Transport Olsztyn

Realizujemy kompleksowe usługi spedycyjne / transportowe na terenie Olsztyna i nie tylko. Korzystają z nich najczęściej właściciele, menedżerowie i dyrektorzy firm oraz Klienci indywidualni.

Na co dzień przewozimy niemal każdy rodzaj towaru. Dużą część naszej pracy stanowią dostawy produktów żywnościowych, czyli transport chłodniczy. Olsztyn to nie jedyny obszar, w jakim działamy, cała Polska jak i Europa to miejsca naszych realizacji. Jesteśmy cenionym partnerem spedycyjnym dla firm z branży spożywczej. Posiadamy duże doświadczenie w dostawach tego typu i cały potrzebny sprzęt do załadunku i profesjonalnego przewozu.

transport-olsztyn

Niezależnie, czy potrzebujesz dostarczenia mebli, maszyn, kruszywa, samochodów, okien, materiałów niebezpiecznych ADR, alkoholu, wielkogabarytowych przesyłek czy innych przedmiotów — my zagwarantujemy Ci fachową obsługę. Do i z Olsztyna organizujemy zarówno transport krajowy, jak i międzynarodowy — zawsze bezpiecznie i punktualnie! Aż 99% Klientów wyraża zadowolenie z wykonanej przez nas usługi, co świadczy o tym, że spedycja Olsztyn jest na najwyższym poziomie.

Zadzwoń już dziś lub wypełnij bezpłatny formularz wyceny. Zobacz, co możesz zyskać!

Firma transportowa Olsztyn

Nasza rozbudowana oferta odpowiada na różnorodne potrzeby osób prywatnych i przedsiębiorstw. U nas uzyskasz też szybką pomoc w przypadku krajowej lub międzynarodowej przeprowadzki. Co najważniejsze, organizujemy wszelkie potrzebne formalności, na każdym etapie procesu. Wykonujemy transporty:

drogowe,
szynowe,
powietrzne,
promowe,
intermodalne,
multimodalne.

Charakterystyka transportu w Olsztynie

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Stanowi jeden z głównych ośrodków gospodarczych, naukowych, jak i kulturowych w kraju. Jest miastem centralnym aglomeracji olsztyńskiej oraz istotnym węzłem kolejowym i drogowym. Przez Olsztyn przebiegają drogi krajowe nr 16, 51, 53 oraz drogi wojewódzkie nr 527 i 598. Miasto posiada również swoją obwodnicę. Jeśli chodzi o transport kolejowy – przebiegają przez nie cztery linie kolejowe, łączące miasto m.in. z Ełkiem czy Poznaniem.

Miasto słynie z produkcji opon do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, traktorów oraz maszyn rolniczych. Obecnie w Olsztynie najlepiej rozwiniętymi sektorami przemysłu jest sektor oponiarski, drzewny i meblarski, ale również spożywczy (zakłady mięsne, mleczarskie, browary), odzieżowy, materiałów budowlanych oraz poligraficzny.

Usługi transportowe Olsztyn

Nasi zleceniodawcy w iCaro Logistics wybierają najczęściej transport:

HDS,
bus,
ciężarowy,
niskopodwoziowy,
ponadgabarytowy,
chłodniczy.

Firma transportowa Olsztyn to wieloletnie doświadczenie i fachowa wiedza, która pozwala nam zorganizować każdy rodzaj przewozów. Nasi specjaliści posiadają wszelkie certyfikaty, zaświadczające o pełnym przygotowaniu do wykonywanych zadań. Realizujemy między innymi:

♦ ubezpieczenie przesyłek,
odprawy celne,
zarządzanie łańcuchami dostaw,
♦ magazynowanie,
formalności podatkowe,
organizację wszystkich potrzebnych pozwoleń.

Ogromnym udogodnieniem są nasze magazyny, mieszczące się w różnych częściach Polski. Dzięki nim zleceniodawcy otrzymują możliwość składowania bardzo dużej ilości przesyłek w atrakcyjnych cenach. Nie musimy oddawać tego zadania do wykonania innym podmiotom, dlatego ostateczny koszt usługi dla Klientów iCaro Logistics jest znacznie niższy.

Olsztyn firma transportowa — bezpieczeństwo Twoich dostaw

Wybierając przewóz w iCaro Logistics masz absolutną gwarancję, że powierzony nam towar dotrze do miejsca docelowego w nienaruszonym stanie. O kwestie bezpieczeństwa dbamy w szczególny sposób. To dlatego wyróżnia nas tak wysoki poziom ubezpieczenia spedytorskiego OCS – do 300 000 euro. Dla naszych zleceniodawców transportujemy często ogromne ilości towarów i materiałów o bardzo wysokiej wartości. Doskonale wiemy, jak duża odpowiedzialność na nas ciąży. Naszym obowiązkiem jest zatem zapewnienie odpowiedniego poziomu zabezpieczenia na czas załadunku, przewozu i rozładunku. To priorytet wszystkich działań, bez którego nie rozpoczynamy nawet pracy. Każda przesyłka, dostarczana przez naszą firmę spedycyjną, podlega właśnie takiemu ubezpieczeniu.

Firma spedycyjna Olsztyn z bezpłatną wyceną

Oferujemy każdemu całkowicie darmową wycenę zlecenia. To bardzo ważne, ponieważ do niczego Cię ona nie zobowiązuje, a uzyskać ją możesz niemal natychmiast. Wystarczy, że podasz nam kilka danych, wypełniając formularz.

Jeśli bardzo zależy Ci na czasie, możesz także wybrać przewóz ekspresowy, podając nam szczegóły, dotyczące specyfiki towaru, długości trasy itp. Odpowiedź otrzymasz do 24 godzin, choć zazwyczaj odbywa się to dużo szybciej — maksymalnie do 2 godzin od przekazania nam danych. Wówczas możemy rozpocząć działanie błyskawicznie, by oszczędzić Twój czas. Wiemy, jak cenny jest on dla przedsiębiorców.

Nasza spedycja to działania zespołu najlepszych specjalistów, którzy do swej pracy przygotowywali się latami. Każdy nasz Klient otrzymuje pomoc konsultanta, który pomaga mu i odpowiada na każde pytanie, przeprowadzając przez cały proces. Osoba ta ma za zadanie informować o każdym etapie, przez 24 godz. na dobę, 7 dni w tygodniu (niezależnie od świąt i dni wolnych od pracy).

Spedycja Olsztyn — wybierz najlepszy tabor

Wybierając nasz przewóz, zyskujesz pewność, że do jego wykonania wykorzystamy tylko nowoczesny pojazd, dostosowany do Twoich potrzeb. Cechuje nas odrębne podejście do każdego zlecenia. Jesteśmy w stanie dostosować cały przewóz do indywidualnych wymagań. Profesjonalny tabor pojazdów, którym dysponujemy, zawiera m.in.:

olsztyn-transport busy,
cysterny,
ciężarówki do 24 t,
pojazdy oplandekowane,
samochody z unoszonym dachem,
wywrotki,
pojazdy niskopodwoziowe,
firanki,
samochody typu semi,
specjalistyczne HDS,
chłodnie.

Chcesz uzyskać najlepszy przewóz w niskiej cenie?

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o szczegóły oferty iCaro Logistics.

Transport krajowy / międzynarodowy Olsztyn — zyskaj wiarygodnego przewoźnika dla firm i osób prywatnych w całej Polsce i Europie.

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr: 720 820 222

Na jakich rynkach jesteśmy?