Transport Kielce

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty Transport Kielce! Wykonujemy zarówno transport krajowy, jak i międzynarodowy. To kompleksowe oferty, które zawierają w sobie wiele dodatkowych udogodnień.

Odbierz darmową i niezobowiązującą wycenę. Wypełnij formularz lub zadzwoń już teraz. Podaj zaledwie kilka danych, odnośnie do Twojego przewozu i szybko uzyskaj fachową pomoc specjalistów!

Usługi transportowe Kielce

Miasto Kielce iCaro

Nasza spedycja to gwarancja bezpieczeństwa Twojego towaru. Powierzonych nam przesyłek strzeżemy w najlepszy możliwy sposób. Wyróżnia nas wyjątkowo wysoki poziom ubezpieczenia spedytorskiego OCS, w wymiarze do 300 000 euro. To czyni z nas wiarygodnego przewoźnika, któremu możesz powierzyć każdą ilość materiałów i towarów, nawet o ogromnej wartości, bez obaw o bezpieczeństwo. W iCaro Logistics to absolutna podstawa wszelkich działań transportowych. Każdy towar przewożony przez nas podlega ubezpieczeniu.

Nasi Klienci doceniają również szybki czas realizacji i błyskawiczny kontakt. Nie mamy rozbudowanych struktur i skomplikowanych formalności. Uprościliśmy proces zgłoszeniowy tak, by wycena zlecenia mogła odbywać się niemal błyskawicznie. Pamiętaj, że usługę spedycja Kielce realizujemy też w trybie ekspresowym. Jeśli potrzebujesz pilnego przewozu swojego materiału, nie wahaj się, napisz lub zadzwoń do nas jak najszybciej! Wypełnij bezpłatny formularz i uzyskaj natychmiast przewóz, jakiego potrzebujesz!

Charakterystyka miasta

Kielce są stolicą województwa świętokrzyskiego. Leżą nad rzeką Silnicą, w pobliżu Gór Świętokrzyskich i stanowią centralny ośrodek aglomeracji kieleckiej, pełniący rolę regionalnego centrum gospodarczego, naukowego, kulturalnego oraz wystawienniczo-targowego.

W Kielcach z powodzeniem rozwija się przemysł elektromaszynowy, budowlany oraz materiałów budowlanych, jak również przetwórstwo i przemysł spożywczy. Kielce jako siedzibę swoich firm wybrało wiele liczących się na rynku przedsiębiorstw. Miasto słynie z produkcji majonezu, ale również prężnie produkuje się w nim inne artykuły spożywcze, jak również świece zapłonowe, urządzenia dla rafinerii, cukrowni i fabryk oraz armaturę i rurociągi ciśnieniowe, części samochodowe, autobusowe i rolnicze – zarówno na rynek rodzimy, jak i rynki zagraniczne.

Miasto stanowi jeden z istotnych węzłów komunikacyjnych, przez który przebiegają m.in. drogi krajowe nr 7, 73, 73, drogi ekspresowe 7 i 74, jak i wiele innych. W Kielcach odpowiednio rozwinięty jest również transport kolejowy, z liniami nr 8 i 61, łączącymi Warszawę, Kraków oraz Częstochowę.

Firma transportowa Kielce

Realizując zlecenia w Kielcach i okolicy wykonujemy usługi drogowe, szynowe, powietrzne, morskie, oraz intermodalne i multimodalne. Do jakości oferowanych przez nas usług przywiązujemy ogromną wagę. Może to właśnie dlatego, zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne wykazują tak duży wskaźnik zadowolenia z realizowanych zleceń (na poziomie 99%).

Cechuje nas punktualność i najwyższa dbałość o każdy szczegół. Doradzamy Klientom tylko najlepsze i najkorzystniejsze dla nich finansowo rozwiązania. U nas każdy już na wstępie otrzymuje profesjonalną poradę specjalisty — spedytora, logistyka, analityka, kierowcy. Dodatkowo masz pewność, że przewóz wraz ze wszystkimi formalnościami zostawiasz w najlepszych rękach. Zorganizujemy:

♦ ubezpieczenie towaru,
wszelkie niezbędne pozwolenia,
przeprawy promem,
odprawy celne,
kwestie podatkowe,
fachowe koordynowanie łańcuchów dostaw,
 magazynowanie.

Kielce – firma transportowa

Fachowcy od spedycji stanowią najmocniejszy atut naszej firmy. Zatrudniamy tylko ekspertów, którzy wszystkie aspekty profesjonalnego przewozu znają od podszewki. Nasi kierowcy to kulturalne i najlepiej wykwalifikowane osoby.

W iCaro Logistics do i z Kielc wykonamy dla Ciebie transport:

ciężarowy,
mebli,
ponadgabarytowy,
bus,
niskopodwoziowy,
HDS i wiele innych.

Znamy dobrze międzynarodowe trasy przewozowe i wiemy, jak optymalizować dostawy. Sprawnie omijamy przeszkody i utrudnienia w ruchu drogowym. Wypracowane latami kontakty branżowe procentują dla naszych zleceniodawców. Wszystkie formalności jesteśmy w stanie zaplanować i wykonać od ręki. Realizujemy nawet przewozy, których inne firmy unikają.

Rzetelny i sprawdzony partner w biznesie

Przeprowadzka do innego państwa, przewóz chłodniczy dużej ilości żywności, materiałów niebezpiecznych ADR, antycznych mebli czy konstrukcji wielkogabarytowych? – Dla nas nie ma znaczenia rodzaj i ilość towarów! Wiemy, że jesteśmy w stanie dostarczyć każdą przesyłkę! Doświadczenie i szeroka wiedza branżowa jest naszym atutem. Do wykonywania pracy spedycyjnej wykorzystujemy najwyższej klasy, nowoczesne pojazdy, przystosowane do różnorodnych potrzeb Klientów.

transport-kielceSamochody, którymi dysponujemy, to m.in.:

wywrotki,
ciągniki z naczepami,
ciężarówki do 24 t,
pojazdy oplandekowane z unoszonym dachem,
samochody niskopodwoziowe,
pojazdy typu semi,
firanki,
cysterny,
chłodnie,
izotermy.

Udogodnienie, z którego często korzystają zleceniodawcy, to korzystna oferta magazynowania nawet bardzo dużej ilości towarów. Możemy zaoferować Klientom tak atrakcyjne stawki składowania ich materiałów, ponieważ posiadamy własne magazyny. To umożliwia wykonanie całej usługi dużo sprawniej i w niższej cenie.

Posiadamy sprzęt konieczny do szybkiego i sprawnego załadunku/rozładunku. Windy wyładowcze, wózki widłowe czy dźwigi to urządzenia, przy pomocy których dokonujemy załadunków. Pamiętaj, że wykonujemy przewozy drobnicowe, całopojazdowe, bezpośrednie czy transporty z doładunkiem.

Sprawdź już teraz nasze atrakcyjne stawki przewozowe!

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222