Transport Belgia

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług iCaro Logistics. Transport towarów Polska-Belgia to jedna z pozycji znajdujących się w naszej ofercie usług transportowych. Obejmuje ona zarówno relokację towarów z Polski do Belgii, jak i na odwrót. W naszym zestawieniu usług znajdziecie Państwo również ofertę przewozu artykułów przeróżnego sortu do wszystkich krajów w Unii Europejskiej.

Transport Belgia — Infrastruktura

Belgia posiada wysoce rozwiniętą infrastrukturę transportową. Pod względem gęstości sieci dróg kołowych zajmuje pierwsze miejsce w Europie. Natomiast pod względem gęstości autostrad drugie, zaraz po Holandii.

Łączna długość belgijskich dróg, płatnych dla ciężarówek, to ponad 6000 km, z czego transport-belgiaokoło 1763 kilometrów to autostrady. W przypadku samochodów osobowych płatny jest jedynie przejazd tunelem Liefkenhoek, który stanowi połączenie drogowe pod rzeką Scheldt koło Antwerpii. E-winiety zastąpiono nowym systemem opłat — satelitarnym via pass. Objęte nim są wszystkie belgijskie i zagraniczne pojazdy powyżej 3,5 tony, przemieszczające się po autostradach oraz drogach krajowych i lokalnych.

W rezultacie wysokość opłat za transport jest uzależniona od:

liczby przejechanych kilometrów,
klasy emisji spalin,
rodzaju drogi (autostrady, drogi krajowe),
regionu.

Belgia umożliwia też sprawny transport towarów drogą morską (dzięki dostępowi do Morza Północnego) oraz powietrzną.

Transport Polska-Belgia

Transport do Belgii

W zakres naszych usług wchodzi transport całopojazdowy, częściowy, a także intermodalny. Do realizacji tych rodzajów przewozów w iCaro Logistics wykorzystujemy zarówno mniejsze pojazdy (do 3,5 tony), jak i te większe, czyli tak zwane „solówki”, a także naczepy z wymaganą zabudową (na przykład plandeka lub firanka) oraz zestawy. Do relokacji towarów ponadgabarytowych używane są naczepy niskopodwoziowe oraz platformy. Dzięki tak szerokiej dostępności pojazdów możliwa jest wysyłka do Belgii różnorodnych dóbr produkcyjnych.
Reasumując, do skorzystania z naszych usług w tym zakresie zapraszamy
duże i małe firmy oraz Klientów indywidualnych.

Już teraz wyceń swój towar!

Transport do Belgii

Belgia stanowi jeden z ważniejszych punktów na mapie firm przewozowych.  Określana jest jako państwo federacyjne leżące w zachodniej Europie, w południowych Niderlandach. Należy do członków Unii Europejskiej, ONZ oraz NATO, a jej stolica, Bruksela, jest siedzibą Unii Europejskiej, NATO oraz Euroatomu. Ponadto zalicza się do krajów regionu Beneluksu. Położenie tego państwa sprawia, że jest znaczącym krajem tranzytowym i często wybieranym kierunkiem relokacyjnym. Docelowymi miejscami relokacji towarów do Belgii są najczęściej takie miasta jak na przykład Bruksela, Antwerpia, Liege, Bastogne, Brugia czy Mons.

Transport z Belgii

Belgia jest jednym z najlepiej rozwiniętych państw w Europie. Podstawą jej gospodarki jest wysoko rozwinięty przemysł (hutniczy, maszynowy, elektrotechniczny, spożywczy, chemiczny i włókienniczy) oraz wysokotowarowe rolnictwo (hodowla bydła i trzody, uprawa zbóż czy buraków cukrowych). Ponadto posiada jeden z największych na świecie ośrodków szlifowania diamentów (w Antwerpii).

Bezsprzecznie zlecenia najczęściej wykorzystujące transport z Belgii do Polski to:

wyroby przemysłu chemicznego (na przykład szczepionki, leki),
wyroby przemysłu elektromaszynowego (na przykład samochody osobowe, ciągniki),
artykuły rolno-spożywcze (na przykład mięso).

Firma transportowa — Belgia

Każde zlecenie wymaga sprawnego oraz starannego planowania i organizacji, tym cechuje się fachowa spedycja. Belgia ze względu na rozbudowaną urbanistykę wymaga dodatkowej uwagi. Dlatego niezwykle ważne są przy tym kwestie bezpieczeństwa, znajomość obowiązujących przepisów, opłat oraz trasy. Firma iCaro Logistics oferuje Państwu kompleksową obsługę w tym zakresie. Ponadto przesyłki do Belgii realizujemy na terenie całego kraju. Przewozimy różnego rodzaju towarydrobne i kruche, które wymagają szczególnej ostrożności oraz te wielkogabarytowe. Cena transportu jest uzależniona między innymi od rodzaju ładunku, obranej trasy, czasu wykonania usługi oraz wykorzystanego pojazdu. W iCaro do każdego Klienta i zlecenia podchodzimy indywidualnie. Posiadamy też ubezpieczenie OCS do kwoty 300 000 Euro, wliczone w kwotę, jaką Klient płaci za transport.

Tym, co nas wyróżnia, jest profesjonalizm, a także wysoka jakość świadczonych usług w konkurencyjnych cenach. Ponadto oferujemy bezpłatną indywidualną wycenę, w każdej chwili możecie Państwo wypełnić formularz wyceny bądź skontaktować się z nami w celu ustalenia szczegółów.

Transport Belgia sprawnie i profesjonalnie.

Zapraszamy do współpracy!

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222