Transport Kraków

Zlecenia do tego miasta wykonujemy w iCaro Logistics regularnie, od początku naszej działalności. Transport do Krakowa, jak i z Krakowa, zawsze przebiegają planowo i na czas. Najważniejsze są dla nas bezpieczeństwo i punktualność. Z każdego zadania zawsze wywiązujemy się wzorowo, niezależnie od długości trasy czy specyfiki dostarczanego ładunku.

miasto-krakow-transport

Spedycja Kraków to kompleksowa usługa, którą kierujemy do każdego, kto potrzebuje przewozu wszelkiego typu przesyłek. Z naszych usług najczęściej korzystają właściciele małych lub dużych przedsiębiorstw, menedżerowie i dyrektorzy firm, a także osoby prywatne. Wiemy, jak dużą odpowiedzialnością jest świadczenie usług przewozowych przedsiębiorcom. Jesteśmy firmą, dla której liczy się efekt! Klienci oceniają nasze usługi transportowe Kraków na poziomie 5/5.

Potrzebujesz przewozu ładunku, a nawet interesuje Cię transport ponadgabarytowy? Kraków jest miejscem odbioru lub dostarczenia przesyłki? Wybierz doświadczenie i rzetelną firmę, której powierzysz towar! Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę.

Firma transportowa Kraków

W iCaro Logistics zlecenia wykonują jedynie doświadczeni profesjonaliści. Posiadamy wszystkie licencje, weryfikujące umiejętności i branżową wiedzę.

Zorganizujemy dla Ciebie wszelkie formalności, związane z przewozem, takie jak chociażby:

organizacja pozwoleń,
kwestie podatkowe,
profesjonalne zarządzanie łańcuchem dostaw,
♦ magazynowanie,
odprawy celne,
♦ ubezpieczenie towaru,
przeprawy promem.

Dla nas nie ma trudnych zleceń. Podejmiemy się przetransportowania każdego towaru, bo wiemy, że sprostamy wyzwaniu. Wykonujemy także przewóz materiałów ADR czy transport chłodniczy. Kraków to jedno z wielu obsługiwanych przez nas miejsc. A my podejmujemy się usług, których niekiedy z różnych względów obawiają się inni spedytorzy.

Chcesz wreszcie oddać temat firmowych transportów w dobre ręce? Masz dość zamartwiania się terminowością łańcuchów dostaw? Nie chcesz regularnie szukać kolejnej firmy, za to wolisz zyskać rzetelnego partnera przewozowego na lata? Sprawdź naszą rozbudowaną ofertę i atrakcyjny cennik!

Charakterystyka miasta

Kraków to drugie pod względem liczby mieszkańców miasto w kraju. Stanowi centrum aglomeracji krakowskiej. Jest ponadto głównym ośrodkiem administracyjnym, pełni również istotną funkcję jako centrum kulturalne, edukacyjne, naukowe, jak również usługowe, turystyczne oraz gospodarcze.

Rozwinięta spedycja i transport Kraków świadczą o atrakcyjnym miejscu do lokowania usług biznesowych. Miasto przoduje jeśli chodzi o społeczny i gospodarczy rozwój, zarówno lokalnie, jak i ponadregionalnie. Dominuje w nim przemysł hutniczy oraz elektromaszynowy. Niezwykle istotną rolę odgrywa również przemysł chemiczny i farmaceutyczny.

Od wielu lat w Krakowie prężnie rozwijał się przemysł metalurgiczny, m.in. produkcja odlewów oraz wyrobów walcowanych. Obecnie jednak, na przód wyłania się dynamicznie wzrastający przemysł spożywczy, w szczególności produkcja wyrobów tytoniowych, czekoladowych oraz przetworów z owoców i warzyw.  Istotną rolę odgrywa również przemysł elektromaszynowy — głównie produkcja urządzeń górniczych, hutniczych oraz maszyn budowlanych, jak również przemysł chemiczny – wytwarzanie wyrobów gumowych i farmaceutycznych. Dobrze działającą gałęzią przemysłu materiałów budowlanych jest m.in. produkcja płyt ściennych i dachowych. W Krakowie produkuje się również szkło rozmaitych gatunków – zbrojone, ornamentowe, polerowane i wiele innych. Rozwija się również przemysł drzewny, z dobrze funkcjonującymi tartakami. W mieście  działa wiele innych gałęzi przemysłu, stanowiących o wysokiej pozycji gospodarczej Krakowa.

