Transport Francja

iCaro Logistics zapewnia jedno z najwyższych ubezpieczeń na rynku, a także możliwość magazynowania towaru w ramach rozbudowanej oferty usług, jaką są m.in. różnorodne spedycje i transport. Francja to kraj często wybierany przez firmy z branży TSL. Realizujemy tam przewóz takich towarów jak np. na paletach, w kontenerach, drobnicowych, czy ponadgabarytowych.

Transport międzynarodowy — Francja i jej uwarunkowanie gospodarcze

Francja, inaczej mówiąc Republika Francuska to państwo znajdujące się w Europie Zachodniej. Posiada również terytoria zamorskie na innych kontynentach. Ponadto kraj ten zamyka pierwszą piątkę najlepiej rozwiniętych państw świata. Jest też jednym z członków założycieli Unii Europejskiej oraz Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Francuska gospodarka kryje w sobie ogromny potencjał i jest jedną z wiodących na świecie. Potwierdza to fakt, że Francja należy do grupy państw (tak zwane G8), które są najbardziej uprzemysłowione. W roku 2004 kraj ten był piątym eksporterem i czwartym importerem towarów przemysłowych w skali świata.

Transport Polska – Francja 

W iCaro Logistics każdy Klient jest tak samo ważny. Obsługujemy duże przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym, mniejsze lokalne firmy oraz osoby prywatne. Transport z Francji do Polski oraz w odwrotnym kierunku realizujemy zarówno w ramach długotrwałej współpracy, jak i jednorazowych zleceń. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie

Najczęściej przewożone ładunki z Francji do Polski

transport-francjaRepublika Francuska jest drugim pod względem skali producentem i eksporterem żywności. Z tego powodu transport z Francji do Polski bardzo często obejmuje takie produkty jak na przykład: różnego rodzaju zboża, przetwory mleczne, mięso (drobiowe, wieprzowe i wołowe) oraz wino, a także kosmetyki, czy wyroby farmaceutyczne. Jeżeli planujesz import tego typu produktów z Francji — transport chłodniczy iCaro Logistics idealnie się do tego sprawdzi. Są to bowiem towary, które wymagają przechowywania w specjalnych, kontrolowanych warunkach. Zaliczają się do nich odpowiednia temperatura oraz wilgotność powietrza — nasza firma dysponuje dużym doświadczeniem w tego rodzaju zleceniach. 

Inne przewożone z tego kraju towary to na przykład pojazdy i akcesoria motoryzacyjne, maszyny oraz stal. Nasza firma ma do dyspozycji wiele nowoczesnych pojazdów. Są one dostosowane do dostarczania najróżniejszych towarów. Przy ich zastosowaniu realizujemy na przykład przewozy specjalistyczne, wielkogabarytowe i ADR, które również wymagają dużego doświadczenia. 

Transport towarów z Francji — sprawnie i bez przeszkód

Transport FrancjaSprawę zdecydowanie ułatwia dobrze rozwinięta sieć francuskich dróg. Przewoźnictwo drogowe jest najczęściej wykorzystywanym rodzajem usług. Długość sieci drogowej we Francji wynosi około 900 tysięcy kilometrów i składa się w całości z nawierzchni asfaltowej. Francuskie autostrady i drogi ekspresowe składają się na długość około 12 000 kilometrów.

W odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby realizujemy dla Państwa między innymi spedycję całopojazdową, paletową oraz drobnicową. Dużym powodzeniem cieszy się transport drobnicowy do Francji. Jest on też nazywany częściowym. Polega na tym, że przewożony towar nie zajmuje całej powierzchni ładunkowej pojazdu, a jedynie jej część. Dostępna przestrzeń ładunkowa jest wówczas dzielona pomiędzy różnych nadawców, co korzystnie wpływa na cenę usługi.

Transport do Francji — ceny

Wycena transportu towarów do Francji i z Francji to kwestia bardzo indywidualna. Jest ona uzależniona od wielu czynników. Do niektórych z nich można zaliczyć:

kierunek przewozu towarów,
odległość, którą należy pokonać,
rodzaj wykorzystanego pojazdu,
ilość, masę i objętość dostarczanych towarów,
czas wyznaczony na realizację zlecenia.

Nasi specjaliści przygotują dla Państwa indywidualną wycenę w ciągu 24 godzin. Co więcej, dołożą przy tym wszelkich starań, aby możliwie jak najbardziej zoptymalizować koszty. Szybkie uzyskanie wyceny mogą Państwo uzyskać, kontaktując się z nami telefonicznie lub poprzez specjalnie przygotowany do tego celu formularz.

Spedycja Francja 

Francja może się poszczycić bardzo dobrze rozbudowaną infrastrukturą komunikacyjną. W jej skład wchodzi transport:

drogowy,
kolejowy,
lotniczy,
wodny.

Sprzyja to łączeniu co najmniej dwóch rodzajów przemieszczania towarów w jeden system. Takie rozwiązanie nazywane jest intermodalnym. Firmy decydują się na niego coraz częściej ze względu na dbałość o środowisko naturalne. iCaro Logistics ta kwestia jest bardzo bliska, dlatego z powodzeniem realizujemy dla Państwa ten najbardziej ekologiczny rodzaj komunikacji.

Organizacja transportu z Francji do Polski i w kierunku przeciwnym obejmuje wiele działań. Począwszy od doboru odpowiedniego pojazdu, przez zaplanowanie i koordynowanie usługi, aż po rozładunek. Zajmujemy się też dopełnieniem wymaganych niezbędnych formalności, a także dbamy o odpowiednie ubezpieczenie powierzonego nam ładunku. W tym miejscu warto zaznaczyć, że na tle innych firm wyróżnia nas wysokie ubezpieczenie OCS do kwoty 300 000 Euro. Jest ono wliczone w koszty każdego zlecenia.

Postaw na iCaro Logistics

Za wyborem naszej firmy z pewnością przemawia to, że zatrudniamy tylko najbardziej doświadczonych, wszechstronnych i wykwalifikowanych spedytorów i kierowców. Stanowi to gwarancję wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Przekonaj się osobiście i dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów, do czego serdecznie zachęcamy.

Zapraszamy do współpracy!

wyślij-formularzzlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222