Transport kombajnów

W iCaro Logistics wykonasz bezpieczny, a zarazem sprawny transport kombajnów. Świadczymy usługi przewozu krajowego i międzynarodowego, zapewniając najwyższy standard obsługi. Powierzając swoje maszyny w nasze ręce, możesz liczyć na pełen profesjonalizm i terminowość. Już teraz postaw na iCaro Logistics!

Transport kombajnów — co warto wiedzieć?kombajn transport

Kombajn to jedna z wielu dostępnych obecnie zaawansowanych technologicznie maszyn. Służy do zbierania płodów rolnych z pól uprawnych, głównie do zbioru zbóż, ale również kukurydzy, słonecznika, rzepaku, ziemniaków, czy roślin motylkowych. Nazywany jest często maszyną jednoetapową, głównie ze względu na fakt, że wykonuje on te same czynności, do których trzeba było dawniej używać zazwyczaj kilku urządzeń. Obecnie wykorzystywanie ich sprawia, że zadania, które dla rolników kiedyś były czasochłonne i trudne do zrobienia, dzisiaj są wykonywane sprawnie i szybko.

Z uwagi na rozmiary kombajnu, głównie jego długość, która może sięgać nawet kilkunastu metrów, jest to maszyna o dużych gabarytach. Warto pamiętać, że taki transport wymaga przede wszystkim odpowiedniego przygotowania i znajomości wielu przepisów prawnych. Stąd, jeśli zdecydujesz się przewieźć swoje maszyny, to zleć wyłącznie profesjonalnej firmie spedycyjno-transportowej.

Już teraz wyślij zapytanie o transport kombajnu, a wrócimy do Ciebie z gotową darmową wyceną!

Transport kombajnów zbożowych — wymagania

Firma iCaro Logistics realizuje zarówno krajowy, jak i międzynarodowy transport kombajnów zbożowych. Jeździmy po całej Polsce, Europie, a także Skandynawii. Przetransportowaliśmy już wiele maszyn rolniczych i budowlanych, co sprawia, że możesz nam zaufać. Posiadamy wszelkie wymagane certyfikaty i pozwolenia. Doskonale wiemy, że jeśli w grę wchodzą ładunki ponadnormatywne, bezpieczeństwo to podstawa.

W Polsce wszystkie wymagania dotyczące zarówno przewozu, jak i transportu maszyn budowlanych reguluje Ustawa z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym oraz Ustawa z dnia 15 listopada 1984 r. – Prawo przewozowe. W ustawie zawarte są m.in. informacje o załadunku i rozładunku. Przepisy prawne jasno określają również dopuszczalne wymiary, a także masę całkowitą pojazdów.

Dlaczego warto zlecić przewóz kombajnów firmie spedycyjnej?

transport kombajnów zbożowych

W iCaro Logistics kładziemy szczególny nacisk na kompleksową obsługę naszych Klientów. Zatrudniamy wyłącznie doświadczony personel. Wyróżnia nas szybki kontakt ze spedytorem, który nadzoruje cały przebieg trasy. Konkurencyjne ceny, szybkie terminy realizacji, wysokie ubezpieczenie OCS (do kwoty 300 000 euro) stanowią tylko część oferty obejmującej przewóz kombajnów. Ponadto dysponujemy w pełni wyspecjalizowanym i wyposażonym taborem pojazdów. Dlatego możesz być pewien, że transport wykonywany przez nas jest odpowiedzialnie i zgodnie z przyjętymi standardami.

Przewóz kombajnów zbożowych, ziemniaczanych, do buraków itp. realizujemy zarówno dla osób prywatnych, jak i Klientów biznesowych. Dlatego skontaktuj się z nami poprzez dedykowany formularz zamieszczony na stronie internetowej i otrzymaj darmową wycenę.

Transport kombajnów cena za przewóz

Jakie czynniki mają wpływ na cenę przewozu kombajnu?
Przede wszystkim jednym z podstawowych czynników warunkujących koszt jest czas, w jakim chcesz przetransportować maszynę we wskazane miejsce oraz wielkości załadunku. Nie bez znaczenia jest również rodzaj towaru. Istotny jest także kierunek dostawy i długość dystansu, jaki maszyna, będzie musiała pokonać. Oczywiście warto pamiętać, że na trasach międzynarodowych trzeba liczyć się z większymi opłatami za realizację. Dlatego, jeśli zależy Ci, aby szybko poznać, jaki koszt będziesz musiał ponieść za transport kombajnu, skorzystaj ze specjalnego formularza umieszczonego na naszej stronie. Odpowiedz na kilka prostych i krótkich pytań, a spedytor wróci do Ciebie z gotową darmową wyceną.

Zapraszamy do współpracy!

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222