Transport Grecja

Potrzebujesz sprawnego transportu na linii Polska — Grecja? Wybierz iCaro Logistics. Jesteśmy firmą spedycyjną z bardzo wysokim wskaźnikiem zadowolenia Klientów. Aż 99% z nich pozytywnie ocenia naszą współpracę. Stali zleceniodawcy to między innymi koncerny międzynarodowe. Ponadto mamy ogromne doświadczenie także w spedycji do krajów śródziemnomorskich i do państw Półwyspu Bałkańskiego. Realizujemy też wiele zleceń dla mniejszych firm. Znaczny procent przewozów to także osoby prywatne. Sprawdź szczegóły już teraz!

Transport Grecja-Polska — atrakcyjne warunki

Transport Grecja

Na linii transportu Polska-Grecja przewozimy najczęściej:

artykuły branży budowniczej i drzewnej,
maszyny przemysłowe i rolnicze,
produkty spożywcze,
samochody,
pojazdy rolnicze,
części zamienne sprzętów i maszyn.

Z naszych obietnic, danych Klientom, wywiązujemy się zawsze wzorowo. Wychodzimy naprzeciw także wyjątkowo dużym oczekiwaniom. Nie boimy się wyzwań, bo wiemy, że radzimy sobie w każdej, nawet trudnej sytuacji.

Transport z Grecji — specyfika kraju

Kraj położony jest na południowym wschodzie Europy. Sąsiaduje z Turcją, Albanią, Bułgarią i Macedonią Północną. Gospodarka opiera się w dużej mierze na turystyce, która stanowi dużą część wpływów budżetowych. W branży turystycznej zatrudniony jest tam co piąty pracujący. Co istotne, Republika Grecji ma dostęp aż do czterech mórz. Są to morza: Egejskie, Kreteńskie — od kierunku wschodniego oraz Jońskie — od zachodu i Śródziemne od południa.

Teren kraju oprócz części kontynentalnej rozpościera się również na ponad 2000 wysp. Zamieszkałych jest niespełna 170 z nich. Najbardziej znane to: Cyklady, Kreta, Wyspy Jońskie i Dodekanez. W przeważającej części dominuje teren górzysty. Jednak rozbudowana sieć dość nowoczesnych dróg i autostrad pozwala na sprawny, bezproblemowy przewóz. Po niedawnej recesji i kryzysie gospodarczym rynek grecki od jakiegoś czasu działa coraz prężniej. Eksport i import wymaga więc organizowania większej ilości zleceń.

Transport do Grecji — wybierz doświadczenie

Jest to jeden z naszych najczęstszych kierunków przewozowych, które wykonujemy. Możemy zatem pochwalić się naprawdę imponującym doświadczeniem. Jako profesjonalny partner transportowy, dla wielu korporacji, pomagamy w imporcie i eksporcie towarów za granicę. Co ważne, pokonywanie poszczególnych odcinków dróg w Grecji wiąże się ze zmiennymi opłatami. Nasze trasy wymagają niekiedy przejazdu przez most łączący Rio i Andirio. Ponadto realizacja zleceń czasem wymaga też dowozu przez płatny tunel E65 Aktio-PrevezaNależność za przejazd grecką autostradą opłaca się przy bramkach autostradowych.

Realizując usługę transport Grecja możemy wykorzystać między innymi:

cysterny,
pojazdy oplandekowane z podnoszonym dachem,
lawety,
pojazdy niskopodwoziowe,
ciągniki,
chłodnie,
ciężarówki do 24 ton,
i inne.

Transport Grecja z iCaro Logistics

Specyfika kraju i jego infrastruktura drogowa, pozwalają na sprawny transport ciężarowy. Jednak w razie potrzeby nasza bogata oferta umożliwia również inne sposoby przewożenia.

Transport do Grecji

W iCaro Logistics zrealizujemy dla Ciebie transport:

drogowy,
lotniczy,
kolejowy,
morski,
intermodalny.

Przewozy do Grecji najczęściej kierowane są do miast: Ateny, Saloniki, Heraklion, Patras, Larisa, Acharnes, jak i innych, mniejszych miejscowości.

Cena transportu do Grecji

Wypełnij nasz dedykowany formularz wyceny, a powiemy Ci, ile będzie kosztować realizacja usługi. Cena uzależniona jest od tych samych czynników, co każdy inny przewóz w naszej firmie. W kwestii kosztów rolę grają: długość i kierunek trasy, ilość towaru (jego waga i wymiary), rodzaj przesyłki itp. Jedną z najważniejszych dla nas wytycznych jest czas, w jakim mamy zrealizować dostawę. Trasy planujemy i realizujemy od ręki, głównie ze względu na to, że wszystkie formalności zredukowaliśmy do niezbędnego minimum.

Na Twoje zgłoszenie odpowiemy najpóźniej w ciągu 24 godzin. Jednak z reguły odbywa się to dużo szybciej, dlatego pamiętaj, że z powodzeniem realizujemy też transport ekspresowy. Wówczas nasi analitycy na Twój formularz odpowiedzą w trybie pilnym. Wycena jest zawsze bezpłatna i niezobowiązująca. Niezwykła terminowość i punktualność to nasza zaleta. Doskonale wiemy, jak cenny jest czas przedsiębiorców. Niekiedy potrzebują oni wręcz natychmiastowego przewozu. Bywa, że czas oczekiwania kontrahentów na dostawę obliczony jest co do minuty. W branży TSL nie ma miejsca na pomyłki czy opóźnienia.

Co nas wyróżnia?

To, co nas wyróżnia, to wszechstronność i znajomość każdego niuansu spedycji. Do realizacji każdego zlecenia podchodzimy z taką samą dbałością i precyzją. U nas pracę dostają tylko najlepsi specjaliści. Nasze zobowiązania wobec zleceniodawców traktujemy bardzo poważnie. Dlatego nigdy nie oddamy transportu w ręce niepowołanych osób. Fachowo organizujemy załadunki i rozładunki, formalności podatkowe, odprawy celne itp.

Zadzwoń do nas już dziś lub wypełnij formularz i poznaj szczegóły!

Zapraszamy do współpracy!

wyślij-formularzzlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222