Transport piasku

Potrzebujesz szybkiego przewozu piasku, żwiru czy drewna? Szukasz fachowej firmy z doświadczeniem i profesjonalną flotą? Oferujemy transport piasku w bardzo atrakcyjnych cenach — wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz u nas.

Transport piasku — co warto wiedzieć?

Bez względu na długość i specyfikę trasy, a także niezależnie od ilości towaru, dostosujemy usługę do Twoich indywidualnych oczekiwań.  Możemy dostarczyć piasek budowlany, żwir i kruszywo w dowolne miejsce, bezpośrednio pod Twoje drzwi. W naszej pracy spedycyjnej dostarczamy ładunki pod postacią transportu ciężarowego, szynowego, morskiego, powietrznego lub intermodalnego.

transport piasku

Do przewożenia piasku wykorzystujemy:

ciągniki siołowe,
wywrotki,
ciężarówki,
samochody oplandekowane,
zestawy,
kontenery.

Możemy też przetransportować każdą ilość piasku, zabezpieczonego w workach lub w inny sposób.

Zadzwoń lub wypełnij bezpłatny formularz, a szybko uzyskasz niezobowiązującą wycenę. Indywidualne podejście do każdego zlecenia wyróżnia nas na tle konkurencji. Pamiętaj, że możemy dostosować sposób dowozu do określonego z góry budżetu.

Piasek i transport — zyskaj przewoźnika na stałe

Sprawnie i na czas dostarczymy Twój piasek. Transport nie dotyczy tylko samego pokonania zaplanowanej trasy. Dodatkowo zajmiemy się każdą formalnością. Chcesz zlecić fachowcom wszystkie kwestie celne i podatkowe? Potrzebujesz wsparcia specjalistów, którzy zorganizują potrzebną dokumentację i pozwolenia? – Warto wybrać tylko sprawdzoną firmę.

Posiadamy własny, przestronny magazyn w Bydgoszczy. Dzięki temu zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny składowania nawet dużej ilości piasku.

W iCaro Logistics zatrudniamy jedynie najlepszych i doświadczonych analityków, spedytorów i kierowców. Naszą kadrę stanowią osoby, które branżę transportową poznały “od podszewki”. Każdy niuans, taki jak postanowienia prawne czy wymagane pozwolenia, jest nam dobrze znany od strony praktycznej. Wiemy, czego oczekują Klienci. Nawet kilkugodzinne opóźnienie w dostawach artykułów budowlanych może generować ogromne straty. Umiemy temu zapobiec – my zawsze jesteśmy na czas!

Transport piasku cena

Na cenę usługi bezpośrednio wpływa ilość piachu, która ma zostać przewieziona. Liczy się też oczywiście docelowe miejsce rozładunku (liczba kilometrów planowanej trasy). Znaczenie ma także czas, jaki przewidziany jest do realizacji. Najlepszym sposobem na sprawdzenie cennika jest bezpośredni kontakt, z naszymi spedytorami. Już teraz wypełnij formularz, by uzyskać wycenę!

Oferujemy również transporty ekspresowe! Nie wahaj się zgłosić nam pilnych potrzeb przewozowych! Działamy wówczas natychmiast. Niekiedy możemy rozpocząć realizację zlecenia nawet kilka godzin po zgłoszeniu zapotrzebowania.

Transport piachu fachowo i punktualnie

transport piaskuZlecając przewóz, warto wybierać tylko sprawdzonych spedytorów. To gwarancja bezpieczeństwa Twojego ładunku oraz tego, że dotrze on na czas we wskazane przez Ciebie miejsce. Codziennie dowozimy piach dla przedsiębiorstw i instytucji czy do budowy domów prywatnych.

Wszystkie nasze usługi cechuje wyjątkowo duże ubezpieczenie przewożonych towarów. Klienci zawsze mogą być spokojni o powierzone nam przesyłki. Polisa ubezpieczeniowa w naszej firmie sięga kwoty 300 000 euro.

Planując przebieg realizacji i trasy za cel obieramy też minimalizację kosztów Klientów. Wierzymy, że nasze rzetelne działania przewozowe będą wkrótce standardem, obowiązującym w całej branży spedycyjnej.

Zleć nam transport piasku nawet do niewielkich miejscowości w Polsce czy za granicą. Jesteśmy w stanie dojechać niemal wszędzie. Zadzwoń i poznaj szczegóły!

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222

Jaka jest minimalna ilość piasku do transportu?

Nie przewidujemy minimalnej ilości piasku do transportu. W iCaro Logistics realizujemy usługi transportu niezależnie od ilości towaru, jak i bez względu na rodzaj i długość trasy. Wykonujemy usługi dla firm, jak i osób prywatnych.

Jakie pojazdy są wykorzystywane do transportu piasku?

Firma iCaro dysponuje szeroką flotą pojazdów. Do przewożenia piasku wykorzystuje np. ciągniki, wywrotki, ciężarówki, samochody oplandekowane, zestawy, kontenery. Każdy ładunek wymaga indywidualnego doboru konkretnego pojazdu. Nasi specjaliści wybierają zawsze najkorzystniejsze rozwiązanie.

Czy oferujecie usługę magazynowania?

Firma iCaro posiada własny, obszerny magazyn zlokalizowany w Bydgoszczy. Oferujemy usługi magazynowania w atrakcyjnych cenach nawet dużych ładunków.

Jaki rodzaj transportu wykorzystuje się do przewożenia piasku?

Korzystamy z takiego rodzaju transportu jak np. transport ciężarowy, kolejowy, morski, lotniczy czy intermodalny. A w dodatku zajmiemy się formalnościami, o które nie musisz się martwić.