Transport Grudziądz

Szukasz fachowego i szybkiego transportu do/z Grudziądza? W iCaro Logistics znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Wykonujemy dostawy:

Wyróżnia nas wszechstronność działania i elastyczne podejście do każdego, pojedynczego zlecenia. Właśnie za to docenili nas Klienci – aż 99 % z nich wyraża pełną satysfakcję z przewozów wykonanych przez iCaro Logistics. Nasza firma transportowa do/z Grudziądza dostarcza towary zarówno na terenie Polski, jak i całej Europy.

Usługi spedycyjne kierujemy do właścicieli małych i dużych firm, a także do osób prywatnych. Optymalizujemy koszty zleceniodawcy, a doświadczeni specjaliści transportu zawsze doradzają tylko najkorzystniejsze dla Klientów rozwiązania. Dzięki sieci zagranicznych partnerów jesteśmy w stanie zaproponować zleceniodawcom bardzo korzystne stawki przewozowe. Skorzystaj z darmowej i niezobowiązującej wyceny transportu wypełniając formularz zgłoszeniowy. Odpowiedź uzyskasz niezwłocznie.

Usługi transportowe Grudziądz

Transport GrudziadzNasza firma przewozowa świadczy także wszystkie dodatkowe usługi spedycyjne, takie jak:

  • przeprawy promowe,
  • formalności podatkowe,
  • tanie magazynowanie,
  • ubezpieczenie ładunku,
  • odprawy celne,
  • organizacja niezbędnych pozwoleń,
  • koordynacja firmowych łańcuchów dostaw,
  • i inne.

Wszystkim naszym Klientom oferujemy usługę taniego przechowywania przesyłek. Dysponujemy własnymi magazynami, mieszczącymi się w kilku rejonach Polski. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować zleceniodawcom składowanie dużej ilości towarów w bardzo korzystnej cenie.

Firma transportowa Grudziądz — bezpieczeństwo Twoich materiałów

W iCaro Logistics od początku stawiamy na bezpieczeństwo przesyłek w trasie oraz podczas załadunku, przeładunku, rozładunku. Jest to nasz największy priorytet i absolutny początek wszystkich kolejnych działań. To dlatego możemy pochwalić się bardzo wysokim wymiarem polisy OCS – aż do 300 000 euro. Dajemy zleceniodawcom pewność, że ich towar dotrze na miejsce szybko, bezpiecznie i w stanie nienaruszonym. Kadra specjalistów spedycji dogląda każdego szczegółu w tym zakresie.

Realizujemy także bardziej wymagające przewozy, jak chociażby transport wielkogabarytowy, transport materiałów niebezpiecznych ADR czy dostawy chłodnicze. Stanowimy zaufane partnerstwo dla wielu firm branży spożywczej. Nie obawiamy się dostaw ładunków szczególnie delikatnych i wartościowych. Lata doświadczenia w branży przewozowej i odpowiednie przygotowanie pozwalają nam realizować najtrudniejsze zadania dostawcze. Specjalizujemy się w przewozach: drobnicowych, całopojazdowych, wielkogabarytowych, bezpośrednich, ekspresowych, niskopodwoziowych.

Najlepsza flota pojazdów

Transport ciężarowy Grudziądz wykonujemy z wykorzystaniem profesjonalnego i różnorodnego taboru.

Transport Grudziadz

Specjalistyczne samochody i fachowy sprzęt do załadunku, jakim dysponujemy, to m.in.:

Każdemu Klientowi na czas realizacji przewozu przydzielony jest konsultant. Pozostaje on do dyspozycji zleceniodawcy i informuje o każdym kolejnym etapie procesu. Przywiązujemy dużą wagę do terminowości dostaw. Wiemy, jak ważny jest dla przedsiębiorców brak przestojów w pracy. Dlatego wykonujemy także transporty ekspresowe. Jeśli chcesz, abyśmy zaczęli działać natychmiast, zleć nam pilną wycenę przewozu. Odpowiedź otrzymasz w czasie nawet do 2 godzin.

Grudziądz – charakterystyka

Grudziądz to miejscowość na prawach powiatu, leżąca w Polsce północnej, w ziemi chełmińskiej, na Pomorzu Nadwiślańskim. Usytuowana jest na prawym brzegu Wisły. Stanowi 4. miasto w województwie kujawsko-pomorskim pod względem liczby ludności. Dane GUS podają, że w roku 2022 miejscowość była zamieszkana przez 89 832 osoby. Grudziądz leży w sąsiedztwie miast: Łasin, Radzyń Chełmiński, Świecie nad Wisłą, Nowe nad Wisłą, Wąbrzeźno, Chełmno.

W mieście znajduje się most im. Bronisława Malinowskiego, będący najdłuższym mostem w Polsce. Mierzy on aż 1098 metrów długości. Na poprawę komunikacji znaczny wpływ miało otwarcie węzła autostradowego w 2012 roku, który przyczynił się do połączenia z drogami szybkiego ruchu w kierunku północnym, a także południowym (do Torunia). Odcinek A1, wiodący ze Swarożyna do Nowych Marz, który oddany został do użytku w 2008 roku, ułatwił z kolei komunikację miasta w kierunku Trójmiasta.

Na terenie Grudziądza znajduje się Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna. W mieście działają m.in. producent pomp i systemów pompowych czy polski producent maszyn rolniczych. Funkcjonują tam również przedsiębiorstwa remontowo-budowlane i meblarskie, a także znana firma, oferująca systemy klimatyzacji. Miasta partnerskie to: Falun, Gutersloh, Nanning.

Do/z Grudziądza przewozimy najczęściej:

Zadzwoń lub napisz już teraz i uzyskaj bezpłatne wsparcie profesjonalistów. Sprawdź, jak działa spedycja szyta na miarę!

transport-wyslij-formularztransport-zlec-darmowa-wycene

Potrzebujesz transportu?

Wypełnij formularz wyceny transportu lub zadzwoń pod nr:

720 820 222