Transport Albania

Transport Albania to jedna z wielu atrakcyjnych ofert europejskich przewozów w iCaro Logistics. Nasze pojazdy codziennie pokonują tysiące kilometrów na terenie całej Polski, Europy i państw spoza kontynentu.

Albania — co warto wiedzieć?

Republika Albanii to państwo położone w południowo-wschodniej Europie. Dzieli się na 12 obwodów i 61 gmin. Jest członkiem organizacji: NATO, OBWE, ONZ, Rada Europy. Kraj ubiega się także o członkowsko w Unii Europejskiej. Graniczy z Grecją, Macedonią Północną, Czarnogórą, Serbią, Kosowem. Poprzez Cieśninę Otranto graniczy również z Włochami. Republika Albanii ma dostęp do Morza Jońskiego na południowym zachodzie i do Morza Adriatyckiego na zachodzie kraju.

Państwo posiada zasoby mineralne, które w znaczny sposób wpływają na rozwój górnictwa. Wydobywa się tam rudy miedzi, żelaza, chromu, niklu, ale także gaz ziemny i ropę naftową. W kraju wytwarzane są znaczące w skali europejskiej ilości wyrobów tytoniowych. Na terenie Albanii mieszczą się liczne zakłady elektrotechniczne, metalowe, włókiennicze, cementowe. Ważne dla gospodarki są także zakłady przetwórstwa płodów rolnych, ze względu na znaczne uprawy zbóż (kukurydzy, pszenicy, słoneczników), a także hodowla bydła, owiec i kóz. W transporcie ważną rolę pełni główny port morski — Durrës, a także port lotniczy w Tiranie — Rinas.

Albania — transport i jego rodzaje

transport-drogowy-albaniaWykonamy dla Ciebie transport:

drogowy,
ciężarowy,
morski,
szynowy,
powietrzny.

Wykonujemy przewozy: drobnicowe, całopojazdowe, ponadgabarytowe, paletowe, kontenerowe, bezpośrednie, niskopodwoziowe, i inne.

Możesz nam zlecić także transporty intermodalne i multimodalne. Nasi konsultanci znajdą najbardziej korzystne rozwiązania dla Ciebie i Twojej firmy. Oferujemy także możliwość dostosowania całej realizacji do Twojego budżetu.

Transport do Albanii — wszystko, czego potrzebujesz

Naszą specjalizacją są nie tylko standardowe transporty, ale również usługi wymagające ogromnej wiedzy i doświadczenia. Bardzo często, na terenie Polski oraz Europy, przewozimy dla małych i dużych przedsiębiorstw produkty żywnościowe. Dostawy artykułów spożywczych realizujemy na ogół z użyciem chłodni. Wszelkie towary, wymagające szczególnych warunków temperatury, higieny czy poziomu wilgotności, dostarczamy sprawnie i z najwyższym profesjonalizmem. Posiadamy bogate know-how, pozwalające na bezpieczny i sprawny załadunek, przewóz i rozładunek.

Transport AlbaniaDo i z Albanii najczęściej dostarczamy:

meble i urządzenia gospodarstwa domowego,
samochody osobowe i inne pojazdy,
maszyny przemysłowe i rolnicze,
materiały budowlane,
żywność,
leki,
konstrukcje stalowe, betonowe, drewniane,
ładunki wielkogabarytowe,
materiały niebezpieczne ADR.

Najlepszy spedytor dla firm

Jedną z największych korzyści są nasze własne magazyny, usytuowane w różnych częściach Polski. Dzięki nim jesteśmy w stanie zaoferować usługę składowania w dużo niższych cenach, przez co ostateczny koszt transportu u nas jest mniejszy. Nie musimy bowiem zlecać magazynowania zewnętrznemu wykonawcy.

Przewożąc materiały i towary do Albanii, jeździmy między innymi do miast:

Tirana,
Elbasan,
Durrës,
Wlora,
Szkodra i wiele innych miejscowości.

Szybki transport Albania

Usługi iCaro Logistics cechują się szybkością i stuprocentowym bezpieczeństwem. Właściciele i dyrektorzy firm z Polski oraz zza granicy korzystają często z naszych ekspresowych przewozów. Gdy każda godzina gra rolę, jesteśmy w stanie wycenić transport i zaplanować realizację błyskawicznie, jak również niezwłocznie rozpocząć cały proces. Fachowo zarządzamy firmowymi łańcuchami dostaw. Duże przedsiębiorstwa oddają w nasze ręce wszystkie szczegóły, związane z dostawami materiałów i towarów. Przywiązujemy uwagę do każdego detalu.

Gwarantujemy organizację formalności, takich jak chociażby:

ubezpieczenie ładunku,
kwestie podatkowe,
przeprawy promem,
odprawy celne,
magazynowanie,
pozwolenia na przejazd.

Jeszcze na etapie bezpłatnej wyceny, zanim zlecisz nam wykonanie usługi spedycyjnej, służymy Ci darmowymi i niezobowiązującymi poradami. Podobnie — na każdym etapie realizacji, informujemy Cię o każdym postępie wykonania. Nasi analitycy pracują nieustannie nad tym, by oferować tylko najbardziej optymalne rozwiązania dla Klientów.

Zobacz sam, jak działa spedycja iCaro Logistics!

Zadzwoń lub wypełnij darmowy formularz.

wyślij-formularzzlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222