Magazynowanie

Magazynowanie, a także rozbudowana oferta usług przeładunkowych stanowi niewątpliwie jedną z wielu wartości iCaro Logistics. Najważniejsze jest dla nas wychodzenie naprzeciw każdej potrzebie Klienta i jeszcze lepsze spełnianie jego oczekiwań. Jako że posiadamy własne, bardzo duże hale magazynowe, mamy doskonałe warunki do składowania Twojego towaru. Możemy przechowywać zarówno towar drobnicowy, pojedyncze przesyłki, jak i wiele palet załadunku. 

Koszt magazynowania jednej palety

Ceny są u nas bardzo konkurencyjne w stosunku do innych firm spedycyjnych. Jest tak, ponieważ nie musimy wynajmować dodatkowych powierzchni ani zlecać usług partnerom. Wybierając naszą ofertę spedycyjną, nie musisz martwić się o żadne dodatkowe kwestie i korzystać z jakichkolwiek innych przedstawicieli. Wykonamy dla Ciebie wszystko, informując Cię o każdym aspekcie i etapie przewozu.

magazynowanie-icaro

W trakcie realizacji zlecenia, konsultant przypisany dla Ciebie pozostaje do Twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę

Usługi magazynowania nasi zleceniodawcy wykorzystują bardzo często. Dzięki piętrowym magazynom usytuowanym w dużym mieście — Bydgoszczy, nasza spedycja automatycznie staje się jeszcze bardziej kompleksowa. Nowoczesne podejście, pozwala na składowanie różnorodnych materiałów i towarów. Twoje przesyłki przetrzymamy dla Ciebie, niezależnie czy będą załadowane na paletach, umieszczone w kontenerach czy po prostu dostarczone jako pojedyncza rzecz. 

Jaki jest koszt przechowywania palety? – to częste pytanie naszych zleceniodawców. Odpowiedź na nie uzależniona jest od kilku czynników. 

Koszt magazynowania palety uzależniony jest przede wszystkim od:

rodzaju składowanego towaru i sposobu zabezpieczenia,
jego ilości,
czas, na jaki załadunek będzie umieszczony w naszym magazynie. 

Magazynowanie to nieodłączny element pasma dostaw. Na cenę wpływa wiele czynników, od stałych kosztów za powierzchnię magazynu po koszty eksploatacji i lokalizacji obiektu. Należy pamiętać, że kwoty za usługi są zmienne i podlegają wahaniom. Kiedy klient potrzebuje nawiązać długotrwałą współpracę, przeważnie określa się stałą opłatę za ustaloną liczbę miejsc składowych / paletowych, co poświadcza gwarancję ich dostępności. Ceny za wykorzystanie powierzchni magazynowych odnoszą się najczęściej do 1 m2 za 1 miesiąc i zawierają takie działania jak: przyjęcia, składowanie, kompletacja i wydania.

Magazynowanie palet — cennik uśredniony:

Miejsce paletowe Przyjęcie / wydanie Handling Miksowanie
7-25 zł, a nawet 100 zł/miesiąc 3-15 zł/paletę 15-35 zł/paletę 20-45 zł/paletę

 

Wymiary stosowane w Europie dla uniwersalnej palety to 1200 mm x 1000 mm.

Oferujemy nowoczesne magazynowanie, co w naszym rozumieniu oznacza usługi wykonane kompleksowo, sprawnie i bezpiecznie dla przechowywanego towaru. 

Jeśli towar będzie wymagał przeładunku lub przepakowania, wykonamy je dla Ciebie sprawnie i bezpiecznie. Nasze magazyny wyposażone są w cały specjalistyczny sprzęt, potrzebny do wykonania szybkiego załadunku i składowania. Realizując Twoje zlecenie, wykorzystujemy między innymi wózki widłowe, windy hydrauliczne itp. 

Nasza oferta — więcej niż magazynowanie

Jak już wspominaliśmy, przestronne hale będące naszą własnością znacznie zmniejszają opłatę, jaką ogólnie generuje magazynowanie. Koszty nie wprawią Cię zatem w osłupienie. Chyba że tylko w pozytywnym sensie. 

Średni koszt składowania palety zawiera także polisę. Korzystając z usług iCaro Logistics nie musisz sam wykupywać ubezpieczenia. Wszystkie nasze zlecenia objęte są takim zabezpieczeniem. Wliczone jest ono w cenę. Dlatego, jako nasz Klient, nie musisz martwić się dodatkowymi opłatami. Zabezpieczenia w spedycji bywają bardzo różne, a warunki wypłaty odszkodowania — inne. My posiadamy bardzo wysoki wymiar ubezpieczenia OCS — do kwoty 300 000 euro. 

magazyn-icaro

Potrzebujesz błyskawicznego transportu? – Nie ma sprawy!

Chcesz przewieźć bardziej wymagające towary, do których potrzebna jest chłodnia? – Napisz do nas! 

Twój transport będzie wymagał kilku przeładunków i magazynowania? Zadzwoń i sprawdź sam, jak szybko możemy ci pomóc.

Średnie koszty będą dla Ciebie niższe, jeśli prócz składowania skorzystasz także z naszej bogatej oferty transportowej.  

Przewozimy także materiały niebezpieczne (ADR) i trudniejsze w dostawach towary, których inne firmy spedycyjne często unikają. Posiadamy certyfikaty, atesty i pozwolenia, by wykonywać nawet najbardziej z pozoru skomplikowane transporty.

Magazynowanie towarów — zaufaj doświadczeniu!

Koszty dla 1 palety sprawdzisz najszybciej, wypełniając formularz na naszej stronie. Jeśli wolisz, możesz także skontaktować się z nami telefonicznie. Poproś o wycenę, a my odpowiemy Ci ekspresowo. Nasi spedytorzy i analitycy pracują przez całą dobę. Po zadaniu Ci kilku pytań będą w stanie natychmiast dokonać wstępnej wyceny. Dlatego, jeśli liczy się czas — nie czekaj! 

Cena w iCaro Logistics jest atrakcyjna, co według naszych Klientów stanowi znaczne udogodnienie. Jako że oceniają oni nasze usługi na poziomie 5/5, wierzymy, że udaje nam się wpisywać doskonale w ich wymagania. 

Najbardziej dumni jesteśmy jednak ze swojego zespołu. Ludzie, których zatrudniamy to osoby połączone pasją do spedycji. Wyróżniają się oni rozbudowaną wiedzą i są w stanie fachowo pomóc Ci nawet z najbardziej trudnym transportem.

Zapraszamy do współpracy!

magazynowanie-icaro

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222