Transport Bułgaria

Zarówno ten, jak i inne przewozy, realizujemy w iCaro Logistics szybko i w atrakcyjnych stawkach. Obsługujemy bułgarskich przedsiębiorców, a także właścicieli polskich i europejskich firm. Na co dzień pomagamy również w krajowych i międzynarodowych przeprowadzkach. Już teraz sprawdź szczegóły naszej oferty!

Specyfika i charakterystyka Bułgarii

Republika Bułgarii to państwo bałkańskie, położone na terenie południowo-wschodniej Europy. Sąsiaduje z Rumunią, Turcją, Grecją, Macedonią Północną, a także Serbią. Bezpośrednio graniczy też z Morzem Czarnym. Jest też członkiem UE, NATO i ONZ. Ponadto państwo składa się z 28 obwodów. Teren kraju w przeważającej mierze jest górzysty zaś klimat kontynentalny, umiarkowany, ciepły.

Gospodarka to głównie wpływy z rolnictwa — upraw pszenicy, kukurydzy, roślin przemysłowych i warzyw. Winorośle i drzewa owocowe są często uprawiane na terenie kraju. Bułgaria słynie z produkcji win, w znacznej mierze eksportowanych za granicę kraju. Ważnym sektorem jest również połów ryb, który odbywa się nie tylko na Morzu Czarnym, ale również na Morzu Śródziemnym czy Oceanie Atlantyckim. Prężnie rozwija się też produkcja miedzi, stali i cynku. Spore wpływy do budżetu zapewnia także turystyka, dzięki której kraj staje się coraz częściej celem wakacyjnych podróży. Państwo to posiada też bardzo dobrze rozwiniętą sieć dróg i autostrad. Niebagatelne znaczenie ma transport morski i duże porty w Burgas i Warna.

Transport z Bułgarii

transport-bułgaria

Z Bułgarii do Polski i w kierunku przeciwnym przewozimy najczęściej:

maszyny przemysłowe i rolnicze,
plony upraw zbożowych,
artykuły spożywcze,
sprzęt elektroniczny,
ponadgabarytowe konstrukcje stalowe/betonowe,
chemikalia,
i wiele innych.

Na co dzień dostarczamy przesyłki o bardzo zróżnicowanych wymiarach, ilości i wadze. Przewieziemy sprawnie towary zabezpieczone w kontenerach, na paletach, na europaletach, a także zapakowane inaczej. Przesyłki drobnicowe mogą być przewiezione np. w worku, w skrzyni, w koszu, w beczce, lub ostreczowane i dostarczone luzem. Sprawnie i bezpiecznie przewozimy z Bułgarii również przesyłki ponadgabarytowe. Doskonale wiemy, jak omijać w trasie korki, utrudnienia na drodze lub czasowe ograniczenia w ruchu dla aut ciężarowych.

Transport do Bułgarii

Przewóz do Bułgarii obejmuje oprócz pokonania wytyczonej trasy również wszystkie wymagane formalności. Jako profesjonaliści spedycji wykonamy dla Ciebie również: formalności podatkowe, odprawy celne, przeprawy promem, ubezpieczenie ładunku, a także magazynowanie towaru. Dzięki własnemu, dużemu magazynowi zapewniamy naszym Klientom atrakcyjne ceny składowania przesyłek. Do Bułgarii przewieziemy dla Ciebie niemal wszystko!

Nasi Klienci doceniają także pomoc konsultantów, jaką oferujemy przez cały czas realizacji zlecenia. Jeżeli masz jakiekolwiek pytanie, wątpliwość lub potrzebujesz dodatkowych informacji — nie wahaj się pisać i dzwonić do nas. Twój osobisty opiekun jest do Twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, niezależnie od świąt i dni wolnych od pracy.

Transport Bułgaria — nasza flota

transport-bulgaria

Usługi naszej firmy obejmują miasta: Sofia — stolica, Warna, Ruse, Burgas, Płowdiw, Stara Zagora, Wraca, a także wiele mniejszych miejscowości. Nasza spedycja to najlepszy wybór, jeśli potrzebujesz fachowego i szybkiego przewozu w dobrej cenie! Transporty w tym kierunku wykonujemy regularnie, wykorzystując przy tym specjalistyczny i nowoczesny tabor. Realizując zlecenia Klientów, do dyspozycji mamy między innymi:

samochody niskopodwoziowe,
pojazdy do 24 t,
pojazdy oplandekowane,
cysterny,
zestawy,
chłodnie,
lawety

Nasze doświadczenie i zdobyte know–how sprawiają, że znajdujemy korzystne dla Klientów rozwiązania w każdej sytuacji.

Spedycja Bułgaria — korzystnie wybierz przewoźnika

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jeśli chodzi o transport z Bułgarii i transport do Bułgarii, jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej specjalistyczne jego rodzaje jak np. przewóz materiałów niebezpiecznych ADR lub przewozy wielkogabarytowe. Dostarczamy także ładunki drobnicowe. Często realizujemy dowozy artykułów spożywczych lub leków, które wymagają wykorzystania chłodni. Ponadto naszą specjalnością jest transport:

dedykowany,
bezpośredni,
specjalistyczny,
ekspresowy
niskopodwoziowy

Bułgaria — transport tani i profesjonalny

W iCaro Logistics oferujemy najwyższy poziom profesjonalizmu usług, połączony z atrakcyjnymi cenami. Zawsze planujemy trasy efektywnie, tak by przewóz odbywał się najbardziej ekonomicznie, jak to możliwe. Dbając o najniższe koszty Klientów i maksymalną optymalizację tras, przykładamy również wagę do ekologii. Troska o środowisko naturalnie od zawsze leży nam na sercu. Dokładamy wszelkich starań, by ciągle minimalizować puste przebiegi i przyczyniać się do zmniejszania śladu węglowego.

Naszym najważniejszym celem jest maksymalne zadowolenie Klientów, realizowane z troską o planetę. Ekologia od lat staje się niezwykle ważnym zagadnieniem. Mamy świadomość, że branża spedycyjna może jeszcze dużo poprawić w tym zakresie. My pracujemy nad tym na co dzień. Stawiamy sobie ambitne cele i konsekwentnie je realizujemy. Wierzymy też, że wszelkie zmiany należy zaczynać od siebie. Chcemy oferować maksymalnie ekologiczne przewozy.

Zatrudniamy tylko najlepszych fachowców spedycji i kulturalnych kierowców.

Zapoznaj się z korzystną ofertą Bułgaria transport w iCaro Logistics.

Zadzwoń lub napisz do nas!

wyślij-formularzzlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222