Transport firanka

Transport firanka to jedno z najbardziej funkcjonalnych rozwiązań w przewozach drogowych. Tą metodą mogą być dostarczane różnorodne materiały i towary, także te o dużych gabarytach i znacznej długości. Przewożenie tego typu pojazdami wykonujemy w Polsce, na terenie całej Europy, a także niektórych państw pozaeuropejskich.

Na popularność tego typu samochodów ma wpływ łatwość załadunku. W ich przypadku jest on możliwy od góry, od tyłu, a także z obu stron po bokach samochodu. Pojazdy, z których korzystamy, mają unoszony dach. Wysoka jakość wykonania materiału firanek sprawia, że jest on odporny na zniszczenia, rozdarcia i inne urazy mechaniczne, a także na szkodliwe warunki atmosferyczne. Ładunek wymaga najczęściej stosowania dodatkowych zabezpieczeń, np. w postaci pasów, gumowych mat czy napinaczy.

Chcesz zlecić tego typu przewóz? Wybierz iCaro Logistics — rzetelną firmę spedycyjną. Wypełnij formularz wyceny lub zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

Samochód ciężarowy firanka — wygodny i szybki załadunek

transport firanka cenaBywają również nazywane kurtynami. Ich nazwa wzięła się z przesuwanych po bokach materiałów, wyglądem przypominających właśnie firanki.

Oczywiście samochód ciężarowy firanka to nie jedyny rodzaj maszyn oferowanych do wykonywania naszych usług. Oprócz taboru pojazdów, dopasowanego do wszystkich potrzeb Klientów, dysponujemy również całym niezbędnym sprzętem do szybkiego załadunku i rozładunku. Na co dzień wykorzystujemy windy wyładowcze, wózki widłowe, i wiele innych specjalistycznych narzędzi. Nasi pracownicy wiedzę i doświadczenie w branży spedycyjnej zdobywali latami. Najlepsi analitycy, logistycy, kierowcy i spedytorzy łączą swe siły, by jeszcze lepiej odpowiadać na wymagania zleceniodawców.

Transport firanka — cena

Na cenę usługi wpływ ma wiele czynników. Liczy się przede wszystkim rodzaj i ilość towaru oraz długość trasy z miejsca załadunku do punktu rozładunku. Ważny jest też czynnik czasu — jak szybko powinniśmy wykonać usługę.

Pamiętaj, że realizujemy także transporty ekspresowe, dlatego nie wahaj się zgłosić nam pilnej potrzeby przetransportowania Twoich materiałów.

Cenę najszybciej poznasz, wypełniając wstępny formularz. Po podaniu nam niezbędnych danych, odpowiedź otrzymasz błyskawicznie. Wycena jest zawsze bezpłatna i niezobowiązująca, a podanie danych zajmie Ci nie dłużej niż minutę.

Flota, jaką dysponujemy, to nowoczesne samochody, których stan techniczny jest zawsze dokładnie sprawdzany. U nas nie ma miejsca nawet na najmniejsze niedopatrzenia. Do kwestii bezpieczeństwa przywiązujemy szczególną wagę.

Postaw na doświadczenie iCaro Logistics i skorzystaj z atrakcyjnej oferty!

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222