Magazynowanie

Magazynowanie, a także rozbudowana oferta usług przeładunkowych stanowi niewątpliwie jedną z wielu wartości dodanych iCaro Logistics. Najważniejsza jest dla nas misja, czyli wychodzenie naprzeciw każdej potrzebie Klienta i jeszcze lepsze spełnianie jego oczekiwań. Jako że posiadamy własne, bardzo duże hale magazynowe, mamy doskonałe warunki do składowania Twojego towaru. Możemy przechowywać zarówno towar drobnicowy, pojedyncze przesyłki, jak i wiele palet załadunku. 

Koszt magazynowania jednej palety

Koszty magazynowania 1 palety u nas są bardzo konkurencyjne w stosunku do innych firm spedycyjnych. Jest tak, ponieważ nie musimy wynajmować dodatkowych powierzchni ani zlecać magazynowania partnerom. Wybierając nasze usługi spedycyjne, nie musisz martwić się o żadne dodatkowe kwestie i korzystać z jakichkolwiek usług innych firm. Wykonamy dla Ciebie wszystko, informując Cię o każdym aspekcie i etapie składowania lub transportu.

magazynowanie-icaro

Oferujemy nowoczesne magazynowanie, co w naszym rozumieniu oznacza usługi magazynowania wykonane kompleksowo, sprawnie i bezpiecznie dla przechowywanego towaru. 

W trakcie realizacji zlecenia, konsultant przypisany dla Ciebie pozostaje do Twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę

Jaki jest koszt magazynowania palety? – to częste pytanie naszych zleceniodawców. Odpowiedź na nie uzależniona jest od kilku czynników. Jakie to czynniki, dowiesz się poniżej.

Usługi magazynowania nasi zleceniodawcy wykorzystują bardzo często. Dzięki piętrowym magazynom usytuowanym w dużym mieście — Bydgoszczy, nasza spedycja automatycznie staje się jeszcze bardziej kompleksowa. Nowoczesne magazynowanie, pozwala na składowanie różnorodnych materiałów i towarów. Twoje przesyłki przetrzymamy dla Ciebie, niezależnie czy będą załadowane na paletach, umieszczone w kontenerach czy po prostu dostarczone jako pojedyncza rzecz. 

Koszt magazynowania palety uzależniony jest przede wszystkim od:

rodzaju składowanego towaru i sposobu zabezpieczenia,
jego ilości,
czas, na jaki załadunek będzie umieszczony w naszym magazynie. 

Jeśli towar będzie wymagał przeładunku lub przepakowania, wykonamy je dla Ciebie sprawnie i bezpiecznie. Nasze magazyny wyposażone są w cały specjalistyczny sprzęt, potrzebny do wykonania szybkiego załadunku i składowania. Realizując Twoje zlecenie, wykorzystujemy między innymi wózki widłowe, windy hydrauliczne itp. 

Magazynowanie koszty

Jak już wspominaliśmy, przestronne hale będące naszą własnością znacznie zmniejszają opłatę, jaką ogólnie generuje magazynowanie. Koszty nie wprawią Cię zatem w osłupienie. Chyba że tylko w pozytywnym sensie. 

Średni koszt magazynowania palety zawiera także ubezpieczenie. Korzystając z usług iCaro Logistics nie musisz sam wykupywać ubezpieczenia na czas transportu i magazynowania. Wszystkie nasze zlecenia objęte są takim zabezpieczeniem. Wliczone jest ono w cenę. Dlatego, jako nasz Klient, nie musisz martwić się dodatkowymi opłatami. A trzeba przyznać, że w dziedzinie ubezpieczenia mamy się, czym pochwalić. Ubezpieczenia w spedycji bywają bardzo różne, a warunki wypłaty odszkodowania — inne. My posiadamy bardzo wysoki wymiar ubezpieczenia OCS — do kwoty 300 000 euro. 

magazyn-icaro

Potrzebujesz błyskawicznego transportu? – Nie ma sprawy!

Chcesz przewieźć bardziej wymagające towary, do których potrzebna jest chłodnia? – Napisz do nas! 

Twój transport będzie wymagał kilku przeładunków i magazynowania? Zadzwoń i sprawdź sam, jak szybko możemy ci pomóc.

Średnie koszty magazynowania będą dla Ciebie niższe, jeśli prócz składowania skorzystasz także z naszej bogatej oferty transportowej.  

Przewozimy także materiały niebezpieczne (ADR) i trudniejsze w dostawach towary, których inne firmy spedycyjne często unikają. Posiadamy certyfikaty, atesty i pozwolenia, by wykonywać nawet najbardziej z pozoru skomplikowane transporty.

Magazynowanie towarów — zaufaj doświadczeniu

Koszty magazynowania 1 palety sprawdzisz najszybciej, wypełniając formularz na naszej stronie. Jeśli wolisz, możesz także skontaktować się z nami telefonicznie. Poproś o wycenę, a my odpowiemy Ci ekspresowo. Nasi spedytorzy i analitycy pracują przez całą dobę. Po zadaniu Ci kilku pytań będą w stanie natychmiast dokonać wstępnej wyceny. Dlatego, jeśli liczy się czas — nie czekaj! 

Cena magazynowania w iCaro Logistics jest atrakcyjna, co według naszych Klientów stanowi znaczne udogodnienie. Jako że oceniają oni nasze usługi na poziomie 5/5, wierzymy, że udaje nam się wpisywać doskonale w ich wymagania. 

Najbardziej dumni jesteśmy jednak ze swojego zespołu. Ludzie, których zatrudniamy to osoby połączone pasją do spedycji. Wyróżniają się oni rozbudowaną wiedzą i są w stanie fachowo pomóc Ci nawet z najbardziej trudnym transportem.

Zapraszamy do współpracy!

magazynowanie-icaro

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr: 720 820 222

Na jakich rynkach jesteśmy?