Ekonomiczne znaczenie Krakowa dodatkowo umacnia wysoki potencjał demograficzny regionu. Niewątpliwą zaletą jest bardzo dobre położenie geograficzne. Miasto leży na skrzyżowaniu wielu istotnych tras komunikacyjnych, w niedalekiej odległości od aglomeracji śląskiej oraz południowej granicy kraju. Przez miasto przebiega droga ekspresowa S7 oraz autostrada A4, która stanowi połączenie ze Śląskiem oraz Niemcami od zachodu, natomiast z Rzeszowem oraz Lwowem od wschodu. W Krakowie niezwykle dobrze działają również inne formy transportu. Miasto posiada drugi co do wielkości w kraju Port lotniczy Kraków-Balice. Kraków jest również jednym z większych węzłów kolejowych w kraju. Posiada sieć połączeń z większością miast Polski, jak również wiele połączeń międzynarodowych.

Firma spedycyjna Kraków

W iCaro Logistics do realizacji usług wykorzystujemy tylko profesjonalną i różnorodną flotę samochodów. Odpowiada ona na absolutnie wszystkie potrzeby naszych Klientów.

transport-krakow

W taborze, z którego korzystamy, znajdują się m.in.:

ciężarówki do 24 t,
samochody oplandekowane z podnoszonym dachem,
pojazdy niskopodwoziowe,
ciągniki,
cysterny,
chłodnie,
izotermy,
firanki,
i inne.

Dysponujemy także całym niezbędnym sprzętem, potrzebnym do szybkiego i fachowego załadunku. Na co dzień używamy między innymi wózków widłowych, dźwigów i wind hydraulicznych. Dzięki własnym magazynom możemy także zaoferować naszym zleceniodawcom bardzo konkurencyjne ceny składowania. Ogromne hale magazynowe pomieszczą duże ilości materiałów.

Bezsprzecznie, jedną z największych zalet naszych usług jest bardzo wysoki wymiar ubezpieczenia. Nasza polisa spedytorska opiewa na niebagatelną kwotę — do 300 000 euro. Bezpieczeństwo przesyłek Klientów to aspekt, o który niezwykle dbamy i na którym nigdy nie będziemy oszczędzać. Każdy towar przemieszczany z iCaro Logistics podlega specjalnemu ubezpieczeniu.

Kraków firma transportowa — wybierz sprawdzonego spedytora

Dzięki temu, że zatrudniamy tylko najlepszych spedytorów, kierowców i logistyków, jesteśmy w stanie wykonać każdy przewóz towaru. Na co dzień regularnie świadczymy usługi dla krakowskich przedsiębiorstw, na terenie Krakowa, całej Polski i Europy.

Do i z Krakowa wykonujemy transport:

ciężarowy,
niskopodwoziowy,
ponadgabarytowy,
mebli,
chłodniczy,
HDS i wiele więcej.

Zlecając nam przetransportowanie swojego towaru, otrzymujesz indywidualnego konsultanta, który opiekuje się Twoim transportem. Ma on za zadanie informować Cię o każdym kolejnym etapie i kroku realizacji. Przez cały ten czas pozostajemy w kontakcie z Tobą, przez 24 godz. na dobę, 7 dni w tygodniu (niezależnie od świąt i dni wolnych od pracy) odpowiadając na każde ewentualne pytanie.

Transport międzynarodowy Kraków szybko i bezpiecznie

Wykonujemy transport krajowy Kraków, jak i przewozy zagraniczne. Na ogół zleceniodawcami są przedsiębiorcy, jednak prywatne osoby także często korzystają z naszej spedycji. Jesteśmy niejednokrotnie wybierani również jako wykonawca krajowych i międzynarodowych przeprowadzek.

Zatrudniamy najlepiej wykwalifikowanych i kulturalnych kierowców, którzy zawsze służą swoją pomocą i radą. Wiemy, jak omijać korki, utrudnienia na drodze czy czasowe ograniczenia w ruchu dla aut ciężarowych. Znamy bardzo dobrze europejskie trasy i umiemy optymalizować przejazdy, by skutecznie oszczędzać pieniądze Klientów.

Najwyższa jakościowo spedycja krajowa Kraków, jak i cała Europa. Wybierając nas, wiesz, że wybierasz prawdziwych fachowców. Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej o atrakcyjnej ofercie iCaro Logistics.

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222