Transport Malta

’Transport Malta’ to kolejna korzystna oferta przewozowa, którą w iCaro Logistics kierujemy do wszystkich Klientów zarówno w Polsce, jak i Europie. Realizujemy transporty z Malty i w kierunku przeciwnym, bezpiecznie i tanio. Ponadto wykonujemy usługi ciężarowe, lotnicze oraz morskie. Coraz częściej dla swoich zleceniodawców organizujemy również wariant intermodalny. Jako firma spedycyjna z wieloletnim doświadczeniem nie boimy się żadnych wyzwań. Niezależnie od rodzaju Twojego towaru i jego ilości, na pewno sprostamy zadaniu!

Korzystny transport na Maltę

Usługę wykonujemy kompleksowo. Zlecając nam przewóz, nie martwisz się już żadnymi dodatkowymi czynnościami. Wychodzimy naprzeciw każdej potrzebie Klientów. To oni i ich oczekiwania wskazują nam kierunek rozwoju. Naszym celem jest stałe unowocześnianie procesu przewozowego jeszcze bardziej. Chcemy aktywnie przyczyniać się do realnego rozwoju całej branży spedycyjnej.

Jesteśmy stałym partnerem biznesowym dla wielu małych i dużych przedsiębiorstw. Rozumiemy doskonale, że w tej dziedzinie nie ma miejsca na opóźnienia lub błędy. Każdy nasz przewóz cechuje najwyższy poziom branżowej fachowości. Usługi realizujemy na terenie całej Europy.

Podczas przewozów z Malty i do tego kraju, transportujemy:

Transport Malta maszyny rolnicze/przemysłowe/budowlane,
sprzęty elektroniczne,
samochody i motory,
meble,
żywność,
leki,
chemikalia i nawozy,
przesyłki drobnicowe,
przesyłki ponadgabarytowe.

Wybierz nas i korzystaj z usług tylko jednej firmy na terenie całej Europy i poza nią — bezpiecznie i na czas z iCaro Logistics!

Malta — kierunek firmowych i prywatnych przewozów

Republika Malty to państwo wyspiarskie, jednolite — bez federalnej struktury. Położona jest na obszarze Morza Śródziemnego, w Południowej Europie. Określana jest jako państwo —  miasto i uznawana za kraj rozwinięty, z wysokim wskaźnikiem zadowolenia z życia jej mieszkańców. Należy m.in. do UE, ONZ, OBWEPaństwo to leży w strefie klimatu śródziemnomorskiego, subtropikalnego. Obowiązującą walutą jest euro, a gospodarka rozwija się doskonale. Duże wpływy do budżetu państwa pochodzą z sektora turystyki, jak również z produkcji półprzewodników. Produkcja elektroniki, usługi finansowe i handel zagraniczny odgrywają znaczącą rolę dla gospodarki. Państwo znane jest też z rozwiniętego przemysłu hazardowego i filmowego.

W transporcie drogowym obowiązuje ruch lewostronny. Wyspa posiada dwa duże porty — Malta Freeport i Wielki Port. Ten ostatni jest drugim pod względem wielkości portem handlowym. Kraj posiada przeprawę promową, łączącą go z włoską Sycylią. Także Genua i Palermo połączone są z nim promem. Z kolei Malta Freeport jest trzecim co do wielkości portem nad Morzem Śródziemnym, pod względem ilości przeładunku kontenerów.

Transport Malta — wybierz iCaro

Transport Malta

Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny frachtów. Skontaktuj się z nami i wypełnij formularz wyceny! Jest on niezobowiązujący i zawsze bezpłatny, dlatego, sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić i zyskaj wiarygodnego przewoźnika na lata!

Organizujemy wszystkie formalności, pozwolenia i ubezpieczenie towaru. Każda przesyłka dostarczana przez nas podlega ubezpieczeniu, za które nigdy nie płacisz dodatkowo. Możesz być pewien, że Twój towar podczas załadunku, przeładunku, magazynowania, przemieszczenia i rozładunku jest w 100% zabezpieczony.

Przewozy realizujemy zawsze szybko i ekonomicznie. Co ważne, minimalizujemy puste kilometry. Analitycy na bieżąco monitorują trasy i wprowadzają najkorzystniejsze dla Klientów rozwiązania.

Transport z Malty do Polski

Świadczone przez nas przewozy obejmują wiele różnorodnych materiałów i towarów. Dostarczamy przesyłki zabezpieczone na paletach, europaletach, w kontenerach, skrzyniach, koszach, w workach, drobnicę przewożoną luzem. Obsługujemy także przeprowadzki Polska — Malta i w kierunku przeciwnym. Przedsiębiorcy często wybierają nas również do realizacji transportu na targi. Dlatego, jeśli potrzebujesz przewoźnika do obsługi dostaw z/do różnorodnych kierunków europejskich, już dziś poznaj naszą ofertę i atrakcyjne ceny.

Korzystając z naszych usług, płacisz tylko za trasę pokonywaną przez nas z załadunkiem. Oznacza to, że jeśli potrzebujesz przewozu Malta — Polska nigdy nie płacisz za podstawienie samochodu na Malcie, a jedynie za transport z Twoją przesyłką. Ponadto wykonujemy przewozy artykułów wymagających użycia chłodni. Posiadamy specjalnie przystosowane pojazdy i najlepsze rozwiązania logistyczne. Specjalizujemy się w transporcie: ciężarowym, całopojazdowym, drobnicowym, wielkogabarytowym oraz ekspresowym

Transport Malta — dlaczego firma transportowa iCaro?

Nowoczesne i specjalistyczne pojazdy usprawniają jeszcze bardziej nasz transport drogowy. Do wyboru mamy:

samochody oplandekowane,
pojazdy niskopodwoziowe,
zestawy,
lawety,
chłodnie,
cysterny,
platformy,
ciężarówki do 24 t i inne.

Z największą dbałością obsługujemy Klientów biznesowych i pojedyncze, prywatne zlecenia. Systematycznie przeprowadzamy transporty ponadgabarytowe, organizując wszelkie konieczne pozwolenia i formalności. Zapewniamy skuteczny i szybki przewóz wielkich gabarytów. Z nami odbędzie się on bez zakłóceń i sprawnie.

Skontaktuj się z nami i zleć nam transport towarów!

Zapraszamy do współpracy!

wyślij-formularzzlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222