Transport całopojazdowy

Jest to jedna z najpopularniejszych metod przewozu ładunków, z których korzystają Klienci iCaro Logistics. Głównie z uwagi na szereg zalet, jakie niesie za sobą zdecydowanie się na tego typu usługę. Wśród wielu dostępnych usług znajdziesz również transport chłodniczy, drobnicowy, paletowy, czy ponadgabarytowy. Szukasz partnera biznesowego, który bezpiecznie i terminowo przewiezie Twój ładunek w wyznaczone miejsce? Nie mogłeś lepiej trafić!

Transport całopojazdowy definicja

Ładunek całopojazdowy w międzynarodowej terminologii określa się skrótem FTL. Jest to słowo wywodzące się z angielskiego Full Truck Load, oznaczającego pełny załadunek ciężarówki (całościowy załadunek pojazdu). Zleceniodawca wynajmuje do przewozu swojego ładunku całą przestrzeń załadunkową. W tej gałęzi usług używana jest przede wszystkim jedna metoda przetransportowania towarów. Korzystanie wyłącznie z jednego auta sprawia, że Klient może nie tylko zoptymalizować czas trwania zlecenia, ale również zmniejszyć koszty. Transport FTL to zwiększone bezpieczeństwo ładunku. Jest on również łatwiejszy w kontrolowaniu przez spedytora, który zarządza wyłącznie jednym autem. Zaletą jest również prostsze rozliczenie finansowe, związane wyłącznie z opłatą za przewóz. Klienci korzystający z tej usługi często wskazują jako zaletę o wiele szybszy sposób załadunku i rozładunku towarów.

Wybierz transport całopojazdowy międzynarodowy

transport-całopojazdowyFirma iCaro Logistics realizuje ten rodzaj usług na terenie kraju, ale wykonujemy również wariant  międzynarodowy. Przewieziemy Twój ładunek po Europie oraz wybranych państwach spoza Starego Kontynentu. Specjalizujemy się w takich kierunkach jak Czechy, Francja, Holandia, Niemcy, Szwecja, Szwajcaria, czy Włochy. Dysponujemy pojazdami o różnej wielkości, dzięki czemu łatwiej dobierzemy auto do konkretnych gabarytów i specyfiki towarów. Umożliwiamy również przewóz ładunków ponadnormatywnych. Ponadto nowoczesna i rozbudowana flota sprawia, że w iCaro Logistics jesteśmy w stanie skutecznie i terminowo realizować usługi dla naszych Klientów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj do naszej zakładki transport międzynarodowy.

Ładunek całopojazdowy — jaka cena usługi?

Podobnie, jak w przypadku pozostałych rodzajów przewozów, cena zależna jest od wielu czynników. W iCaro Logistics bierzemy pod uwagę czas, jaki potrzebny jest na realizację danego zlecenia. Przygotowując wycenę mamy na uwadze przede wszystkim załadunek, jego bezpieczny i szybki dowóz, a także sprawny rozładunek. Ważna przy wycenie jest również długość pokonywanej trasy przewozowej. Nie bez znaczenia jest też wielkość i waga ładunku. Ponadto warto liczyć się z tym, że koszt transportu całopojazdowego będzie stały, bez względu na to, czy pojazd zostanie zapełniony w połowie, czy wykorzystany do maksimum.

Jeśli szukasz zaufanej firmy transportowo-spedycyjnej, która pomoże Ci rozwinąć możliwości Twojej firmy, sprawdź szczegóły nasze oferty i już teraz skorzystaj z darmowej wyceny!

Transport całopojazdowy — oferta iCaro Logistics

transport całopojazdowyDla naszych Klientów świadczymy usługi zarówno transportu krajowego, jak i międzynarodowego. Doświadczona kadra pracowników oferuje kompleksowe usługi również z zakresu spedycji i logistyki, dzięki czemu jesteśmy firmą, której możesz w pełni zaufać. Co istotne, posiadamy niezbędne certyfikaty, kwalifikacje i pozwolenia, m.in. Certyfikat Kompetencji Zawodowych CPC. Ponadto powierzony nam towar zawsze jest bezpieczny, ponieważ współpracujemy wyłącznie ze zweryfikowanymi Przewoźnikami.

Gwarancja jakości z iCaro Logistics

Najwyższy poziom obsługi przekłada się również na zadowolenie naszych Klientów. Aż 99% z nich pozytywnie ocenia przebieg całego procesu realizacji zlecenia. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dopasowując ofertę do wymagań i preferencji naszych Zleceniodawców. Przewóz całopojazdowy za każdym razem wykonujemy terminowo z należytą starannością. Wykorzystujemy flotę nowoczesnych pojazdów, przystosowanych do przemieszczania niemal każdego towaru.

W iCaro Logistics zrealizujemy transport zarówno dla dużych przedsiębiorstw, instytucji, jak i osób prywatnych. Po utworzeniu zlecenia w naszej firmie każdemu Klientowi przydziela się spedytora, który zadba o profesjonalną obsługę całego zlecenia od chwili załadunku towaru po moment jego rozładunku.

W naszej branży największą rolę odgrywa czas. Jako firma transportowo-spedycyjna doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. W iCaro Logistics zrealizujemy dla Ciebie przewóz całopojazdowy, a także ekspresowy, którego wykonanie możliwe będzie nawet z dnia na dzień.

Wybierz iCaro Logistics! Zapraszamy do współpracy!

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr: 720 820 222