Transport kruszywa

Firmy w Polsce i za granicą zgłaszają aktualnie coraz większe zapotrzebowanie na transport kruszywa. Warto jednak zlecać go tylko profesjonalnym firmom. Wybór odpowiedniego spedytora zapewnia dowóz towaru bezpiecznie i na czas.

Żwir transport — zaufaj wiarygodnej firmie!

żwir transport

Przewóz żwiru to bardzo odpowiedzialne zadanie. Wymaga ono specjalistycznego przygotowania, pracy fachowców i profesjonalnego taboru.

Realizując zlecenia, wykorzystujemy między innymi:

ciężarówki o różnorodnej pakowności (do 24 t),
ciągniki siodłowe,
wywrotki,
zestawy,
pojazdy oplandekowane,
kontenery i wiele innych.

Staramy się, by oferta mogła odpowiadać na indywidualne wymagania i potrzeby. Dlatego stale dostosowujemy się maksymalnie do każdej osoby. Tak — do osoby! Dlatego, że niezależnie, czy działamy dla małej firmy, czy ogromnego przedsiębiorstwa, wiemy, że to właśnie konkretna osoba, lub grupa osób, liczy na naszą profesjonalną spedycję. Zawsze za zleceniem dostrzegamy człowieka, wraz z jego oczekiwaniami. Zdajemy sobie sprawę, że opóźnienia w transportowaniu mogłyby generować poważne przestoje i ogromne straty dla wielu osób. Toteż priorytetem dla nas jest dowiezienie kruszywa w miejsce docelowe bezpiecznie i na czas.

Ile kosztuje transport kruszywa

Wielu zainteresowanych usługą pyta o wartość — transport kruszywa cena za km. Najprostszym sposobem, by poznać konkretną kwotę, jest wypełnienie naszego formularza zgłoszeniowego. Podając tam między innymi: ilość i rodzaj towaru do przewiezienia, długość trasy, ewentualne miejsca doładunku/rozładunku, i kilka innych szczegółów, uzyskasz niezobowiązującą wycenę.

Przywiązujemy ogromną wagę do bezpieczeństwa powierzonego nam ładunku. Jesteśmy świadomi, że na tym nigdy nie wolno oszczędzać. Wyróżnia nas polisa spedytorska na kwotę do 300 000 euro. Wiarygodność i rzetelność iCaro Logistics doceniają stali zleceniodawcy. W naszych rękach Twoje kruszywo z pewnością będzie bezpieczne. Wszystkie materiały sypkie dowozimy na terenie Polski i za granicą.

Wykonujemy również przewozy ekspresowe. Gdy liczy się czas i trzeba rozpocząć załadunek natychmiast – skontaktuj się z nami. Dowieziemy Twoje kruszywo ekspresowo we wskazane miejsce. Daj nam znać, jeśli chcesz uzyskać błyskawiczną usługę. Zadzwoń już teraz!

Transport kolejowy kruszywa — korzyści

Świadczone przez nas usługi są niezwykle kompleksowe i wszechstronne. Zatrudniamy osoby z ogromnym doświadczeniem w różnorodnych przewozach. Stąd możemy zaoferować transport: ciężarowy, szynowy, morski, samolotowy.

Kruszywo doskonale nadaje się do przewożenia szynowego. Nasi zleceniodawcy wybierają transport kolejowy kruszywa bardzo często. Wykonujemy go na ogromne odległości, niezależnie od ilości. Cechuje go najczęściej niższy koszt niż w przypadku przewozu drogowego. Na ogół jest on też szybszy od ciężarowego. Również troska o naturę ma tu znaczenia. Dowóz pociągiem odbywa się w bardziej ekologiczny sposób.

Najkorzystniejszy transport kruszywa

transport kruszywaNa co dzień obsługujemy duże i małe firmy budowlane, ale również ogrodników czy brukarzy. Przedstawiciele budownictwa przemysłowego i osoby prywatne stanowią przeważającą część zleceniodawców. Budowy dróg, autostrad, parkingów czy zbiorników retencyjnych nie mogą obyć się bez profesjonalnej spedycji kruszywa. Dla polskich i zagranicznych Klientów przewozimy: żwir, piasek, kamień, grys, ziemię, beton, i wiele innych materiałów.

U nas nie czekasz długo na kontakt. Nie mamy rozbudowanych i skomplikowanych procedur. Do absolutnego minimum zmniejszyliśmy wszystkie formalności, by ułatwić Klientom proces.

Zlecając nam przewóz, otrzymujesz indywidualnego konsultanta, który opiekuje się transportem i informuje Cię o każdym postępie. Konsultanci pozostają do Twojej dyspozycji przez 24 godz. na dobę, 7 dni w tygodniu. Merytoryczne wsparcie ekspertów i bardzo szybki kontakt to duże plusy naszych działań. Oszczędzamy pieniądze zleceniodawców.

Transport kruszywa — dlaczego iCaro?

U nas znajdziesz usługę dostosowaną do Twoich potrzeb. Organizujemy wszystkie dodatkowe formalności jak: odprawy celne, kwestie podatkowe, ubezpieczenie materiałów, przeprawy promem czy opłacalne składowanie w naszym własnym magazynie.

Wielu stałych Klientów oddaje w nasze ręce także całe zarządzanie łańcuchami dostaw. Wiemy, jak zadbać o terminowość i jak ważna jest dla firm budowlanych punktualność!

Zadzwoń do nas lub wypełnij bezpłatny formularz, by uzyskać wycenę.

Jesteśmy iCaro Logistics — jesteśmy dla Ciebie!

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222