Transport Niemcy

Zachodni sąsiad Polski jest bardzo często obieranym kierunkiem przewozu różnego rodzaju towarów. Usługi iCaro Logistics cieszą się dużym zaufaniem wśród Klientów. Aż 99% z nich jest zadowolonych z szybkiego kontaktu ze spedytorem, a także profesjonalnej realizacji zlecenia. Świadczymy m.in. transport do Niemiec z Polski, a także odwrotną relację przewozu.

Transport Niemcy — Infrastruktura

transport-niemcy

Niemcy to państwo położone w zachodniej i środkowej Europie. W jego skład wchodzi 16 krajów związkowych zwanych landami, a stolicą i zarazem największym miastem jest Berlin. Niemcy odgrywają przodującą rolę w europejskiej gospodarce i polityce. Są też najludniejszym członkiem Unii Europejskiej – z liczbą mieszkańców wynoszącą około 83 miliony. Kraj ten jest członkiem nie tylko Wspólnoty, ale też ONZ, Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju oraz grup G8 i G20. Reasumując, nie można się dziwić, że nasz zachodni sąsiad jest często wybieranym kierunkiem przewozu towarów.

Spedycja w Niemczech

Jest wysoce rozwinięta i odgrywa istotną rolę. Znajduje się tam ponad 640 tysięcy km dróg oraz ponad 13 tysięcy km autostrad. Co ciekawe, nie ma na nich ograniczeń prędkości. Zaleca się jednak jazdę do 130 kilometrów na godzinę. Ponadto korzystanie z tamtejszych autostrad jest bezpłatne dla motocykli, samochodów osobowych i dostawczych o łącznej wadze do 7 ton. Z kolei ciężarówki o masie całkowitej powyżej tej wartości obowiązują opłaty. Są one uzależnione od pokonywanego dystansu i dotyczą też niektórych dróg federalnych.

Tak dobrze rozwinięta sieć pozwala na dotarcie do wszystkich zakątków tego państwa.

Transport z Niemiec do Polski

Głównym partnerem handlowym Polski są właśnie Niemcy. Bliskość tych krajów sprawia, że wiele rodzimych firm prowadzi owocną współpracę z przedsiębiorstwami za zachodnią granicą. Takie relacje i interesy nie byłyby możliwe, gdyby nie dobra organizacja. Za dużą część tego porządku odpowiadają firmy spedycyjne i logistyczne. Jesteśmy jedną z nich, a więcej na temat naszych działań w tym zakresie dowiesz się z dalszej lektury tego artykułu!

Ogólnie rzecz biorąc transport z Niemiec do Polski oraz innych kierunkach obejmuje między innymi takie towary, jak:

Materiały niebezpieczne — ADR,
Materiały budowlane,
Maszyny rolnicze,
Alkohole,
Drewno,
Produkty branży spożywczej.

Transport z Polski do Niemiec

W swojej pracy wychodzimy naprzeciw różnorodnym potrzebom i oczekiwaniom Klientów. Z naszych usług korzystają zarówno osoby prywatne, jak i mniejsze lub większe przedsiębiorstwa. W związku z tym realizujemy między innymi całopojazdowy i drobnicowy transport do Niemiec. Jesteśmy wszechstronni i elastyczni, dlatego bez problemu organizujemy również specjalistyczny przewóz towarów. Zalicza się do niego na przykład wielkogabarytowy, chłodniczy oraz ADR, czyli materiałów niebezpiecznych. Ponadto wykonujemy dłużycowy, paletowy oraz ekspresowa relokacja dóbr produkcyjnych z Polski do Niemiec i nie tylko. Wszystko to jest możliwe, ponieważ nasi spedytorzy mają duże doświadczenie i nie boją się żadnych wyzwań. Dysponują przy tym obszerną wiedzą oraz służą fachowym doradztwem.

Rodzaje pojazdów, które mamy do dyspozycji w transporcie drogowym:

transport-niemcy

Jak widać, usługi transportowe Niemcy, firmy iCaro Logistics stanowią bogatą ofertę. Podobnie rzecz się ma z pojazdami, z których korzystamy, żeby zrealizować przewóz najróżniejszych towarów, są to np.:

samochody do 1,5 tony,
samochody do 6 ton z windą hydrauliczną,
samochody do 24 ton z naczepami oplandekowanymi,
ciężarówki o zróżnicowanej ładowności,
naczepy (m.in. typu plandeka, firanka i chłodnia),
różnego rodzaju zestawy,
cysterny,
ciągniki.

W dużej mierze od kierowcy zależy bezpieczny przewóz materiałów. To właśnie on jest odpowiedzialny za właściwy załadunek, a także odpowiednie zabezpieczenie towarów oraz rozładunek. Dlatego też wszystkie przedsięwzięcia organizujemy we współpracy z wyszkolonymi i doświadczonymi kierowcami, którzy dobrze znają tamtejsze trasy. Bezpiecznie i na czas dowiozą przesyłkę do takich miast, jak Berlin, Monachium, Hamburg, Frankfurt nad Menem, Kolonia, Stuttgart, Dortmund, Essen, Düsseldorf, Drezno, Hanower, Norymberga, Bonn, Lipsk i wiele, wiele innych. Bez trudu dotrą nawet w najdalsze zakątki tego kraju.

Transport Niemcy — cena

Koszt przewozu to zagadnienie szczególnie interesujące potencjalnych Klientów firm działających w branży TSL. Oczywiście nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ nikt nie chce przepłacać. Mając to na uwadze iCaro Logistics oferuje indywidualną wycenę transportu do Niemiec. Zawsze staramy się wybrać najlepszą i optymalną propozycję wyceny. Jest to możliwe między innymi dzięki zapleczu analitycznemu, które kontroluje zlecenia pod kątem jakości. W związku z tym każdą usługę wyceniamy indywidualnie i oczywiście bezpłatnie. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub wypełnienia specjalnego formularza. Dzięki temu dowiedzą się Państwo więcej na temat czynników wpływających na koszt przewozu oraz uzyskają niezobowiązującą wycenę.

Firmy spedycyjne Niemcy — wybierz najlepsze usługi 

W iCaro Logistics stawiamy na indywidualne podejście do Klienta oraz najwyższy standard świadczonych usług. Transport do Niemiec wykonujemy kompleksowo – planujemy najlepszą trasę, wybieramy odpowiedni pojazd, przygotowujemy potrzebną dokumentację, zarządzamy łańcuchem dostaw oraz koordynujemy i pilotujemy przewóz na każdym etapie. Pozostajemy też w ciągłym kontakcie ze Zleceniodawcą. Niewątpliwą zaletą jest również to, że posiadamy własne hale magazynowe wraz z niezbędnym wyposażeniem technicznym. Tym, co nas wyróżnia jest także wysokie ubezpieczenie OCS sięgające kwoty 300 000 Euro.

Profesjonalna i kompleksowa relokacja dóbr produkcyjnych do Niemiec. Zapraszamy do współpracy!

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222