Transport Hiszpania

Transport Hiszpania to kierunek przewozowy, który w iCaro Logistics cieszy się sporą popularnością. Oferujemy błyskawiczną i profesjonalną organizację. Dbamy o minimalizację kosztów Klienta i najwyższą ekonomiczność. Ponadto usługę spedycyjną realizujemy wraz z wszystkimi dodatkowymi formalnościami, abyście Państwo nie musieli się o nic martwić. Zapewniamy również możliwość składowania towarów w naszym dużym magazynie i fachowo zarządzamy łańcuchami dostaw. Organizujemy też odprawy celne, korzystne ubezpieczenie przesyłek do 300 tys. euro, kwestie podatkowe, a także przeprawy promem. Poznaj się z naszą ofertą!

Spedycja Hiszpania-Polska — najlepszy kierunek na południe Europy

Usługa Hiszpania transport obejmuje trasy do/z Królestwa Hiszpanii. Oferujemy różne rodzaje usług, nawet transport morski. Hiszpania kojarzy się głównie z malowniczymi kurortami i odpoczynkiem, dlatego że turystyka stanowi dużą część wpływów do budżetu. Jednak to tylko jedna z wielu składowych. Godnym uwagi jest fakt, że państwo to ma pokaźne PKB i jest krajem wysoko rozwiniętym. Kluczową rolę odgrywa także przemysł metalurgiczny, stoczniowy, elektrotechniczny, włókienniczy, samochodowy. Region znany jest również z produkcji i eksportu owoców cytrusowych, win, rybnych produktów spożywczych i oliwy z oliwek. Dodatkowo znaczną część dochodów stanowi eksport produktów pochodzenia zwierzęcego i płodów rolnych.

Terytorium państwa obejmuje także Wyspy Kanaryjskie, Baleary, i wiele mniejszych wysp. Kraj sąsiaduje z Portugalią, Gibraltarem, Marokiem, oraz przez pasma górskie — z Francją i Andorą, a ukształtowanie terenu jest górzyste i wyżynne. Królestwo Hiszpanii jest członkiem UE, NATO, ONZ, OBWE i innych światowych organizacji. Kolejny atut to bardzo nowoczesna sieć autostrad i dróg szybkiego ruchu, których funkcjonuje tam sporo.

Transport Hiszpania — nasze usługi

Transport HiszpaniaDla naszych zleceniodawców często realizujemy transport drobnicowy i transport chłodniczy. Hiszpania słynie z hodowli bydła oraz drobiu na rozległych pastwiskach, które ulokowane są w Kastylii czy Asturii, a także uprawy winorośli, oliwek i cytrusów, dlatego niejednokrotnie realizowaliśmy zlecenia za pomocą chłodni z tych rejonów. Wyróżnia nas przede wszystkim zadowolenie Klientów na poziomie 99% i wysoce wykwalifikowana kadra spedytorów. Oprócz przedsiębiorców z obszaru całej Europy obsługujemy również prywatnych zleceniodawców i przeprowadzki. iCaro Logistics to gwarancja skuteczności i zadowolenia.

W naszej firmie możesz wybrać transport:

bezpośredni (door to door),
ekspresowy,
specjalistyczny,
wielkogabarytowy,
dłużycowy,
całopojazdowy,
materiałów niebezpiecznych ADR,
i inne.

Spedycja do Hiszpanii — co polecamy?

Wybór środka lokomocji uzależniony jest głównie od rodzaju towaru, wymaganej szybkości przewozu i obranej trasy. Dlatego też osobom, które chcą przewieźć niewielkie gabarytowo przesyłki, polecamy transport drobnicowy. Hiszpania również umożliwia przesył produktów chemicznych i medycznych, ale także wyrobów metalowych czy ozdób i dekoracji. Dzięki dołączeniu do jednego zlecenia przesyłek wielu osób koszt usługi dla pojedynczego Klienta znacznie maleje. Kiedy przewozy obejmują np. artykuły spożywcze — najlepszym wyborem jest wówczas realizacja usługi chłodnią.

Doświadczona kadra spedytorów iCaro Logistics optymalizuje każdą trasę. Ciągle monitorujemy i aktualizujemy obraną drogę, by była najkorzystniejsza dla portfela Klienta.

Nie przepłacaj — Transport do Hiszpanii — cena

Aby poznać wartość transportu, wypełnij nasz formularz wyceny. Podając odpowiedzi na kilka pytań, uzyskasz niezwłocznie dokładną cenę transportu. Przede wszystkim uwzględniamy rodzaj przesyłki i jej wielkość oraz ilość, a także długość i rodzaj trasy. Ważny jest też czas, jaki Klient daje nam na wykonanie przewozu. Po podaniu nam planowanego budżetu możesz uzyskać od nas propozycję znacznie szybszego i wygodniejszego rozwiązania, niż początkowo zakładałeś. Dlatego, nasi specjaliści transportu mają za zadanie idealnie wpasować się w oczekiwania zleceniodawców, oszczędzając ich pieniądze. I z tej roli wywiązują się doskonale.

Podczas gdy zależy Ci na czasie, wykonamy dla Ciebie transport ekspresowy.

Miejscem docelowym naszych przewozów najczęściej są miasta: Madryt, Barcelona, Walencja, Malaga, Sewilla, Saragossa. Twoje towary możemy przewieźć jednak do każdego zakątka tego kraju, także do niewielkich miejscowości. Dlatego realizujemy zarówno transport krajowy, jak i międzynarodowy.

Do Hiszpanii i z Hiszpanii do Polski przewozimy na ogół:

okna,
samochody,
motory,
płody rolne,
maszyny budowlane/rolnicze/przemysłowe,
artykuły i produkty spożywcze,
przesyłki ponadgabarytowe,
substancje chemiczne.

Oferujemy atrakcyjne ceny, które mogą bardzo pozytywnie Cię zaskoczyć!

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie.

Nasza flota — zleć nam transport do Hiszpanii!

transport hiszpania

Podczas przewozów wykorzystujemy różnorodną i specjalistyczną flotę. W związku z tym jest ona przystosowana do dostarczania każdego towaru i materiału. Możliwym wyborem są m.in.: zestawy, samochody niskopodwoziowe z najazdami, busy, cysterny, ciężarówki do 24 t, pojazdy typu plandeka, platformy, izotermy, i inne. Pamiętaj, że wybierając nasz transport, płacisz tylko za trasę, jaką pokonuje pojazd wraz z Twoim załadunkiem — nigdy nie płacisz za samo podstawienie samochodu. Podsumowując, nasze przewozy cechują tylko najwyższe standardy, obowiązujące w transporcie.

Zleć transport do Hiszpanii naszej firmie i sprawdź, jak działa profesjonalna spedycja!
Zapraszamy do współpracy!

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222