Transport Szwecja

Potrzebujesz sprawdzonej firmy spedycyjnej i fachowego transportu z Polski do Szwecji lub na odwrót? Chcesz zlecić import/eksport błyskawicznie? Przewóz maszyn, gabarytów lub przeprowadzki? – Z nami wszystko pójdzie gładko. Stali Klienci pokochali nas za fachowe i punktualne dostarczanie ładunków do/ze Skandynawii. Dodatkowo wysoki stosunek jakości usług przewozowych do ich ceny stanowi naszą największą wartość. Zleceniodawcy oceniają nasze dotychczasowe przewozy na poziomie 5/5. Ich pozytywna ocena (99% satysfakcji) jest dla nas największą nagrodą. Nasze usługi na pewno spełnią wszystkie Twoje oczekiwania, nawet te bardzo wymagające czy niecodzienne.

Transporty do Szwecji — co warto wiedzieć?

transport-szwecjaPrzewożąc Twoje towary do Szwecji, możemy zaoferować Ci transport: z doładunkiem, door to door i przesyłek niezwykle delikatnych. Nasi eksperci optymalnie zaplanują i skutecznie zrealizują również bardziej wymagające dostawy. Przewozimy materiały ADR (niebezpieczne) lub produkty wymagające kontrolowanej temperatury bądź szczególnych warunków higieny. Tam, gdzie inne firmy wolą nie ryzykować, my wykazujemy pełen profesjonalizm. U nas masz kontrolę nad każdym etapem zlecenia. W trakcie realizacji przydzielony Ci konsultant jest do Twojej dyspozycji przez 24 godz. na dobę.

Transport ponadgabarytowy Szwecja

Transport, który nie mieści się w ogólnie przyjętych normach, dotyczących wielkości, wagi czy wysokości, jest naszą specjalnością. Bierzemy pełną odpowiedzialność za swoją pracę. Regularnie przewozimy gabaryty do Skandynawii i do innych rejonów Europy oraz do państw spoza kontynentu. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów, o zróżnicowanych parametrach. Do ponadgabarytowych dostaw wykorzystujemy najczęściej specjalne naczepy oraz pojazdy niskopodwoziowe.

Dostarczamy także towary m.in. na paletach, na europaletach, w kontenerach. Zapewniamy możliwość magazynowania materiałów w naszym własnym, przestronnym magazynie, w Bydgoszczy. W najbliższym czasie będą możliwe też inne punkty magazynowania, na terenie Polski.

Charakterystyka Szwecji i jej transportu

Każdy kierunek europejskich transportów niesie ze sobą nieco inne wymagania i kroki postępowania. Szwecja jest krajem wyżynnym, o klimacie umiarkowanym, lekko chłodnym. Graniczy z Finlandią, Norwegią, a także z Danią — przez cieśninę Öresund. Należy do członków UE. Podzielona jest na 21 regionów administracyjnych. Walutą obowiązującą jest korona szwedzka. Rozbudowana sieć autostrad i wysokiej klasy infrastruktura drogowa znacznie ułatwiają przewozy. Zaliczana jest do krajów nordyckich oraz skandynawskich. Warto zaznaczyć, że Szwecja słynie z produkcji drewna na skalę światową. Eksportuje ponad 13 000 000 m2 rocznie. Jednak mimo takiego eksportu, ścinane jest zaledwie 1% drzew!

Firma iCaro również zajmuje się transportem drewna w Szwecji. Potrzebujesz zrealizować taki przewóz? Zadzwoń!

Wykonując przewozy do Szwecji i ze Szwecji dostarczamy głównie:

rudy żelaza,
drewno i wyroby drzewne,
urządzenia elektroniczne,
maszyny przemysłowe,
sprzęty mechaniczne i rolnicze,
samochody,
okna, drzwi,
produkty spożywcze.

