Transport Kraków

KrakówTransport Kraków wykonujemy w iCaro Logistics regularnie, od początku naszej działalności. Przejazdy do Krakowa, jak i z Krakowa, zawsze przebiegają planowo i na czas. Najważniejsze są dla nas bezpieczeństwo i punktualność. Z każdego zadania zawsze wywiązujemy się wzorowo, niezależnie od długości trasy czy specyfiki dostarczanego ładunku.

Spedycja Kraków to kompleksowa usługa, którą kierujemy do każdego, kto potrzebuje przewozu wszelkiego typu przesyłek, z Krakowa lub do Krakowa. Z naszych usług najczęściej korzystają właściciele małych lub dużych przedsiębiorstw, menedżerowie i dyrektorzy firm, a także osoby prywatne.

Regularnie i często realizujemy zlecenia w mieście Kraków, jak i w innych miejscowościach Polski. Wiemy, jak dużą odpowiedzialnością jest świadczenie usług przewozowych przedsiębiorcom. Jesteśmy firmą, dla której liczy się efekt!
Klienci oceniają nasze usługi transportowe Kraków na poziomie 5/5 i polecają je innym, a baza naszych stałych zleceniodawców wciąż rośnie.

Oferujemy przewozy skrojone na miarę. Zawsze dopasowujemy maksymalnie realizację do indywidualnych wymogów.

Potrzebujesz przewozu ładunku w Krakowie? Szukasz rzetelnej firmy transportowej, której ze spokojem powierzysz towar? Wybierz doświadczenie! Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę.

Firma transportowa Kraków

W iCaro Logistics usługi transportowe wykonują jedynie doświadczeni profesjonaliści. Posiadamy wszystkie licencje, weryfikujące umiejętności i branżową wiedzę.

Zorganizujemy dla Ciebie wszelkie formalności, związane z przewozem, takie jak chociażby:

organizacja pozwoleń,
kwestie podatkowe,
profesjonalne zarządzanie łańcuchem dostaw,
♦ magazynowanie,
odprawy celne,
♦ ubezpieczenie towaru,
przeprawy promem.

Dla nas nie ma trudnych zleceń. Podejmiemy się przetransportowania każdego towaru, bo wiemy, że sprostamy wyzwaniu. Wykonujemy także przewóz materiałów ADR i podobne usługi, których niekiedy z różnych względów obawiają się inni spedytorzy.

Chcesz wreszcie oddać temat firmowych transportów w dobre ręce? Masz dość zamartwiania się terminowością łańcuchów dostaw? Nie chcesz regularnie szukać kolejnej firmy, za to wolisz zyskać rzetelnego partnera przewozowego na lata?

Sprawdź naszą rozbudowaną ofertę i atrakcyjny cennik!

Firma spedycyjna Kraków

W iCaro Logistics do realizacji usług wykorzystujemy tylko profesjonalną i różnorodną flotę samochodów. Odpowiada ona na absolutnie wszystkie potrzeby naszych Klientów.

W taborze, z którego korzystamy, znajdują się m.in.:

ciężarówki do 24 t,
samochody oplandekowane z podnoszonym dachem,
pojazdy niskopodwoziowe,
ciągniki,
cysterny,
chłodnie,
izotermy,
firanki,
i inne.

Dysponujemy także całym niezbędnym sprzętem, potrzebnym do szybkiego i fachowego załadunku. Na co dzień używamy między innymi wózków widłowych, dźwigów i wind hydraulicznych.

Dzięki własnym magazynom możemy także zaoferować naszym zleceniodawcom bardzo konkurencyjne ceny składowania. Ogromne hale magazynowe pomieszczą duże ilości materiałów.

Bezsprzecznie, jedną z największych zalet naszych usług jest bardzo wysoki wymiar ubezpieczenia. Nasza polisa spedytorska opiewa na niebagatelną kwotę — do 300 000 euro. Bezpieczeństwo przesyłek Klientów to aspekt, o który niezwykle dbamy i na którym nigdy nie będziemy oszczędzać. Każdy towar transportowany w iCaro Logistics podlega specjalnemu ubezpieczeniu.

Kraków firma transportowa – wybierz sprawdzonego spedytora

Dzięki temu, że zatrudniamy tylko najlepszych spedytorów, kierowców i logistyków, jesteśmy w stanie wykonać każdy przewóz towaru. Na co dzień regularnie świadczymy usługi dla krakowskich przedsiębiorstw, na terenie Krakowa, całej Polski i Europy.

Wykonujemy:

transport ciężarowy Kraków,
transport niskopodwoziowy Kraków,
transport ponadgabarytowy Kraków,
transport mebli Kraków,
transport chłodniczy Kraków,
transport HDS Kraków,
i wiele więcej.

Zlecając nam przetransportowanie swojego towaru, otrzymujesz indywidualnego konsultanta, który opiekuje się Twoim transportem. Ma on za zadanie informować Cię o każdym kolejnym etapie i kroku realizacji. Przez cały ten czas pozostajemy w kontakcie z Tobą, przez 24 godz. na dobę, 7 dni w tygodniu (niezależnie od świąt i dni wolnych od pracy) odpowiadając na każde ewentualne pytanie.

Transport międzynarodowy Kraków szybko i bezpiecznie

Wykonujemy transport krajowy Kraków, jak i przewozy zagraniczne. Na ogół zleceniodawcami są przedsiębiorcy, jednak prywatne osoby także często korzystają z naszej spedycji. Jesteśmy niejednokrotnie wybierani również jako wykonawca krajowych i międzynarodowych przeprowadzek.
Co ważne, nasi analitycy zawsze doradzają korzystne i najbardziej efektywne metody dostaw materiałów i towarów. Znamy najlepsze rozwiązania branży spedycyjnej. Lata doświadczenia uczyniły z nas specjalistów, którzy nie popełniają błędów, czym szybko zdobywają zaufanie przedsiębiorców i osób prywatnych. Posiadamy rozbudowane kontakty branżowe w całej Europie. To znacznie ułatwia i przyspiesza organizację wielu formalności.

Zatrudniamy najlepiej wykwalifikowanych i kulturalnych kierowców, którzy zawsze służą swoją pomocą i radą. Wiemy, jak omijać korki, utrudnienia na drodze czy czasowe ograniczenia w ruchu dla aut ciężarowych. Znamy bardzo dobrze europejskie trasy i umiemy optymalizować przejazdy, by skutecznie oszczędzać pieniądze Klientów.

Wybierając nas, wiesz, że wybierasz prawdziwych fachowców.

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej o atrakcyjnej ofercie iCaro Logistics.

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr: 720 820 222

Na jakich rynkach jesteśmy?