Transport Austria

Austria-Polska jest jednym z wielu kierunków, do jakich możesz zlecić zorganizowanie przewozu w iCaro Logistics. Bez problemu zrealizujemy również dla Państwa transport międzynarodowy, czyli transport do wszystkich krajów Unii Europejskiej i nie tylko. Z takim samym zaangażowaniem i starannością obsługujemy większe i mniejsze firmy, a także Klientów indywidualnych. Z powodzeniem pełnimy usługi w ramach długoterminowych umów, ale realizujemy też jednorazowe zlecenia.

Transport do Austrii — charakterystyka kraju

transport-austria

Austria jest państwem śródlądowym, położonym w Europie Środkowej. Od roku 1995 należy do krajów członkowskich Unii Europejskiej. Docelowe miasta, do których najczęściej przewozi się towary to Wiedeń (stolica), Innsbruck, Linz, Graz oraz Salzburg. Oczywiście zorganizujemy również przewóz do innych miejscowości. Wykonujemy między innymi transporty całopojazdowe, częściowe, a także intermodalne, które są najbardziej ekologiczne, a zarazem ekonomiczne. 

Transport z Austrii do Polski i nie tylko

Najlepiej rozwiniętą gałąź gospodarki Austrii stanowi niewątpliwie rolnictwo. Co ciekawe w roku 2004 zaspokoiło ono aż 90 procent potrzeb tego państwa. Uprawia się tam głównie zboża, winorośl i ziemniaki. Do najczęściej eksportowanych towarów zaliczają się nadwyżki pochodzące z przetwórstwa mleczarskiego. Głównym surowcem, który wydobywa się w tym kraju, są rudy żelaza.

Transport z Austrii i na odwrót, wykonujemy z wykorzystaniem pojazdów do 3,5 tony, jak i tych większych. Zaliczają się do nich między innymi:

samochody ciężarowe o różnej ładowności,
tak zwane „solówki”,
naczepy z wymaganą zabudową (na przykład plandeka lub firanka),
zestawy.

Gwarantujemy dobór odpowiedniego środka lokomocji dostosowanego do rodzaju ładunku, który chcą Państwo przewieźć.

Transport ponadgabarytowy — Austria

Jedną ze świadczonych przez nas usług jest przewóz ładunków ponadgabarytowych (inaczej nienormatywnych). Cieszy się ona dużym zainteresowaniem wśród naszych Zleceniodawców. Przewóz tego typu niewymiarowych towarów organizujemy z wykorzystaniem specjalnych naczep niskopodwoziowych, takich jak na przykład semi, tieffbet czy platforma.

Przewozy specjalistyczne — Austria

W iCaro realizujemy też inne rodzaje transportu specjalistycznego, na przykład przewóz produktów wymagających przechowywania w kontrolowanych warunkach. Do przemieszczenia takich artykułów wykorzystujemy różnego rodzaju chłodnie. Nie stronimy również od transportu ADR, który jest jednym z najbardziej wymagających. Używamy do niego cystern, kontenerów i ciężarówek z naczepami (np. typu plandeka lub firanka).

Nasza wszechstronna kadra spedytorów i kierowców posiada duże doświadczenie w przygotowywaniu i realizowaniu najbardziej wymagajacych transportów. Dbamy także o to, żeby nasi pracownicy mieli wszystkie wymagane zezwolenia i uprawnienia. Szeroki zakres specjalistycznej wiedzy, a także przestrzeganie obowiązujących przepisów stanowią gwarancję, że Państwa towar zostanie dowieziony bezpiecznie i na czas. Mamy dodatkową zaletę, jaką jest wysokie ubezpieczenie OCS do kwoty 300 000 Euro, wliczone w kwotę, jaką Klient płaci za zlecenie.

Spedycja Austria — tylko z iCaro!

transport-austria

Ponad połowa powierzchni Austrii znajduje się w Alpach. Pozostałą część tego kraju stanowią niewielkie wyżyny oraz niziny. Takie ukształtowanie geograficzne może stanowić pewne wyzwanie w dziedzinie transportu. Na szczęście to państwo posiada bardzo dobrze rozwiniętą sieć dróg komunikacyjnych. Składają się na nią autostrady i drogi ekspresowe z licznymi tunelami. Niewątpliwie ważną rolę odgrywa trasa tranzytowa Brenner — Autobahn. Prowadzi ona przez liczne przełęcze alpejskie do Włoch.

Należy zaznaczyć, że korzystanie z autostrad i dróg ekspresowych w Austrii jest płatne. W celu uiszczenia wymaganych opłat należy wykupić naklejaną na szybę winietę lub jej alternatywną wersję, czyli e-winietę. Wysokość opłat drogowych jest uzależniona, między innymi od liczby osi, przejechanych kilometrów oraz klasy emisji spalin pojazdu. Korzystając z naszych usług, nie musisz się martwić o te i inne kwestie organizacyjne. Wszystkim zajmą się nasi wykwalifikowani spedytorzy.

Firma transportowa — Austria to Twój kierunek!

Współpraca z firmą iCaro Logistics to gwarancja najwyższego standardu usług transportowych i spedycyjnych. Najlepsze potwierdzenie tych słów stanowi 99 procent zadowolonych Klientów. Z pewnością do tak wysokiej oceny przyczyniło się nasze indywidualne podejście do każdego Zleceniodawcy, dbałość o kwestie organizacyjne oraz terminowość wykonywania zleceń. Na bieżąco pilotujemy każdy realizowany transport i jesteśmy w kontakcie z Klientem na wszystkich etapach przemieszczania ładunku. Charakteryzuje nas wysoka jakość świadczonych usług w konkurencyjnych cenach. W celu uzyskania indywidualnej wyceny możesz z nami skontaktować telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy.

iCaro Logistics — rzetelnie i profesjonalnie. 

Zapraszamy do współpracy!

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222