Transport Gliwice

Szeroki wachlarz usług iCaro Logistics zawiera transport krajowy Gliwice, a także transport międzynarodowy do/z Gliwic. Potrzebujesz sprawnego przewozu Twojego materiału? Chcesz dostarczyć kruszec, przedmiot wielkogabarytowy, samochód czy produkty spożywcze? U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, w atrakcyjnej cenie. Wyróżniają nas:

  • szybki czas realizacji,
  • wysoka terminowość i punktualność,
  • bezpłatna, niezobowiązująca wycena,
  • korzystne ubezpieczenie OCS,
  • najlepiej wykwalifikowana kadra doświadczonych specjalistów,
  • możliwość taniego magazynowania,
  • pozytywne opinie Klientów.

Sposób i metodę dostawy możemy dostosować do Twoich preferencji. Gdy szczególnie liczy się czas — skorzystaj z naszej oferty przewozów ekspresowych. Działamy dla właścicieli małych i dużych firm, a także dla Klientów indywidualnych. Dostarczymy Twój towar na terenie całej Polski i Europy. Możesz zlecić nam transport ciężarowy, szynowy, powietrzny, promowy, intermodalny, multimodalny.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez bezpłatny formularz wyceny! Uzyskaj profesjonalny i szybki przewóz, jakiego potrzebujesz.

Usługi transportowe Gliwice z magazynowaniem

Transport Gliwice MagazynowanieNasi zleceniodawcy mają możliwość składowania nawet dużych ilości towaru w niskiej cenie. Oferujemy przechowywanie materiałów w naszych przestrzennych halach, które znajdują się w wielu miejscowościach Polski. Dzięki temu, że dysponujemy własnymi magazynami, nie musimy zlecać tego zadania zewnętrznym wykonawcom. Sprawia to, że w iCaro Logistics składowanie materiałów jest bardzo korzystne dla portfela Klientów.

To jednak nie wszystko. W wyjątkowy sposób dbamy także o kwestie bezpieczeństwa. Wykupiona przez nas polisa ubezpieczeniowa obejmuje kwotę do 300 000 euro. To solidne zabezpieczenie ładunku na czas dostawy, a także potwierdzenie naszej wiarygodności i rzetelnego podejścia do działań przewozowych. Dbałość o to, by towar dotarł na miejsce docelowe w stanie nienaruszonym i na czas jest dla nas najważniejsza. To dlatego zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów. Do każdego zlecenia podchodzimy elastycznie i indywidualnie.

Firma transportowa Gliwice

Wyróżnia nas rozbudowana flota pojazdów. Mają one różnorodną wielkość i przeznaczenie. Każdy z samochodów jest przystosowany do specyfiki dostarczanego nim towaru. Wykorzystujemy tylko najlepszy sprzęt do załadunku i rozładunku. Dysponujemy wózkami widłowymi, windami hydraulicznymi, zawiesiami, podnośnikami, dźwigami, itp.

W iCaro Logistics wykonujemy:

U nas zyskasz każdą usługę spedycyjną, której niekiedy nie oferują mniejsze firmy. Zapewniamy między innymi: przeprawy promowe, organizację kwestii podatkowych i niezbędnych pozwoleń, odprawy celne, zarządzanie firmowymi łańcuchami dostaw, fachowe doradztwo specjalistów spedycji. Gwarantujemy także przewozy: chłodnicze, drobnicowe, całopojazdowe, ekspresowe, dedykowane, paletowe, kontenerowe, i inne.

Spedycja Gliwice

Transport GliwiceGliwice to miasto na prawach powiatu, usytuowane nad rzeką Kłodnicą, na Górnym Śląsku. Leży w południowo-zachodniej Polsce, na Wyżynie Śląskiej, w województwie śląskim. Sąsiaduje z Knurowem, Zabrzem i Pyskowicami, a także z powiatami tarnogórskim i gliwickim. Powierzchnia miasta, według danych z 2017 r., wynosi 134 km².

Miejscowość, pod względem zarówno powierzchni, jak i liczby zamieszkałej ją mieszkańców, zajmuje 19. miejsce w Polsce. Biorąc pod uwagę sam obszar województwa śląskiego – jest na 4 miejscu pod względem liczby ludności. Dane GUS z grudnia 2021 r. wskazują, że miasto zamieszkane było wówczas przez 172 628 osób. Miejscowość podzielona jest na 21 dzielnic. Miasto leży na skrzyżowaniu autostrad A1 i A4. Drogi krajowe i wojewódzkie, przebiegające przez teren Gliwic to DK 44, 88, 78, 408, 901 i 902.

W roku 2008 do użytku oddana została obwodnica zachodnia. Łączy ona ul. Sowińskiego z DK 88. Na obszarze miejscowości funkcjonują 4 węzły autostradowe.

Gospodarka Gliwic

Na terenie miasta funkcjonuje park technologiczny Technopark Gliwice. W miejscowości prosperuje również Kopalnia Węgla Kamiennego Sośnica. Mieści się w nim także siedziba największego z polskich producentów i dystrybutorów chemicznych odczynników. W dzielnicy Gliwic – Łabędy — znajdują się zakłady mechaniczne, których specjalizacją jest produkcja maszyn budowlanych oraz czołgów PT-91.

Na terenie Podstrefy Gliwice Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, której miasto jest udziałowcem, funkcjonuje wiele spółek. Prosperują tam także: fabryka samochodów, japońska fabryka, produkująca katalizatory, filtry i czujniki do samochodów, fabryka hiszpańskiej firmy, oferująca ceramikę łazienkową. Do/z Gliwic przewozimy najczęściej:

Zadzwoń do nas i zleć nam bezpłatną wycenę już teraz! Skorzystaj z fachowej pomocy ekspertów transportu.

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222