Transport Dąbrowa Górnicza

Chcesz zlecić transport do/z Dąbrowy Górniczej? Poznaj szeroki wachlarz usług i niskie stawki przewozowe iCaro Logistics. 

Transport krajowy i międzynarodowy

Do/z Dąbrowy Górniczej przewozimy towary i materiały dla wielu branż na terenie naszego kraju, jak i w całej Europie. Dostarczamy również przesyłki do krajów pozaeuropejskich.  Obsługujemy właścicieli małych firm i dużych przedsiębiorstw, polskich oraz zagranicznych. Wykonujemy też wiele zleceń dla osób prywatnych. Specjalizujemy się między innymi w przewozach: paletowych, kontenerowych, drobnicowych, całopojazdowych, wielkogabarytowych, chłodniczych.

Transport Dąbrowa GórniczaOrganizujemy transporty ekspresowe. Kiedy wyjątkowo liczy się szybkość, działamy błyskawicznie. Wiemy, jak cenny jest czas przedsiębiorców. W przypadku pilnych potrzeb dostawczych możemy natychmiast rozpocząć cały proces.

Wykonujemy transport:

 • lądowy,
 • promowy,
 • lotniczy,
 • szynowy,
 • intermodalny,
 • multimodalny.

Napisz do nas lub zadzwoń i uzyskaj darmową wycenę usługi! Jest ona niezobowiązująca, a otrzymasz ją nawet do 2 godz. od Twojego zgłoszenia.

Atrakcyjna oferta dla przedsiębiorstw Dąbrowy Górniczej 

Dąbrowa Górnicza położona jest na Wyżynie Śląskiej, w województwie śląskim. Stanowi największy ośrodek przemysłowy w Zagłębiu Dąbrowskim, a także największe miasto województwa. Na jego terenie leżą dwie huty. Jedna z nich jest pierwszą pod względem wielkości hutą w Polsce i najbardziej znaczącym zakładem przemysłowym Dąbrowy Górniczej.

Liczba mieszkańców, według danych GUS, z końcem 2021 r., wynosiła 115 955. Dąbrowa Górnicza położona jest na terenie dawnej ziemi krakowskiej, która z kolei była kiedyś historyczną częścią obszaru Małopolski. Leży na Garbie Tarnogórskim i Wyżynie Katowickiej, które razem tworzą makroregion Wyżyny Śląskiej.

W mieście funkcjonuje wiele zakładów produkcyjnych czy przetwórczych — np. huta szkła, a także firmy branży motoryzacyjnej. Na jego terenie działa też spalarnia odpadów niebezpiecznych.

W Dąbrowie Górniczej swój polski oddział ma przedsiębiorstwo, będące wśród największych producentów stali na świecie. Jest to koncern, który zarządza kilkoma hutami w Polsce, m.in. z Nowej Huty. Działa tam także druga co do wielkości koksownia w Polsce. To jedyny zakład produkcyjny, który bezpośrednio nawiązuje do górniczej historii tej miejscowości, związanej z węglem kamiennym. W mieście działalność prowadzi też producent zabawek dla dzieci czy światowy przodujący producent pasów napędowych i taśm transportujących.
W Dąbrowie Górniczej powstała w 1996 roku podstrefa sosnowiecko-dąbrowska Specjalnej Strefy Ekonomicznej (KSSE). Aktualnie jej część dzieli się na 12 inwestycyjnych terenów, m.in. stworzony najpóźniej — w dzielnicy Tucznawa. 

Na zwiększający się w mieście napływ nowych inwestorów wpływ ma bez wątpienia bardzo dobre skomunikowanie tranzytowych dróg i atrakcyjna lokalizacja miejscowości. Dowodem na to jest, chociażby fakt, iż na przestrzeni kilku ostatnich lat wydano niemal 1500 pozwoleń na budowę nowych obiektów przemysłowych. 

Usługi transportowe w Dąbrowie Górniczej

Do/z Dąbrowy Górniczej transportujemy codziennie wiele różnorodnych ładunków. Są wśród nich m.in.: materiały budowlane, maszyny przemysłowe i rolnicze, pojazdy osobowe/rolnicze/przemysłowe, meble, części zamienne do maszyn, żywność, chemikalia, nawozy. 

Już od kilku lat specjalizujemy się w przewozach chłodniczych. Transportujemy w ten sposób przede wszystkim żywność, ale także inne towary, wymagające kontrolowanego poziomu temperatury/wilgotności. Artykuły spożywcze, leki i farmaceutyki, dostarczamy dla polskich i zagranicznych koncernów punktualnie. Wiemy, jak fachowo zabezpieczyć i przewozić tego typu ładunki.

W iCaro Logistics oferujemy także:

Transport Dąbrowa Górnicza

Najlepsza spedycja w Dąbrowie Górniczej

Nasze działania są w najwyższym stopniu kompleksowe. W ramach usług iCaro Logistics uzyskasz również:

 • przeprawy promem,
 • odprawy celne,
 • formalności podatkowe,
 • magazynowanie,
 • zarządzanie łańcuchami dostaw,
 • profesjonalne doradztwo specjalistów,
 • możliwość śledzenia położenia transportu w czasie rzeczywistym,
 • indywidualne wsparcie konsultanta 24 h na dobę.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Szanujemy wymagania wszystkich firm i prywatnych zleceniodawców. Potrafimy szybko dostosować charakter działań do oczekiwań Klientów. 

Zaufana firma transportowa Dąbrowa Górnicza

Na wiarygodność firmy spedycyjnej duży wpływ ma gwarancja bezpieczeństwa, jaką daje ona swoim zleceniodawcom. Wartość przewożonych przesyłek sięga niejednokrotnie ogromnych sum. Każda profesjonalna firma transportowa powinna zatem być świadoma odpowiedzialności, jaka ciąży na niej ze względu na dostarczane ładunki.

W iCaro Logistics dysponujemy bardzo wysokim wymiarem spedytorskiego ubezpieczenia OCS. Jest to bardzo istotne, ponieważ dzięki niemu Klienci mają absolutną pewność, że ich towar jest bezpieczny na każdym etapie realizacji procesu. Wymiar naszej polisy OCS to kwota do 300 000 euro. Kadra pracownicza ponosi pełną odpowiedzialność za dostarczenie towaru w wyznaczone miejsce, w stanie nienaruszonym i na czas. 

Tanie magazynowanie i profesjonalna flota

Nasza firma posiada na własność duże, przestronne hale magazynowe, umiejscowione w kilku regionach Polski. Dzięki nim jesteśmy w stanie zapewnić Klientom tanie składowanie materiałów. Przechowywanie nawet bardzo dużej ilości towarów w atrakcyjnej cenie jest dodatkowym plusem naszej spedycji.

Dysponujemy flotą licznych pojazdów, przystosowanych do przewożenia różnorodnych towarów. Są wśród nich:

 • ciężarówki o różnej pakowności i przeznaczeniu (do 24 t),
 • lawety,
 • samochody oplandekowane z unoszonym dachem,
 • pojazdy niskopodwoziowe,
 • cysterny,
 • chłodnie,
 • izotermy,
 • firanki,
 • ciągniki,
 • i inne.

Wypełnij darmowy formularz wyceny lub poproś o nią telefonicznie.

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222