami dostaw,
zaplecze informacyjne na każdym etapie realizacji (dedykowany konsultant 24h na dobę).

Transport krajowy Wrocław

Wrocław to stolica województwa dolnośląskiego. Stanowi centrum aglomeracji wrocławskiej. Jest trzecim co do liczby ludności miastem w kraju, a piątym, jeśli chodzi o powierzchnie. Jego gospodarka jest jedną z prężniej działających. Dlatego nie dziwi nas zapotrzebowanie na transport w tym rejonie.

Wybierając naszą firmę transportową, masz pewność, że potraktujemy Cię indywidualnie. To między innymi dzięki temu zyskaliśmy uznanie wśród polskich i międzynarodowych przedsiębiorców. Zleceniodawcy oceniają poziom realizacji naszych usług na maksymalną notę – 5/5, a baza stałych Klientów wciąż rośnie.

Transport międzynarodowy Wrocław

Dysponujemy świetnie dostosowaną do oczekiwań zleceniodawców flotą pojazdów. Nasz tabor to zestaw wielu różnorodnych samochodów, które są odpowiednie dla transportu towarów i produktów, o różnych wymiarach czy parametrach.

Pojazdy, jakie wykorzystujemy na co dzień, dostarczając przesyłki w Polsce i całej Europie, to: busy, ciężarówki, samochody oplandekowane z unoszonym dachem, firanki, cysterny, lawety, ciągniki z naczepami, niskopodwoziowe samochody, chłodnie, i inne. W naszym zaopatrzeniu znajdują się także windy hydrauliczne, podnośniki, dźwigi, wózki widłowe, i inne urządzenia umożliwiające sprawny i skuteczny załadunek oraz rozładunek.

Sprawdź, jak działamy i skontaktuj się z nami już teraz!

Napisz lub zadzwoń do naszych konsultantów i uzyskaj bezpłatną wycenę oraz fachową poradę ekspertów!

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222