Transport Szwecja — nasze usługi

transport-szwecja

Transport do Szwecji to nasza codzienność. Ze względu na szeroką współpracę pomiędzy szwedzkimi i polskimi firmami, przeprowadziliśmy wiele tego typu przewozów. Najczęstsze punkty dostaw to: Sztokholm, Uppsala, Malmö, Örebro czy Göteborg. Jeździmy również do innych miast.

Spedycja Szwecja — profesjonalne przewozy!

Jeśli chodzi o spedycję do Szwecji, znamy wszystkie obowiązujące tam przepisy, a także dokładnie wiemy, jakich pozwoleń wymaga ta linia przewozowa. Możemy wykonać dla Ciebie przewóz:

drobnicowy,
całopojazdowy,
ponadgabarytowy,
specjalistyczny,
ekspresowy,
dedykowany.

Przetransportowanie ładunku na Półwysep Skandynawski wymaga niekiedy zastosowania się do zmiennych warunków pogodowych. Trzeba również rozważyć możliwość przeprawy promowej. Wówczas wtedy polecamy fracht morski lub intermodalny. Możesz wybrać także dostawę samolotową lub szynową. Nasi spedytorzy kompleksowo dokonują wszystkich potrzebnych formalności. Zorganizujemy: dokumentację, ubezpieczenie towaru, zezwolenia, odprawy celne, zaświadczenia podatkowe itp.

Wypełnij formularz lub zadzwoń! Poznaj szczegóły dostaw. Wycen dokonujemy przez 24 godz. na dobę. Odpowiedź uzyskasz niezwłocznie.

Zapraszamy do współpracy!

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222

Transport ponadgabarytowy z/do Szwecji – co warto wiedzieć?

W trakcie realizacji ponadnormatywnych przewozów często wymagane jest włączenie do procesu pilota. Pilotaż w transporcie ponadgabarytowym musi być zastosowany, gdy wymiary lub masa przewożonego ładunku przekracza, chociażby jeden z poniższych parametrów: szerokość 3,2 m, długość 23 m, masa całkowita 60 t, wysokość 4,5 metra. Są także sytuacje, w których konieczne jest wykorzystanie dwóch samochodów pilotujących. Ma to miejsce wówczas, kiedy pojazd lub zespół pojazdów przekracza przynajmniej jedną z poniższych wytycznych: masa całkowita 80 t, wysokość 4,7 m, długość 30 m, szerokość 3,6 m. W iCaro Logistics od lat realizujemy przewozy z dodatkowymi usługami, jak chociażby: pilotaż, kabotaż, przerzuty. Odpowiadamy kompleksowo na potrzeby małych oraz dużych przedsiębiorstw, co potwierdzają zadowoleni Klienci. Transporty międzynarodowe, a także ponadnormatywne, to nasza specjalność.

Transport międzynarodowy z/do Szewcji – czym się charakteryzuje?

Transporty międzynarodowe z/do Szwecji, oprócz standardowych pojazdów ciężarowych, niekiedy wymagają również wykorzystania promów. W iCaro Logistics każdy Zleceniodawca otrzymuje możliwość skorzystania z usług dodatkowych, takich jak, chociażby te poniższe, realizowane szczególnie w przypadku przewozów międzynarodowych. Są nimi na ogół: tanie magazynowanie, organizacja przepraw promowych, opieka nad formalnościami celnymi i podatkowymi, zarządzanie łańcuchami dostaw dla małych i dużych firm, fachowe doradztwo najlepszych specjalistów, szybka organizacja wszystkich niezbędnych pozwoleń na transport, dodatkowe ubezpieczenie towaru. To, co wyróżnia nasze usługi to darmowa wycena, a także zadowolenie naszych Klientów z realizowanych przez nas przewozów na poziomie 5/5. Zaufanie Zleceniodawców napawa nas ogromną dumą i jest dla nas najcenniejsze, ponieważ do pełnionych obowiązków podchodzimy z najwyższym profesjonalizmem i świadomością spoczywającej na nas odpowiedzialności.