Transport Radom

W iCaro Logistics dla Klientów indywidualnych i przedsiębiorstw wykonujemy transport krajowy i transport międzynarodowy do/z Radomia. Gwarantujemy kompleksowe usługi, które cechują: punktualność, bezpieczeństwo i odpowiadanie na indywidualne potrzeby zleceniodawcy. Dostarczamy materiały i towary w Polsce i całej Europie.

Znajdziesz u nas przewozy: wielkogabarytowe, całopojazdowe, drobnicowe, bezpośrednie, dedykowane, paletowe, kontenerowe, ekspresowe, i inne. Wyróżnia nas szybki czas realizacji. To jeden z największych atutów naszej spedycji Radom. Wiemy, że usługi przewozowe muszą idealnie sprostać wymaganiom Klientów. Jesteśmy świadomi, jak wielkie znaczenie dla właścicieli firm ma czas. W sytuacji, gdy każda godzina gra rolę, możesz zlecić nam pilny transport. Rozpoczniemy proces dostarczania Twoich materiałów nawet w ciągu godziny.

W iCaro Logistics oferujemy spedycję:

Skorzystaj z darmowego formularza wyceny! Skorzystaj z usług przewozowych szytych na miarę!

Usługi transportowe Radom z magazynowaniem

Radom plantyTwoje zlecenie wymaga składowania towaru? Nie chcesz przepłacać za przechowywanie materiałów? U nas znajdziesz to, czego potrzebujesz. Wykonujemy tanie magazynowanie przesyłek w naszych własnych halach, usytuowanych w różnych rejonach Polski. Mieszczą one znaczne ilości ładunków i stanowią dogodne rozwiązanie dla Klientów z kraju i zza granicy. Poza transportem, oferujemy również wszystkie dodatkowe czynności spedycyjne. Zapewniamy m. in.:

  • ubezpieczenie ładunku,
  • odprawy celne,
  • przeprawy promem,
  • formalności podatkowe,
  • zarządzanie firmowymi łańcuchami dostaw,
  • fachowe doradztwo specjalistów,
  • organizację niezbędnych zezwoleń na przejazd,
  • opiekę naszych konsultantów 24 h na dobę.

Firma transportowa Radom z gwarancją bezpieczeństwa

Jako profesjonalna firma spedycyjna dysponujemy wysokim poziomem polisy ubezpieczeniowej OCS. Jej wymiar sięga kwoty do 300 000 euro i stanowi solidną gwarancję dla naszych Klientów. O wiarygodności firmy przewozowej świadczy między innymi sposób, w jaki dba o pełne zabezpieczenie towaru na czas dostawy/załadunku/rozładunku. Dzięki naszym staraniom stanowimy rzetelnego partnera w dziedzinie spedycji dla wielu krajowych i międzynarodowych firm. Zleceniodawcy oceniają nasze usługi na najwyższą możliwą notę. Pełną satysfakcję z wykonanego przewozu wykazuje aż 99 % z nich.

Nasza szeroka oferta zawiera:

Najlepsza flota i profesjonalny sprzęt

Transport Radom FlotaUsługi realizujemy tylko z wykorzystaniem nowoczesnego taboru pojazdów i specjalistycznego sprzętu do załadunku/rozładunku, jak np.: wózki widłowe, windy hydrauliczne, zawiesia, dźwigi, podnośniki. W naszej flocie znajdują się:

Radom – informacje o mieście

Radom to miasto leżące nad rzeką Mleczną, w centralno-wschodniej części kraju, w ziemi sandomierskiej. Stanowi miejscowość na prawach powiatu, jak również integralną część Małopolski, pod względem kulturowym i historycznym, pomimo swej przynależności terytorialnej do województwa mazowieckiego. Położony jest w jego południowym obszarze. Przeważająca część miasta znajduje się na Równinie Radomskiej, północna część – na Równinie Kozienickiej. Biorąc pod uwagę wykaz fizycznogeograficzny, Radom znajduje się na Wzniesieniach Południowomazowieckich.

Jest drugim co do wielkości miastem w województwie mazowieckim. Pod względem liczby ludności plasuje się na 14. miejscu w Polsce. W grudniu 2021 r., według danych GUS, Radom zamieszkany był przez 199 904 osoby. Powierzchnia miasta z kolei, według danych z lipca 2012 roku, to 111,8 km². Usytuowane jest ono na wysokości 130-207 m n.p.m. Jest siedzibą co najmniej kilku instytucji o dużym znaczeniu regionalnym. Zalicza się również (według projektu ESPON) do miast o znaczeniu krajowym bądź międzynarodowym. Miejscowość stanowi ważny ośrodek kulturowy. Przez miasto przebiegają 3 drogi krajowe i międzynarodowe. Radom leży na szlaku drogowym i kolejowym, łączącym północ z południem i wschód z zachodem Polski. W 2015 roku do użytku oddano wewnętrzną obwodnicę miasta. Łączy ona drogę krajową nr 12 z ekspresową zachodnią obwodnicą.

Gospodarka Radomia

W Radomiu mieści się wiele zakładów produkcyjnych i  przedsiębiorstw. Do najbardziej znanych należą między innymi: zakłady automatyki kolejowej, fabryka broni, odlewnia ciśnieniowa stopów cynku i aluminium, zakład wyrobów sanitarnych, dystrybutor wyrobów tytoniowych i FMCG, producent napojów i wód mineralnych, przedsiębiorstwo oferujące kompletne systemy transportu technologicznego, producent kostki brukowej, i wiele innych.

Do/z Radomia przewozimy najczęściej:

Sprawdź, jak działa iCaro Logistics. Zadzwoń lub napisz już dziś! Zleć nam darmową wycenę i zyskaj pomoc fachowców.

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222